sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Ważne informacje19. Leczenie zaburzeń erekcji u pacjentów z depresją

Leczenie zaburzeń erekcji u pacjentów z depresją

Na zaburzenia erekcji cierpi coraz więcej mężczyzn w bardzo młodym wieku. Równie wielu choruje na depresję. Wbrew powszechnej opinii nie jest to choroba, która dotyka tylko kobiety. Bardzo często jej objawy wiążą się z zaburzeniami erekcji. Rozpoznanie i leczenie depresji u mężczyzn, którzy mają zaburzenia erekcji, jest kluczowe nie tylko dla poprawy jakości ich życia seksualnego. Połączenie tych dwóch dolegliwości zwiększa bowiem ryzyko chorób serca. Jeśli cierpisz na depresję i masz problemy w sypialni, pomóc Ci może lek na potencję.

Jakie są objawy depresji u mężczyzn?

Najbardziej charakterystycznym objawem depresji jest obniżenie nastroju i smutek. Tego typu symptomy mężczyźni odczuwają stosunkowo rzadko. Jeśli jednak od pewnego czasu jesteś bardziej drażliwy, łatwiej wdajesz się w spory i popadasz w konflikty, podejmujesz działania autodestrukcyjne i ryzykowne (np. zacząłeś bardzo szybko jeździć samochodem), możesz przypuszczać, że zaczyna rozwijać się u Ciebie depresja. Może ona objawiać się u Ciebie także bólami głowy, mięśni albo brzucha, brakiem apetytu czy zmniejszonym odczuwaniem przyjemności,  także na bodźce seksualne. Stany depresyjne musisz leczyć. Na problemy w sypialni mogą Ci pomóc leki na potencję.

Dlaczego depresja wiąże się z zaburzeniami erekcji?

Podłożem depresji są zmiany stężenia neuroprzekaźników. W efekcie następuje zmniejszenie pobudliwości seksualnej. Jeśli choroba jest leczona i zaczyna ustępować, następuje również poprawa jakości życia seksualnego. Osoba chora na depresję ma niską samoocenę, w efekcie czuje się mniej atrakcyjne i unika bliskości fizycznej. Nie ma też, o czym już wspominaliśmy, zdolności do przeżywania przyjemności – również tej seksualnej. Stąd biorą się zaburzenia seksualne w depresji.

Jeśli leczysz się na depresję, musisz pamiętać, że zażywane leki mogą wpływać na obniżenie popędu seksualnego. Możesz mieć również problemy z osiągnięciem wytrysku. W takiej sytuacji możesz poprosić swojego lekarza o zmianę leków oraz sięgnąć po lek na potencję bez recepty.

Leki na potencje bez recepty – jakie składniki zawierają?

Tabletek, które pomogą Ci rozwiązać problemy z potencją, jest w chwili obecnej naprawdę wiele. Preparaty te dzielą się na takie, które mają w swoim składzie sildenafil oraz te zawierające wyciągi roślinne. Jeszcze do niedawna chcąc kupić tabletki z pierwszej grupy, trzeba było posiadać receptę. Dzisiaj kupisz je bez recepty w każdej aptece stacjonarnej i internetowej. Zawierające sildenafil leki na potencję zaczynają działać na ogół już po 25 minutach od zażycia. Leki na potencje bez recepty z tą substancją są skuteczne u wszystkich mężczyzn z zaburzeniami erekcji niezależnie od ich przyczyn. Jeśli cierpisz na depresję, możesz być pewny, że w Twoim przypadku również zadziałają. Leki z grupy drugiej to suplementy diety bazujące głównie na wyciągach roślinnych. W swoim składzie zawierają one ekstrakt z kozieradki, buzdyganka naziemnego, żeń-szenia. stosowanie zarówno jednych, jak i drugich jest bezpieczne, ale jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem bądź farmaceutą.

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację