sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na koncentracjęARTVIGIL- 150 
WZÓR Z CMS:
ARTVIGIL- 150


80.00
Ilość
- +
 
ARTVIGIL- 150

ARTVIGIL- 150- Substancja czynna: ARMODAFINIL- 150 mg- działanie ok. 8 godzin- Zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 8 zł 80 zł
3 30 7.5 zł 225 zł
5 50 7 zł 350 zł
10 100 6.5 zł 650 zł

ARTVIGIL- 150

Artvigil to ogólna marka leku Armodafinil (Nuvigil, Waklert) produkowanego przez HAB Pharmaceuticals & Research Ltd. w Indiach.

Czym różni się Artvigil – 150 od innych leków?

Zapotrzebowanie na Waklert zmniejsza się, ponieważ spółki zależne Sun Pharma osiągnęły porozumienie w sprawie zakończenia sporów patentowych. Tym samym klienci szukają nowego, wysokiej jakości generycznego Armodafinilu, który zastąpi markowy Nuvigil marki Cephalon i będzie w podobnej – niskiej cenie. Tym lekiem to Artvigil. To preparat generyczny Armodafinilu firmy HAB Pharma. HAB uzyskał około 50 nowych zatwierdzeń leków od Generalnego Kontrolera Narkotyków w Indiach. W porównaniu do Sun Pharma Ltd, która już dostarcza światu wysokiej jakości generyczne wersje modafinilu i innych farmaceutyków skierowanych na choroby dotykające rozwijający się świat. Artvigil, taki jak Waklert, jest sprzedawany na całym świecie i musi spełniać amerykańskie i unijne normy bezpieczeństwa.

Jak działa Artvigil – 150?

Artvigil – 150 jest w stanie poprawić umiejętności poznawcze i pamięć i jest znany jako „inteligentny lek”. Zapewnia efekt stymulujący, wpływając na niektóre substancje chemiczne w mózgu odpowiedzialne za kontrolę cyklu snu / czuwania. Artvigil – 150 jest lekiem zatwierdzonym przez FDA do leczenia nadmiernej senności w ciągu dnia związanej z narkolepsją i zaburzeniami snu podczas pracy zmianowej. Jest przepisywany jako terapia wspomagająca w obturacyjnym bezdechu sennym. Artivigil jest również stosowany pozarejestracyjnie w leczeniu dużego zaburzenia depresyjnego, zespołu przewlekłego zmęczenia (CFS) i zespołu nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD).

Jak stosować Artivigil – 150?

Każda tabletka Artvigil zawiera 150 mg Armodafinilu, który składa się z enancjomeru popularnego inteligentnego leku Modafinil (Provigil, Modvigil, Modalert). Lek jest przeznaczony do podawania doustnego. Pigułkę należy połykać, popijając wodą. Zalecana dawka wynosi 150 mg raz na dobę rano lub wczesnym popołudniem. W przypadku pracy zmianowej zaburzenia snu pigułki należy przyjmować na godzinę przed pracą. Jeśli zmiany w pracy nie rozpoczynają się codziennie o tej samej porze, należy porozmawiać z lekarzem o kolejnych krokach). Ci, którzy używają tego leku w leczeniu narkolepsji lub obturacyjnego bezdechu sennego, powinni wziąć jedną tabletkę rano, a efekty utrzymają się przez cały dzień ze względu na długi okres półtrwania. Lek, jeśli jest podawany przez bardzo długi czas, może uzależniać. Zaleca się, aby nie przekraczać zalecanej dawki i nie brać jej częściej niż zalecił lekarz. Przekroczenie 150 mg leku zwiększa ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Armodafinil substancja czynna leku, ma dłuższy okres półtrwania niż modafinil, co oznacza, że dłużej utrzymuje się w organizmie. Dlatego zaleca się przyjmowanie tylko jednej dawki armodafinilu dziennie, aby uniknąć nadmiernej stymulacji wieczorem, gdy nadszedł czas, aby zasnąć. Niektóre osoby są bardziej wrażliwe na działanie armodafinilu i wymagają mniejszej dawki. Artvigil upraszcza ten proces, wytwarzając tabletki z zagięciem na środku. Ułatwia to podzielenie pigułki na dwie identyczne dawki 75 mg.

Na co należy uważać przyjmując Artivigil – 150?

Armodafinil może z czasem stać się mniej skuteczny ze względu na budowanie tolerancji na ten lek, a ci, którzy przyjmują armodafinil, aby pomóc sobie w skupieniu, mogą ostatecznie zacząć przyjmować wyższe dawki, aby osiągnąć ten sam efekt. Kończy się to drobnymi skutkami ubocznymi, takimi jak odwodnienie i ból głowy. Z tego powodu zaleca się, aby uczestnicy pili jedną litr wody na godzinę z odpowiednimi elektrolitami. Inne częste działania niepożądane obejmują suchość w ustach (7%), bezsenność (4%) i pobudzenie (2%). Efekty uboczne są minimalne, jeśli nie przekroczysz całkowitej zalecanej dawki 400 mg / 24h. Jak każdy lek farmaceutyczny, Artvigil ma pewne działania niepożądane, na które należy uważać.

Chociaż większość ludzi doświadcza bardzo niewielu działań niepożądanych, w rzadkich przypadkach mogą wystąpić cięższe działania niepożądane. Jeśli wystąpią działania niepożądane, w zależności od ich nasilenia, zaleca się unikanie przyjmowania leku lub zmniejszenie dawki i częstotliwości przyjmowania leków. Najczęściej w przypadku tego leku mogą pojawić się:

- bóle głowy
- zawroty głowy
- suchość w ustach
- bezsenność
- nudności
- euforia
- zamieszanie
- dezorientacja
- niepokój
- paranoja
- podrażnienia skóry
- omamy
- ekstremalne pragnienie i odwodnienie
- agresja
- myśli samobójcze

Kto nie powinien stosować Artivigil – 150?

Przede wszystkim nie może on być wykorzystywany przez osoby nadwrażliwe na substancję czynną. Osoby chore na serce, wątrobę, nerki czy z nadciśnieniem powinny przed podjęciem leczenia skonsultować się z lekarzem. Leku nie powinny brać osoby, które są uzależnione od alkoholu czy też narkotyków. Nie wolno go też stosować osobom poniżej osiemnastego roku życia oraz powyżej sześćdziesiątego piątego roku życia. Nie wolno przyjmować leku, który jest już przeterminowany. Nie powinniśmy też przyjmować leku od osób obcych, jeśli został on wcześniej rozpakowany.

Ostatnio przeglądane

Leki na koncentrację

Popularne leki na koncentrację. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny

 

leki na koncentrację

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację