sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Ważne informacje2. Jakie witaminy są niezbędne dla sprawności seksualnej mężczyzn?

Jakie witaminy są niezbędne dla sprawności seksualnej mężczyzn?

Aby panowie mogli cieszyć się silną, trwałą erekcją, muszą zatroszczyć się o swoje ciało. Kiedy zaczyna ono niedomagać, niezbędne mogą okazać się leki na potencję. Bez nich wzwód może się bowiem albo nie pojawić w ogóle, albo może być zbyt słaby i krótki, aby możliwe było odbycie stosunku seksualnego. Tym, co ma duże znaczenie są odpowiednie witaminy i minerały. Znajdują się one w szeregu produktów spożywczych, warzyw i owoców. Podpowiadamy po co powinni sięgać mężczyźni, aby zwiększyć swoje szanse na udane życie seksualne.

Co lepsze – suplementacja czy witaminy z posiłków?

Specjaliści wskazują, że po suplementy należy sięgać tylko wtedy, kiedy z jakiegoś powodu nasz organizm zagrożony jest niedoborami (na przykład w przypadku choroby i kuracji antybiotykowej czy dużego wysiłku). Zdecydowanie zdrowiej jest zadbać o to, aby na naszych talerzach pojawiały się pełnowartościowe produkty obfitujące w witaminy i minerały. Panowie, którzy nie chcą sięgać po leki na potencję bez recepty, powinni zadbać o to, aby w ich diecie nie zabrakło witaminy:

●    C;
●    D;
●    E.

Niezwykle ważne są również witaminy z grupy B. Nie można lekceważyć kwasu foliowego, cynku, żelaza, selenu i magnezu. Oczywiście trzeba pamiętać, że witaminy i minerały nie lek na potencję, który zadziała po trzydziestu minutach od zażycia. Ich wpływ na erekcję można zauważyć dopiero po dłuższym czasie. Dlatego im wcześniej wdrożona zostanie odpowiednia dieta, tym oczywiście lepiej.

Jak witamina D wpływa na erekcję?

Prowadzone badania wskazują, że niedobory witaminy D mogą drastycznie – bo aż o około czterdzieści procent – zwiększać ryzyko pojawienia się zaburzeń erekcji, co oznacza, że lek na potencję bez recepty może stać się niezbędny, aby móc współżyć. Kiedy witaminy D jest w organizmie zbyt mało, zwiększa się produkcja wolnych rodników, które z kolei obniżają ilość tlenku azotu. Tymczasem jest to związek niezbędny do prawidłowego przebiegu erekcji. Witamina D znajduje się między innymi w jajach, nabiale oraz rybach morskich.

Jak witaminy z grupy B wpływają na erekcję?

Do witamin z grupy B zalicza się witaminę:

●    B1;
●    B2;
●    B3.

Pobudzają one produkcję hormonów płciowych, wpływają również na to, że proces przekazywania impulsów nerwowych przebiega prawidłowo. Witamina B3 jest niezbędna do tego, aby naczynia krwionośne były w dobrej formie, a bez nich – jak wiadomo – erekcja nie jest możliwa. Jeśli zadbamy o to, aby w naszej diecie znalazły się produkty dostarczające witamin z grupy B, nie będzie potrzeby sięgać po leki na potencję.

Jak działają leki na potencję?

Jeśli wzwód nie występuje, jest zbyt słaby bądź trwa zbyt krótko, należy sięgnąć po odpowiedni lek na potencję. Godne polecenia są preparaty z sildenafilem, który naprawdę dobrze radzi sobie z zaburzeniami erekcji. Jest to substancja, która usprawnia przepływ krwi, dzięki czemu ciała jamiste w penisie mogą się nią skutecznie wypełnić. Warto pamiętać, że obecnie środki na potencję z tą substancją dostępne są bez recepty. W efekcie można je kupić bez żadnego problemu.
 

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację