sklep
potencje sklep

Lista produktów

WZÓR Z CMS:
Armod- 150


160.00
Ilość
- +
 
Armod- 150

Armod- 150- Substancja czynna: ARMODAFINIL- 150 mg- działanie ok. 8 godzin- Zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 16 zł 160 zł
2 20 15 zł 300 zł
3 30 14 zł 420 zł
4 40 13 zł 520 zł
5 50 12 zł 600 zł
10 100 11 zł 1100 zł
15 150 10 zł 1500 zł

Armod- 150

Czujesz że brakuje Ci energii? Nie może spać i cierpisz na bezsenność? W takim razie Armod- 150 jest dla ciebie.

Czym jest Armod- 150?

Armod- 150 jest stymulantem przepisywanym na nadmierną senność spowodowaną bezdechem sennym, narkolepsją (stanem powodującym nadmierną senność w ciągu dnia) lub zaburzeniami snu podczas pracy zmianowej.

Jak działa Armod- 150?

Armodafinil – substancja czynna leku, zmniejsza skrajną senność z powodu narkolepsji i innych zaburzeń snu, takich jak trudny / nieregularny oddech podczas snu. Jest również stosowany w celu zmniejszenia senności z powodu harmonogramów pracy, które zakłócają normalną rutynę snu. Działa, wpływając na niektóre substancje w mózgu, które kontrolują cykl snu / czuwania. Armodafinil nie rekompensuje braku snu. Nie należy go stosować w leczeniu zmęczenia lub powstrzymywania snu u osób, które nie mają zaburzeń snu.

Jak stosować Armod- 150?

Lek należy przyjmować doustnie z posiłkiem lub bez posiłku, zwykle raz dziennie rano lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Jeśli używasz armodafinilu w zaburzeniach snu podczas pracy zmianowej, weź ten lek na 1 godzinę przed rozpoczęciem zmiany roboczej lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Przed przyjęciem armodafinilu należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie, jeśli pacjent ma uczulenie na niego lub substancję czynną. Jeśli kiedykolwiek cierpiałeś z powodu alergii, porozmawiaj ze swoim farmaceutą, aby uzyskać więcej informacji. Przed użyciem tego leku należy poinformować lekarza lub farmaceutę o swojej historii medycznej, w szczególności o: nadciśnieniu, problemach z sercem (np. ból w klatce piersiowej, zawał serca, nieregularne bicie serca), problemach z wątrobą, problemach z nerkami, zaburzeniach psychicznych / nastroju (np. depresja, manię, psychozę), osobistą lub rodzinną historią regularnego używania / nadużywania narkotyków / alkoholu.

Czy Armod- 150 powoduje jakieś skutki uboczne?

W bardzo niewielkiej ilości przypadków Armod – 150 może powodować skutki uboczne. Jednak najczęściej związane jest to z niewłaściwym doborem dawki, czyli po prostu przedawkowaniem leku. Do najczęstszych efektów ubocznych zaliczyć należy kołatanie serca i szybkie tętno. Jeśli chodzi o przewód pokarmowy, mogą pojawić się: nudności, biegunka, suchość w ustach, niestrawność, bóle brzucha, zaparcia, wymioty i luźne stolce. Czasami występuje zmęczenie, pragnienie, choroba grypopodobna, ból i gorączka, utrata apetytu, ból głowy, zawroty głowy, zaburzenia uwagi, drżenie, mrowienie, bezsenność, lęk, depresja, pobudzenie i nerwowość. Także zwiększone oddawanie moczu. Trudności w oddychaniu oraz wysypka, stan zapalny i nadmierne pocenie się. Bardzo rzadko lek może wpływać na zdolność myślenia i może nie całkowicie złagodzić senności. Nie powinniśmy przyjmując lek, prowadzić samochodu ani obsługiwać maszyn. Unikaj też spożywania alkoholu.

Kto nie powinien stosować Armod- 150?

Nie zaleca się stosowania tego leku u kobiet w ciąży, chyba że jest to absolutnie konieczne. Ryzyko i korzyści należy omówić z lekarzem przed przyjęciem tego leku. Nie zaleca się stosowania tego leku u kobiet karmiących piersią. Jeśli lek jest stosowany, konieczne jest ścisłe monitorowanie niemowlęcia pod kątem niepożądanych działań. Lekarz może zalecić przerwanie karmienia piersią lub przerwanie stosowania leku w zależności od stanu klinicznego. Hormonalne metody antykoncepcji nie będą działać poprawnie podczas przyjmowania leku Armod - 150. Może to spowodować niechcianą ciążę. Zaleca się stosowanie alternatywnych metod kontroli urodzeń podczas przyjmowania tego leku i przez 1 miesiąc po zakończeniu leczenia tym lekiem.

Na co powinniśmy uważać stosując Armod- 150?

Twój lekarz lub farmaceuta może być nieświadomy wszelkich możliwych interakcji leków. Nie rozpoczynaj, nie przerywaj ani nie zmieniaj dawki żadnego leku przed konsultacją z lekarzem lub farmaceutą. Przed użyciem tego leku należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach na receptę i bez recepty / ziołowych, które stosujesz. W szczególności o alfa-blokerach (np. Doksazosynie, prazosinie), lekach na wysokie ciśnienie krwi (np. Beta-blokerach, takich jak atenolol / metoprolol, klonidyna, guanabenz, metylodopa), „rozcieńczalniki krwi” (np. warfaryna), inhibitory MAO (np. furazolidon, izokarboksazyd, linezolid, moklobemid, fenelzyna, prokarbazyna, rasagilina, selegilina, tranylcypromina), leki uliczne (np. metamfetamina, MD) /"ekstaza"), leki wpływające na enzymy wątrobowe usuwające armodafinil z organizmu (np. azolowe leki przeciwgrzybicze, takie jak itrakonazol / ketokonazol, erytromycyna, ryfamycyny, takie jak ryfabutyna / ryfampina, leki przeciwdrgawkowe, takie jak karbamazepina / fenobarbital).Armodafinil może przyspieszyć lub spowolnić usuwanie innych leków z organizmu poprzez wpływ na niektóre enzymy wątrobowe. Chodzi tu o leki takie jak klomipraminę, cyklosporynę, diazepam, etynyloestradiol, omeprazol, fenytoinę, propranolol, triazolam. Przed użyciem sprawdź etykiety na wszystkich lekach, ponieważ mogą one zawierać składniki, które mogą zwiększać tętno lub ciśnienie krwi. Zapytaj farmaceutę o bezpieczne stosowanie tych produktów. Unikaj picia dużych ilości napojów zawierających kofeinę.

Ostatnio przeglądane

Leki na koncentrację

Popularne leki na koncentrację. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny

 

leki na koncentrację

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację