sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Ważne informacje14. Jaki lek na potencję wybrać, jeśli szukam preparatu, który długo działa?

Jaki lek na potencję wybrać, jeśli szukam preparatu, który długo działa?

Problemem, który spędza sen z powiek mężczyzn są bez wątpienia zaburzenia erekcji. Wbrew obiegowej opinii nie dotyczą one tylko starszych panów. Coraz więcej tych naprawdę młodych skarży się na to, że ich życie seksualne zamiera z powodu braku erekcji lub trudności z jej utrzymaniem. Na szczęście dzisiaj panowie mogą sięgnąć po dobry lek na potencję. W sprzedaży dostępne są preparaty, które kupić można bez recepty. Większość z nich bazuje na sildenafilu – substancji, która zrewolucjonizowała walkę z zaburzeniami erekcji. Na jaki preparat postawić, aby cieszyć się naprawdę długim jego działaniem?

Jak długo działa sildenafil?

Jeśli interesują Cię leki na potencję długo działające, te z sildenafilem to naprawdę dobry wybór. Substancja ta wykazuje działanie przez mniej więcej cztery do sześciu godzin. Wielu panów reaguje na taką informację z przerażeniem. Są oni bowiem przekonani, że oznacza to utrzymującą się przez tak długi czas erekcję. Tymczasem okazuje się, że wcale tak nie jest. Co więcej, nie mogłoby tak być ponieważ byłoby to niebezpieczne. Czas działania w tym przypadku oznacza, że przez tyle godzin od zażycia leków możesz osiągnąć i utrzymać wzwód w odpowiedzi na bodźce podniecające Cię. W efekcie nie musisz potajemnie zażywać tabletki w trakcie gry wstępnej. Jeśli planujesz na przykład romantyczną kolację z ukochaną, wystarczy, że połkniesz wybrany preparat, wychodząc na nią. Zdąży on zadziałać.

Czy są substancje działające dłużej niż sildenafil?

Jak wspomnieliśmy, leki na potencję bez recepty to przede wszystkim te bazujące na sildenafilu. Nie oznacza to jednak, że są one jedyne. Na rynku znajdziesz również lek na potencję bez recepty, w którego składzie może znajdować się:

●    awanafil;
●    wardenafil;
●    tadalafil.

Jeśli zależy Ci na leku, który będzie działał naprawdę bardzo długo, zainteresuj się tymi, które zawierają tadalafil. To substancja, której działanie utrzymuje się nawet przez trzydzieści sześć godzin. Lekiem, którego skład został oparty właśnie na tym środku jest Cialis.

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację