sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęBEGMA- 150 
WZÓR Z CMS:
BEGMA- 150


90.00
Ilość
- +
 
BEGMA- 150

BEGMA- 150 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 150 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 9 zł 90 zł
2 20 8 zł 160 zł
3 30 7 zł 210 zł
4 40 6 zł 240 zł
5 50 5 zł 250 zł

Begma- 150

Zaburzenia erekcji są prawdziwą zmorą wielu mężczyzn. Tym skutecznie może pomóc nowy lek Begma – 150.

Czym jest Begma- 150?

Begma- 150 jest popularnym, skutecznym i szeroko stosowanym środkiem farmaceutycznym do leczenia zaburzeń erekcji. Lek jest produkowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości, aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo i skuteczność. Użytkownicy leku wielokrotnie zgłaszali po jego zastosowaniu udany stosunek seksualny i kontynuują leczenie w większości przypadków. Skuteczny czas działania leku wynosi od 4 do 6 godzin.

Jak działa Begma- 150?

Substancją czynną leku Begma – 150 jest cytrynian sildenafilu 150 mg. Należy do rodziny inhibitorów PDE-5 o działaniu rozszerzającym naczynia krwionośne. Efekt ten wynika z rozszerzenia naczyń krwionośnych w ciele, szczególnie w okolicy narządów płciowych. To z kolei zapewnia silniejszy przepływ krwi, przez który dochodzi do erekcji. Sildenafil 150 mg jest obecnie standardowym składnikiem aktywnym stosowanym w zaburzeniach erekcji. Begma – 150 nie jest afrodyzjakiem. Stymulacja seksualna jest warunkiem erekcji. Sam lek jest tańszym zamiennikiem leku Viagra 150 mg. Sildenafil leczy impotencję i zaburzenia erekcji (zaburzenia erekcji), a po spożyciu każdy mężczyzna może osiągnąć długotrwałą erekcję oraz cieszyć się lepszym i dłuższym stosunkiem seksualnym. Sildenafil działa około 30-60 minut po spożyciu, a efekt utrzymuje się przez 4-6 godzin.

Jak dawkować Begma- 150?

Zalecana dawka początkowa to połowa tabletki na około 30-60 minut przed aktywnością seksualną. Lek nie powinien być przyjmowany w większych ilościach niż jedna tabletka na dobę. Działanie utrzymuje się przez 4-6 godzin. Przed zażyciem leku należy unikać nadmiernego spożywania alkoholu. Alkohol i tłuste potrawy zmniejszają efekt.

Czy każdy może korzystać z Begma- 150?

Pacjenci, którzy mieli zawał serca lub mają inne problemy z sercem, niskie ciśnienie krwi lub wysokie ciśnienie krwi, lub mają słabe krzepnięcie krwi, nie powinni stosować tego leku. Także wszystkie osoby uczulone na sildenafil. Każdy, kto przyjmuje jakiekolwiek leki zawierające tlenek azotu lub azotan, które są stosowane między innymi w niektórych zaburzeniach dusznicy bolesnej (ból w klatce piersiowej) – nie może stosować Begma – 150. Najczęściej stosowane azotany obejmują nitroglicerynę i dinitro izosorbidowe. Jeśli masz dusznicę bolesną i nie jesteś pewien, czy którykolwiek z obecnie przyjmowanych leków jest w którymkolwiek z powyższych, skonsultuj się z lekarzem przed przyjęciem leku Sildaforce. Przyjmowanie innych leków z Begma - 150 wymaga zgody lekarza, szczególnie jeśli pacjent przyjmuje cymetydynę, erytromycynę i ketokonazol.

Czy na coś jeszcze muszę zwrócić uwagę przed przyjęciem Begma- 150?

Przed przyjęciem Begma – 150 pacjenci powinni poinformować lekarza o wszystkich swoich schorzeniach i wszelkich innych lekach lub suplementach. Jest to szczególnie ważne, jeśli mają:

- deformacje w kształcie penisa choroba Peyroniego
- występuje choroba serca, taka jak arytmia, niewydolność serca lub dławica piersiowa
- problemy ze słuchem
- hemofilia, lub jakiś problem z krwawieniem
- niedociśnienie (niskie ciśnienie krwi) lub nadciśnienie ( wysokie ciśnienie krwi )
- problemy z wątrobą lub nerkami
- szpiczak mnogi, białaczka, anemia sierpowata lub inny problem z krwinkami
- niedokrwienna przednia niedokrwienna neuropatia wzrokowa (NAION)
- uszkodzenie siatkówki oka
- wrzody żołądka
- pigmentoza siatkówki, rzadka genetyczna choroba oczu

Pacjenci powinni także poinformować lekarza, czy kiedykolwiek doświadczyli priapizmu, napadu padaczkowego lub niedawno przeszli udar mózgu, lub zawał serca. Przeciwwskazaniem jest też nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Produkty lecznicze stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji na ogół nie powinny być stosowane u mężczyzn, u których aktywność seksualna jest niewskazana (np. Pacjenci z ciężkimi zaburzeniami sercowo-naczyniowymi, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca. Bezpieczeństwo leku nie było badane w następujących podgrupach pacjentów, dlatego jego stosowanie jest przeciwwskazane do czasu uzyskania dalszych informacji:

- ciężkie zaburzenia czynności wątroby (C w skali Childa-Pugha),
- schyłkowa niewydolność nerek wymagająca dializy,
- niedociśnienie (ciśnienie krwi <90/50 mmHg),
- niedawna historia udaru lub zawału mięśnia sercowego (w ciągu ostatnich 6 miesięcy),
- niestabilna dławica piersiowa i znane dziedziczne zaburzenia zwyrodnieniowe siatkówki, takie jak barwnikowe zapalenie siatkówki.

Jednoczesne stosowanie leku z silnymi inhibitorami CYP3A4, ketokonazolem i itrakonazolem (postać doustna) jest przeciwwskazane u mężczyzn w wieku powyżej 75 lat. Przeciwwskazane jest jednoczesne stosowanie leku z inhibitorami proteazy HIV, takimi jak rytonawir i indynawir, ponieważ są one bardzo silnymi inhibitorami CYP3A4. Jednoczesne podawanie inhibitorów PDE, ze stymulatorami cyklazy guanylowej, takimi jak riocyguat, jest przeciwwskazane, ponieważ może potencjalnie prowadzić do objawowego niedociśnienia.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację