sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Ważne informacje8. Jakie są rodzaje leków na potencję?

Jakie są rodzaje leków na potencję?

W obecnych czasach leki na potencję to produkty, które budzą bardzo mieszane uczucia. Dla jednych są zwykłymi produktami, mogącymi pomóc pozbyć się problemów ze wzwodem. Dla innych jednak leki na erekcję to temat tabu, którego nie należy poruszać ani z bliskimi, ani ze specjalistami. Czy jednak naprawdę powinno się je w ten sposób traktować? Zastanówmy się nad tą kwestią.

Dla kogo przeznaczone są leki na potencję?

Wielu osobom wydaje się, że leki na potencję to produkty, które przeznaczone są dla mężczyzn starszych, którym wiek nie pozwala na uzyskanie pełnego wzwodu. Tak faktycznie jest – niestety, wraz z upływem czasu zmniejsza się produkcja testosteronu, co może faktycznie wpływać na potencję. Nie jest to jednak jedyna przyczyna tego typu problemów. Również osoby młode, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z seksem mogą mieć kłopoty związane ze wzwodem.

Przyczynami problemów z erekcją mogą być:

●    choroby fizyczne, takie jak cukrzyca czy zaburzenia związane z kręgosłupem czy układem nerwowym lub krwionośnym,
●    depresja,
●    przeciążenie emocjonalne,
●    stres związany ze stosunkiem lub chroniczny stres,
●    niezdrowy styl życia,
●    nadużywanie alkoholu i papierosów,
●    zażywanie leków czy sterydów i inne.

Leki na potencję mogą być rozwiązaniem problemów osób, które borykają się z tego typu problemami.

Jakie rodzaje leków na potencję są dostępne?

Kupić lek na potencję wcale nie jest łatwo, ponieważ na rynku dostępne są różne rodzaje tych produktów.

Zazwyczaj dzieli się je na:

●    suplementy diety, które wspomagają erekcję, lecz nie posiadają certyfikatu skuteczności i przede wszystkim wiążą się z dostarczaniem witamin i minerałów,
●    leki na potencję bez recepty, które posiadają substancję aktywną – sildenafil. Zapewnia on erekcję. Leki na potencję bez recepty są skuteczne, jednak nie zadziałają, jeżeli wpływ na zaburzenia wzwodu ma czynnik fizyczny (na przykład problemy z kręgosłupem),
●    leki na receptę, które wymagają wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Czy zażywanie leków na potencję to wstyd dla mężczyzny?

Problemy z erekcją są powszechnym i zupełnie naturalnym problemem. Dotykają jednak bardzo wrażliwej i intymnej sfery życia. Z tego powodu mogą być tematem tabu. Dla wielu mężczyzn przyznanie się przed drugą osobą czy nawet lekarzem do problemów ze wzwodem jest bardzo dużym wyzwaniem. Warto jednak zwrócić uwagę, że często przyczyną pojawienia się niepełnego wzwodu nie jest jakiś brak związany z męskością, lecz czynniki zewnętrzne lub choroby, co nie powinno być powodem wstydu.

Jak w dyskretny sposób zdobyć leki na potencję?

Decydując się na lek na potencję bez recepty można zupełnie uniknąć kontaktu z drugim człowiekiem. Osoby, które czują duży wstyd związany z problemami ze wzwodem mogą zatem zaopatrzyć się w produkty, które pomogą im pozbyć się tej przykrej dolegliwości. Leki na potencję bez recepty można zdobyć bardzo łatwo, zamawiając je z odpowiedniej strony. Warto zwrócić uwagę, że w naszym sklepie oferowana jest bardzo dyskretna dostawa. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że ktokolwiek dowie się o tym, jaki produkt został zamówiony.

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację