sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęALVITRA 20 
WZÓR Z CMS:
ALVITRA 20


170.00
Ilość
- +
 
ALVITRA 20
ALVITRA 20

ALVITRA 20- Substancja czynna: WARDENAFIL- 20 mg- działanie ok. 10 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 17 zł 170 zł
2 20 16 zł 320 zł
3 30 15 zł 450 zł
4 40 14 zł 560 zł
5 50 12 zł 600 zł
10 100 11 zł 1100 zł
15 150 8 zł 1200 zł

Alvitra o mocy 20 mg jest lekiem z wyboru na zaburzenia erekcji. Lek pomaga w degradacji fosfodiesterazy typu 5 w organizmie, co skutkuje wzrostem stężenia cGMP. Wzrost stężenia cGMP prowadzi do rozluźnienia mięśni i zwiększenia przepływu krwi w penisie. Skutkuje to lepszymi doznaniami podczas stosunku płciowego i obniża poziom impotencji u mężczyzn. 

Kiedy stosować Alvitra 20?

Alvitra 20 jest dostępna w sile 20 mg wardenafilu. Lek ten stosuje się w przypadku zaburzeń erekcji. To nieprawidłowe funkcjonowanie penisa podczas aktywności seksualnej. Podczas zaburzeń erekcji dochodzi do braku właściwej erekcji penisa w celu odbycia stosunku płciowego, co prowadzi do impotencji. Alvitra 20 działa poprzez zwiększenie stężenia cGMP we krwi. Prowadzi to do rozluźnienia i zwiększenia przepływu krwi w okolicy penisa. Uszkadza głównie fosfodiesterazy typu 5, co powoduje wzrost cGMP. Prowadzi to do prawidłowej erekcji i lepszych doznań podczas stosunku płciowego. Osłabienie seksualne i zaburzenia erekcji to poważny problem, który wymaga szczególnej uwagi i stosowania skutecznych metod leczenia. Na liście leków, które mogą pomóc radzić sobie z kłopotami w sferze intymnej, Alvitra zajmuje godne miejsce. To wysokiej jakości generyk Levitra, identyczny z nią pod względem składu i zawartości substancji aktywnej. W obu preparatach stosowany jest wardenafil, który wykazuje właściwości regulujące potencję i skutecznie niweluje zaburzenia czynnościowe potencji.

Jak działa Alvitra 20?

Lek charakteryzuje się zawartością 20 mg substancji czynnej - wardenafilu, co stanowi maksymalne dzienne spożycie tej substancji, które zaleca się przyjmować nawet w przypadku ciężkich objawów osłabienia erekcji. Podobnie jak inne inhibitory enzymu PDE-5, wardenafil działa w celu przywrócenia naturalnego mechanizmu wzrostu i utrzymania jędrności penisa. Uzyskuje się to poprzez wpływ na krążenie krwi i tworzenie warunków dla swobodnego krążenia krwi w narządzie podczas procesu pobudzenia. Pod działaniem leku występuje:

• rozluźnienie mięśni gładkich;
• przywrócenie prawidłowego przepływu krwi;
• eliminacja objawowych skurczów naczyniowych.

Reakcja na stymulację staje się oczywista i naturalna - mężczyzna osiąga erekcję niezbędną do pełnego współżycia. Zaleca się kupować lek w przypadku ciężkich objawów zaburzeń erekcji objawiających się osłabieniem, nieprawidłowym działaniem lub całkowitym brakiem krążenia. Nadaje się do leczenia pacjentów w każdym wieku. Charakter wystąpienia zaburzenia nie wpływa na możliwość stosowania tabletek, gdyż ich działanie nie wpływa na stan hormonalny, a także nie zmienia specyfiki pracy narządów wewnętrznych.

Jak stosować Alvitra 20?

Alvitra 20 należy przyjmować przed rozpoczęciem stosunku seksualnego, na około godzinę przed planowanym pożyciem. Kapsułki należy popijać pełną szklanką wody. Należy przyjmować dawkę zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie należy przyjmować leku w większych dawkach bez konsultacji. Reakcja każdej osoby na stosowanie leku generycznego może mieć pewne różnice i cechy, co wymaga indywidualnego doboru dawki leku. Przy niewielkim nasileniu objawów zaburzeń erekcji wystarczy przyjąć 5 mg. Wersja standardowa to 10 mg substancji (pół tabletki), to od niej należy zacząć przyjmować regulator potencji, skupiając się na późniejszej reakcji. Jeśli to nie wystarczy, następnym razem (nie wcześniej niż za dzień) możesz wziąć całą tabletkę. Jeśli siła leku jest zbyt wyraźna, wręcz przeciwnie, zmniejsza się dawkę. Czas na rozprowadzenie się substancji po całym organizmie to około 60 minut. Dlatego ważne jest, aby połknąć tabletkę z wyprzedzeniem, zostawiając czas na „przyspieszenie”. W przyszłości wardenafil pozostaje aktywny do 6 godzin, podczas których mężczyzna może odbywać stosunek płciowy bez strachu i ryzyka, gdy pojawi się pożądanie. Zdecydowanie odradza się przekraczanie dawki i wydłużanie przerw między stosowaniem leku. Zagrożenia dla zdrowia są poważnie zwiększone w przypadku niewłaściwego stosowania leków generycznych.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania?

Jak w przypadku każdego leku istnieją przeciwwskazania do stosowania Alvitra 20. To między innymi:

• poważne choroby serca i naczyń krwionośnych, na które wardenafil może mieć bezpośredni efekt stymulujący;
• problemy z nerkami i wątrobą;
• reakcje alergiczne na stosowanie leków (na główne lub pomocnicze substancje tabletek);
• zwyrodnieniowe choroby oczu;
• procesy onkologiczne;
• choroby krwi.

Pojawienie się skutków ubocznych w postaci przejściowych bólów głowy, nudności, uczucia gorąca nie wymaga odrzucenia stosowania tabletek. Aby wyeliminować nieprzyjemny efekt, wystarczy dostosować dawkę przyjmowaną, a także zwrócić uwagę na przestrzeganie zaleceń dotyczących częstotliwości stosowania. Bolesna erekcja jest głównym skutkiem ubocznym przedawkowania preparatu. Uszkodzenie penisa może stanowić ryzyko przedawkowania preparatu. Inne działania niepożądane związane z przedawkowaniem obejmują ból w klatce piersiowej i ból pleców. Skorzystaj z pomocy doraźnej, jeśli pojawią się jakiekolwiek niepożądane skutki uboczne podczas stosowania leku. Alvitra nie jest przeznaczona do stosowania przez dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia. Należy także powiedzieć swojemu lekarzowi lub farmaceucie o wszelkich lekach stosowanych obecnie, lub jakiś czas temu, a także o lekach, które pacjent planuje stosować, także tych, które wydawane są bez recepty. Niektóre leki mogą powodować problemy, zwłaszcza te:

• Azotany, leki na dusznicę bolesną lub donory tlenku azotu, takie jak azotyn amylu. Przyjmowanie tych leków z lekiem Levitra może poważnie wpłynąć na ciśnienie krwi.
• Leki stosowane w leczeniu arytmii, takie jak chinidyna, prokainamid, amiodaron czy sotalol.
• Rytonawir lub indynawir, leki na HIV.
• Erytromycyna lub klarytromycyna, antybiotyki makrolidowe.
• Alfa-blokery, rodzaj leków stosowanych w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi i przerostu gruczołu krokowego ( jako łagodnego rozrostu gruczołu krokowego ).
• Riociguat.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację