sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Ważne informacje16. Czy narkotyki wpływają na potencję?

Czy narkotyki wpływają na potencję?

Coraz więcej mężczyzn uskarża się na problemy z potencją. Wbrew pozorom nie nie pojawiają się one tylko u starszych panów – coraz częściej już ci po dwudziestym roku życia nie mogą cieszyć się satysfakcjonującym życiem seksualnym. W efekcie sięgają po leki na potencję, które pomagają w wielu przypadkach. Zawsze jednak należy zastanowić się nad tym, co kryje się za trudnością z uzyskaniem lub utrzymaniem erekcji. Bardzo często są to substancje psychoaktywne.

Ilu mężczyzn dotkniętych jest problemami z potencją?

Nie bez powodu lek na potencję można dzisiaj kupić bez większych problemów. Jest to odpowiedź na potrzeby rynku – prowadzone statystyki pokazują, że w samej tylko Polsce z zaburzeniami erekcji zmaga się przeszło trzy miliony panów. Z całą pewnością należy jasno zaznaczyć, że trudności ze wzwodem nie są związane z wiekiem. Jeśli mężczyzna o siebie dba, odpowiednio się odżywia, regularnie uprawia sport, a jednocześnie nie sięga po substancje psychoaktywne, ma ogromne szanse na to, że będzie cieszył się udanym życiem seksualnym nawet po pięćdziesiątym czy sześćdziesiątym roku życia.

Co narkotyki robią z męską seksualnością?

Zanim udasz się po lek na potencję bez recepty, pamiętaj, że narkotyki zawsze wpływają na męską potencję. Twoja sprawność seksualna ulegnie obniżeniu, jeśli będziesz sięgać po takie środki, jak heroina czy kokaina. Pamiętaj, że również te narkotyki, które uchodzą za bezpieczne i relaksujące mogą odbić się na działaniu Twojego penisa. Chodzi oczywiście o marihuanę, która cieszy się naprawdę dużą popularnością. Nie można zapominać też o innych używkach.

Ci mężczyźni, którzy regularnie piją alkohol w dużych ilościach muszą liczyć się z tym, że ich życie seksualne nie będzie udane. Podobnie jest w przypadku panów sięgających po papierosy – nikotyna szczególnie mocno odbija się na działaniu penisa. Kiedy palisz, dotkliwie odczuwa to Twój układ krążenia, bez którego poprawnego działania do erekcji nigdy nie dojdzie albo zaniknie ona zbyt szybko, aby stosunek płciowy w ogóle był możliwe. Warto w tym miejscu dodać, że także niektóre leki mogą odbić się na jakości życia seksualnego. Do tych, które mogą zmniejszać ochotę na seks, a także utrudniać osiągnięcie i utrzymanie wzwodu zalicza się między innymi środki antydepresyjne, a także preparaty, które podawane są w chorobach serca. Jeśli nie chcesz stać się młodym impotentem, musisz więc o siebie dbać.

Jak heroina wpływa na męską seksualność?

Panowie sięgający po heroinę muszą liczyć się z tym, że prędzej czy później dotkną ich zaburzenia wzwodu. Co więcej, nawet leki na potencję bez recepty mogą w takim przypadku nie pomóc. Heroina to narkotyk zaliczany do półsyntetycznych opioidów. Jej zażywanie zawsze prowadzi do ciężkiego uzależnienia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Wyjątkowo silnie wpływa na układ nerwowy, czego konsekwencją jest również obniżenie jakości życia seksualnego. Długotrwałe zażywanie heroiny zawsze prowadzi do całkowitej impotencji. Sprawia również, że zanika ochota na seks.

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację