sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęCenforce- 200 
WZÓR Z CMS:
Cenforce- 200


140.00
Ilość
- +
 
Cenforce- 200

Cenforce 200- Substancja czynna: SILDENAFIL- 200 mg- działanie ok 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 14 zł 140 zł
2 20 13 zł 260 zł
3 30 12 zł 360 zł
4 40 11 zł 440 zł
5 50 10 zł 500 zł
10 100 9 zł 900 zł
15 150 8 zł 1200 zł

Cenforce- 200

Zaburzenia erekcji to problem, który występuje głównie u mężczyzn w wieku powyżej trzydziestu lat. Cenforce- 200 to lek, który pozwala osiągnąć i utrzymać erekcję.

Czym jest Cenforce- 200?

Cenforce- 200 to skuteczny lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji i umożliwiający mężczyznom maksymalne wykorzystanie życia seksualnego. Lek ten obejmuje generyczny sildenafil jako kluczową substancję czynną To rozwiązanie doskonale radzi sobie z wszystkimi problemami związanymi z kondycją seksualną. Jeśli nie jesteś w stanie osiągnąć odpowiedniej erekcji powinieneś wziąć Cenforce 200. Jest to całkowicie bezpieczny lek i jest dostępny bez recepty

Jak działa Cenforce- 200?

Istotnym składnikiem aktywnym tabletek Cenforce 200 mg jest cytrynian sildenafilu. Cenforce 200 z aktywnym składnikiem syldenafil należy do grupy inhibitorów PDE-5 (fosfodiesterazy 5). Każda tabletka Cenforce 200 zawiera 200 mg substancji czynnej sildenafil. Mechanizm działania polega na zwiększeniu ukrwienia stref intymnych, co przekłada się na efekt uzyskania większego i szybszego wzwodu. Lek hamuje działanie enzymów o nazwie PDE5. Jednocześnie też uwalniany jest tlenek azotu, to właśnie on odpowiada za zwiększone ukrwienie prącia. Receptory są pobudzone do zwiększonej produkcji wysokoenergetycznych związków. Mowa jest o większym ich stężeniu i rozłożeniu ich działania w czasie. To powoduje, że erekcja jest znacznie dłuższa.

Jak przechowywać Cenforce- 200?

Przechowuj ten lek w temperaturze pokojowej. Umieść go z dala od wilgoci, ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. Trzymaj z dala od zwierząt domowych i dzieci.

Jakie są skutki uboczne Cenforce- 200 i kto nie powinien przyjmować leku?

Jeśli masz do czynienia z niepożądanymi skutkami, powinieneś natychmiast skonsultować się z lekarzem, aby uniknąć konsekwencji zdrowonych. Istnieje kilka działań niepożądanych, które mogą wystąpić po zastosowaniu sildenafilu Cenforce- 200:

- bolesna erekcja
- senność
- wymioty
- bół głowy
- gorączka
- nudności
- zgaga
- zatkany nos
- niewyraźne widzenie
- ból w klatce piersiowej
- zaczerwienienie twarzy
- ból głowy
- nudności
- ból pleców

Aby uzyskać odpowiednie leczenie, zawsze powinieneś zapytać lekarza i podzielić się z nim swoją historią medyczną. Jeśli u pacjenta występuje wrzód trawienny, barwnikowe zapalenie siatkówki lub zaburzenia krzepnięcia, wówczas nie należy stosować tego leku. W przypadku ciężkiego niskiego lub wysokiego ciśnienia krwi należy unikać przyjmowania tego leku. Nie należy stosować tego leku dwa razy dziennie, ponieważ może to powodować poważne problemy. Podczas korzystania z tego leku należy powstrzymać się od tłustej żywności, wzmocnienia azotanów, likierów i soków grejpfrutowych. Musisz zachować większą czujność podczas jazdy po spożyciu leku.

Środki ostrożności, które należy wziąć pod uwagę podczas stosowania Cenforce- 200:

Jeśli masz chorobę genetyczną siatkówki, nie używaj tego leku.
Nigdy nie używaj Cenforce- 200, jeśli masz do czynienia z chorobą wieńcową.
Unikaj stosowania tego leku, jeśli masz problemy z wątrobą, chorobami serca lub nerek.
W przypadku stosowania jakichkolwiek leków przeciw nadciśnieniowych lub zagęszczających należy zawsze unikać przyjmowania tego leku.
Nie jest to zalecany lek dla osób poniżej 18 roku życia.
Jeśli masz nadwrażliwość w stosunku do aktywnego cytrynianu sildenafilu, ten lek nie jest dla ciebie.

Jak dawkować Cenforce- 200?

Kiedy weźmiesz tabletkę, to będzie ona podtrzymywała erekcje do pięciu godzin. Sam proces zacznie się po trzydziestu minutach. Musisz połknąć jedną tabletkę Cenforce 200 doustnie nie mniej niż trzydzieści do czterdziestu pięciu minut przed stosunkiem seksualnym. Nigdy nie przyjmuj go z tłustym jedzeniem, ponieważ zmniejsza się biodostępność leku. Nigdy nie bierz więcej niż jednej tabletki w ciągu kilku dni.

Powinniśmy jeszcze coś wiedzieć o stosowaniu Cenforce- 200?

Istnieją pewne leki, które nie powinny być stosowane wraz z Cenforce- 200 to na przykład cymetydyna, rytonawir, itrakonazol, erytromycyna, ryfabutyna, nitrogliceryna, ketokonazol, sakwinawir. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia zaburzeń erekcji lekarze powinni rozważyć stan sercowo-naczyniowy swoich pacjentów, ponieważ istnieje ryzyko sercowe związane z aktywnością seksualną Lek ma właściwości rozszerzające naczynia krwionośne, co powoduje łagodne i przemijające obniżenie ciśnienia krwi. Pacjenci z niedrożnością odpływu lewej komory, np. Zwężeniem aorty i idiopatycznym przerostowym zwężeniem aorty, mogą być wrażliwi na działanie leków rozszerzających naczynia, w tym inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Produkty lecznicze stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji należy stosować ostrożnie u pacjentów z anatomicznym odkształceniem penisa (takich jak kątowanie, zwłóknienie jamiste lub choroba Peyroniego) lub u pacjentów ze schorzeniami, które mogą predysponować ich do priapizmu (np. Sierp niedokrwistość, szpiczak mnogi lub białaczka). Ostatecznie pamiętaj, aby lek kupować jedynie w sprawdzonych sklepach internetowych. Nie kupuj leku tam gdzie występują podejrzenia, że może zostać ci sprzedana podróbka, z innym niż deklaruje producent składem.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację