sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęCenforce- 150 
WZÓR Z CMS:
Cenforce- 150


110.00
Ilość
- +
 
Cenforce- 150
Cenforce- 150

Cenforce- 150 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 150 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 11 zł 110 zł
2 20 10 zł 200 zł
3 30 9 zł 270 zł
4 40 8 zł 320 zł
5 50 7 zł 350 zł
10 100 6 zł 600 zł

Cenforce 150

Zaburzenia erekcji są przeszkodą dla mężczyzny w jego rozwoju seksualnym. Zaburzenia erekcji mogą pojawić się w dowolnym okresie życia. Ten problem może zniszczyć życie małżeńskie. Cenforce 150 to skuteczne rozwiązanie tego problemu.

Jak działa Cenforce 150

Cytrynian sildenafilu jest aktywnym składnikiem dostępnym w Cenforce 150. Substancje chemiczne pozwalają na rozluźnienie mięśni żył prącia. Dzięki temu lekowi naczynia krwionośne w penisie ulegają rozszerzeniu. Ten lek jest inhibitorem chemicznym PDE-5 (fosfodiesterazy typu 5). W tabletkach Cenforce cytrynian sildenafilu jest głównym składnikiem utylitarnym, który ma miejsce w klasie inhibitorów PDE-5. W momencie, gdy mężczyzna doświadczający zaburzeń erekcji przyjmuje pojedynczą tabletkę Cenforce doustnie, około godzinę przed stosunkiem seksualnym, sam lek utrudnia obniżenie poziomu cGMP przez utrudnianie aktywności białka PDE-5. Zwykle podczas pobudzenia erotycznego ciało mężczyzny produkuje tlenek azotu, który pobudza produkcję cGMP. W momencie, gdy miara obfitości cGMP gromadzi się w ciele ogromnym męskich szeregów, powiększa naczynia krwionośne. Powoduje to poprawiony przepływ krwi w kierunku penisa, powodując silną erekcję. Lek znacznie blokuje katalizatory PDE typu 5, więc emisja tlenku azotu może zachodzić szybko, bez zatykania. Przepływ efektów tlenku azotu do generowania syntetycznego cyklicznego monofosforanu guanozyny powoduje, że mięśnie narządu płciowego są bardzo luźne i poprawia się rozprowadzanie krwi. Cenforce 150 jest produkowany w Indiach przez Centurion Laboratories.

Jak stosować Cenforce 150?

Przed przyjęciem Cenforce 150 należy poradzić się lekarza, czy metoda leczenia jest tutaj właściwa. Tabletkę przyjmuje się doustnie z pełną szklanką wody i lekką kolacją przed zażyciem leku. Możesz wziąć połowę lub pełne pigułki. Zaczyna działać około 30 minut po przyjęciu. Wpływ Cenforce trwa do 4-5 godzin więc utrzymuj odstęp 24 godzin między dwiema dawkami Cenforce 150. Pigułki powinny być przyjmowane tylko przez mężczyzn powyżej 18 roku życia i nie powinny być spożywane przez kobiety i młodzież. Lek powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej.

Czy są jakieś przeciwwskazania w przyjmowaniu Cenforce 150?

Przed zażyciem Cenforce 150 mg ważne jest, aby uzyskać badanie medyczne dotyczące twojego stanu zdrowia. Twój lekarz musi wiedzieć o twojej całkowitej historii leczenia i każdym z przyjmowanych leków. W momencie połączenia z Cenforce 150 liczne leki mogą powodować nieprzyjazną reakcję.

Cenforce 150 nie należy przyjmować jeśli:

Cytrynian Sildenafilu lub którykolwiek z jego składników ma negatywny wpływ na ciebie.
Masz więcej niż 65 lat.
Masz cukrzycę, chorobę nerek, serca lub wątroby.
Masz problem z tarczycą.
Masz problemy z oddawaniem moczu
Jesteś uzależniony od leków azotanowych.
Masz jakąkolwiek niedoskonałość narządów płciowych.

Zwróć się o pomoc medyczną, jeśli doświadczysz erekcji, która jest bolesna lub trwa dłużej niż cztery godziny, ponieważ twój penis może zostać na zawsze uszkodzony przez przedłużenie erekcji. Udaj się do lekarza, jeśli przypadkowo zażyjesz ten lek. W przypadku przedawkowania wystąpić niebezpieczne skutki uboczne. Objawy przedawkowania to nieprzewidywalne bicie serca, utrata przytomności, ból w klatce piersiowej. Nigdy nie należy przyjmować więcej niż jednej dawki 150 mg Cenforce na dzień. Zawsze przechowuj ten lek w chłodnym i suchym miejscu, z dala od młodzieży i zwierząt domowych. Po przyjęciu leku nie prowadź pojazdów mechanicznych.

Czy Cenforce 150 reaguje z innymi lekami?

Wiele leków może oddziaływać z Cenforce 150 co może powodować niekorzystne reakcje. Nigdy nie należy przyjmować Cenforce 150 jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne recepty stosowane w leczeniu rozproszenia prostaty lub zaburzeń erekcji, z wyjątkiem przypadków, gdy lekarz wyrazi na to zgodę.
Cenforce nie powinien być przyjmowany, jeśli bierzesz regularnie:

Leki przeciwgrzybicze
Leki na zapalenie wątroby typu C.
Leki przeciwdepresyjne
Niektóre środki przeciwdrobnoustrojowe
Leki na rozrzedzenie krwi
Leki na HIV / AIDS

Powinieneś poszukać porady medycznej, jeśli wystąpi którakolwiek z następujących reakcji:

Nieregularne bicie serca
Utrata wzroku
Ból w klatce piersiowej
Ciężka ospałość i niepewność
Zatkany nos
Wahania nastroju
Ból głowy
Zaczerwienienie twarzy
Niestrawność

Nigdy nie zmieniaj dawki samodzielnie. Podczas przyjmowania leku należy pod każdym względem ostrożnie stosować się do wskazówek producenta lub lekarza. Nie kupuj leku z podejrzanych źródeł. Nie stosuj leku, jeśli ten był wcześniej rozpakowany i w części stosowany przez nieznaną ci osobę. Pamiętaj, aby kupować lek jedynie w sprawdzonych i pewnych sklepach internetowych, gdzie nie zachodzi ryzyko, że zostanie ci sprzedany podrabiany lek o innym składzie. Lek jest w pełni bezpieczny dla twojego zdrowia i życia pod warunkiem zgodności składu z deklaracjami producenta. Pamiętaj, aby nie stosować leku, który jest przeterminowany ani nie zwiększać dawki stosowanego leku bez konsultacji z lekarzem. W przypadku pojawienia się problemów natychmiast zaniechaj przyjmowania leku.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację