sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęALVITRA 10 
WZÓR Z CMS:
ALVITRA 10


120.00
Ilość
- +
 
ALVITRA 10

ALVITRA 10- Substancja czynna: WARDENAFIL- 10 mg- działanie ok. 10 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 12 zł 120 zł
2 20 10 zł 200 zł
3 30 9 zł 270 zł
4 40 8 zł 320 zł
5 50 7 zł 350 zł
10 100 6 zł 600 zł

W większości przypadków zaburzenia erekcji rozpoznaje się u mężczyzn powyżej 40 roku życia. Zaburzenia są często związane z przewlekłymi chorobami układu moczowo-płciowego, wpływającymi na stan gruczołu krokowego i naczyń krwionośnych narządów miednicy.

Czym są zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji (impotencja) to dysfunkcja penisa u mężczyzn, objawiająca się niedostatecznym dopływem krwi do narządu. Jednocześnie zaburzenia erekcji prowadzą do osłabienia seksualnego, ponieważ przy impotencji penis nie jest wystarczająco twardy, aby odbyć stosunek. W większości przypadków zaburzenia erekcji nie są chorobą niezależną - są częstym powikłaniem patologii układu nerwowego, narządów dokrewnych, serca i naczyń krwionośnych. Również zaburzenia erekcji mogą mieć charakter wyłącznie psychogenny, dlatego podczas diagnozy lekarze zawsze oceniają faktyczną możliwość wypełnienia narządu krwią. Erekcja to złożony proces fizjologiczny obejmujący układ nerwowy, naczynia krwionośne, mięśnie i czynniki humoralne. Naruszenie dowolnego elementu regulacji prącia może powodować impotencję. Przyjmuje się, że dolegliwości psychiczne częściej prowadzą do dysfunkcji seksualnych u młodych mężczyzn, podczas gdy u starszych pacjentów zwykle wykrywa się procesy zapalne i zaburzenia strukturalne. Nowoczesne metody badań pozwalają na szybkie określenie rzeczywistej przyczyny zaburzeń erekcji. Naukowcom udało się opracować skuteczne leczenie impotencji dopiero w drugiej połowie XX wieku, kiedy odkryto nowe leki wpływające na stan naczyń krwionośnych. Do tego momentu zaburzenia erekcji w swoim nasileniu można porównać do niepełnosprawności, ponieważ chorzy mężczyźni nie mogli utrzymywać pełnoprawnych relacji z kobietami. W XXI wieku znacznie poprawiły się metody korygowania choroby: lekarze badali nowe choroby wpływające na erekcję i stworzyli bardziej niezawodne metody przywracania funkcji prącia.

Jak powstaje erekcja?

Męski penis jest głównym narządem układu rozrodczego. Ta anatomiczna struktura tkanki miękkiej łączy w sobie funkcje układu moczowego i rozrodczego. Podczas stosunku ciała jamiste wypełniają się krwią, co powoduje powiększenie i wyprostowanie narządu. W dolnej części penisa znajduje się gąbczaste ciało, przez które przechodzi cewka moczowa. Cewka moczowa prącia jest niezbędna do odpływu moczu i wytrysku podczas stosunku. Powiększenie prącia (erekcja) obejmuje kilka elementów anatomicznych, w tym układ nerwowy, mięśnie gładkie, naczynia krwionośne i czynniki endokrynologiczne. Impulsy elektryczne pochodzące z ludzkiego mózgu przyczyniają się do uwalniania substancji regulacyjnych, które wpływają na napięcie naczyń krwionośnych prącia. Wraz z wypełnianiem się ciał jamistych krwią tętniczą zmniejsza się intensywność odpływu żylnego, w wyniku czego erekcja utrzymuje się przez długi czas. Po wytrysku przywspółczulne składniki układu nerwowego przywracają żylny odpływ krwi i eliminują erekcję.
Głównym bodźcem do krążenia krwi w penisie jest tlenek azotu, który jest produkowany przez komórki śródbłonka. Ta substancja regulacyjna wywołuje reakcję łańcuchową zmian molekularnych, które rozluźniają mięśnie gładkie i rozszerzają naczynia krwionośne. Pod tym względem leki które są niezbędne do przywrócenia erekcji wzmacniają działanie tlenku azotu lub stymulują uwalnianie tego związku chemicznego. Takie leczenie nie pomaga pacjentom z poważnymi nieprawidłowościami strukturalnymi związanymi z naczyniami krwionośnymi, mięśniami i innymi elementami. Takim lekiem jest właśnie Alvitra 10.

Jak działa Alvitra 10?

Każda tabletka zawiera aktywny składnik o nazwie Vardenafil, który 15 lat temu naukowcy odkryli podczas badań nad zaburzeniami seksualnymi i zapaleniem gruczołu krokowego. Z naukowego punktu widzenia Vardenafil działa na mięśnie gładkie prącia, uwalniając krew do naczyń miednicy. Każda osoba ma w swoim organizmie inhibitor PDE-5, co zwiększa przepływ natlenionej krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Dysfunkcja seksualna zakłóca pracę tego enzymu, a podczas podniecenia obserwuje się słabą erekcję z upośledzoną funkcją naczyń. Alvitra normalizuje pracę układu krążenia.

Jakie zalety ma Alvitra 10?

Przede wszystkim Vardenafil został odkryty później niż Sildenafil. Naukowcy wzięli pod uwagę wszystkie wady i skutki uboczne, dzięki czemu lek jest bezpieczny. Ze względu na swoje właściwości lecznicze, przy regularnym przyjmowaniu i przestrzeganiu kuracji, w pełni przywrócona zostaje siła działania. Po zażyciu tabletki Alvitra 10 będziesz gotowy przez kolejne 12 godzin. Jednak lek działa tylko w przypadku podniecenia seksualnego.

Jak stosować Alvitra 10?

Badania kliniczne wykazały, że za najbardziej optymalną dawką jest 10 miligramów vardenafilu dziennie. Lek przyjmuje się co najmniej 30 minut przed planowanym seksem. Jak wspomniano powyżej, lek działa do 12 godzin. Lek najlepiej przyjmować na pusty żołądek. Należy pamiętać, że Levitra 20 można przyjmować z alkoholem, ale w małych ilościach (maksymalnie 2-3 kieliszki wina). Przyjmowanie wraz z tłustymi potrawami jest niepożądane, ponieważ tłuszcze spowalniają działanie leku i negatywnie wpływają na skład krwi.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację