sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Ważne informacje15. Czy impotencja występuje u młodych mężczyzn?

Czy impotencja występuje u młodych mężczyzn?

Impotencja to pojęcie, które większości z nas kojarzy się z panami przynajmniej po pięćdziesiątce, jeśli nie starszymi. Tymczasem okazuje się, że coraz więcej młodych mężczyzn – już tych po dwudziestym roku życia – zmuszonych jest sięgać po lek na potencję. Panowie albo w ogóle nie mogą uzyskać erekcji, albo jest ona zbyt słaba, aby odbycie stosunku seksualnego w ogóle było możliwe. Czym mogą być spowodowane problemy z erekcją w tak młodym wieku?

Czym jest impotencja?

Ten nielubiany przez panów termin używany jest dla określenia ograniczenia bądź braku zdolności do tego, aby odbyć stosunek seksualny. Wiele osób sądzi, że pod terminem tym kryją się tylko zaburzenia erekcji. Tymczasem może to być również zmniejszenie popędu (czyli ochoty na seks), jak i trudności z osiągnięciem orgazmu. Zdecydowana większość młodych mężczyzn zgłaszających się do gabinetów seksuologów uskarża się na zbyt słabą erekcję. Penis nie wypełnia się krwią w wystarczającym stopniu, co sprawia, że młody mężczyzna nie może odbyć stosunku. W efekcie pojawia się frustracja, często spadek poczucia własnej wartości, a także trudności w relacji z partnerką. W wielu wypadkach leki na potencję naprawdę pomagają, przynosząc wyraźną poprawę.

Jakie choroby mogą wywoływać trudności z erekcją?

Okazuje się, że trudności z uzyskaniem i/lub utrzymaniem erekcji mogą być spowodowane wieloma chorobami, które coraz częściej diagnozuje się również u młodych mężczyzn. Siedzący tryb życia połączony z niezdrowym odżywianiem sprawiają, że bardzo często występuje miażdżyca naczyń krwionośnych. Tymczasem okazuje się, że do prawidłowej pracy penisa niezbędny jest zdrowy i właściwie działający układ krwionośny. Ciekawostką jest fakt, że to właśnie naczynia krwionośne doprowadzające krew do penisa jako pierwsze reagują na zmiany miażdżycowe. Trudności z uzyskaniem erekcji powinny być więc sygnałem skłaniającym do wizyty u lekarza specjalisty. Pocieszający w tym jest fakt, że dobry lek na potencję bez recepty naprawdę w takiej sytuacji pomaga. Zaburzenia erekcji mogą być spowodowane również cukrzycą, która – wbrew pozorom – nie atakuje tylko osób starszych.

Co poza chorobami może kryć się za zaburzeniami erekcji u młodych mężczyzn?

Zaburzenia erekcji wcale nie muszą być wynikiem chorób. Może być tak, że młody mężczyzna jest nadmiernie zmęczony, a do tego zmaga się z silnym stresem, czego konsekwencją są właśnie trudności w sypialni. W takich przypadkach na ogół wystarczy wyjechać na kilkudniowy urlop, aby cieszyć się z udanego seksu. Warto dodać, że leki na potencję bez recepty naprawdę mogą pomóc.

Za zaburzeniami erekcji u młodych osób bardzo często kryją się również używki. Alkohol wypijany zbyt często i w zbyt dużej ilości może negatywnie odbić się na sprawności seksualnej. Podobnie jest z papierosami, które rujnują nasz układ krążenia. Oczywiście nie można zapominać też o narkotykach, których stosowanie zawsze odbije się na życiu seksualnym. Jeśli chcesz cieszyć się nieskrępowanym seksem pozbawionym problemów, pamiętaj, aby naprawdę o siebie dbać.

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację