sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęCenforce- D 
WZÓR Z CMS:
Cenforce- D


130.00
Ilość
- +
 
Cenforce- D

Cenforce- D- Substancja czynna: SILDENAFIL 100 mg + DAPOXETINE 60 mg- dzi​​​​ałanie ok. 6 godzin.

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 13 zł 130 zł
2 20 12 zł 240 zł
3 30 11 zł 330 zł
4 40 10 zł 400 zł
5 50 9 zł 450 zł
10 100 8 zł 800 zł

Cenforce- D

Leczenie zaburzeń erekcji i przedwczesnego wytrysku wcale nie musi być procesem uciążliwym i skomplikowanym. Dowodem na to jest istnienie Cenforce D.

Czym jest Cenforce- D?

Cenforce D (Sildenafil Citrate Tablets) jest zatwierdzonym przez FDA lekiem stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Po wprowadzeniu na rynek w 1998 roku Cenforce D stał się najpopularniejszym sposobem leczenia problemów z erekcją. Cenforce D to szybko działający lek, który może zapewnić nam erekcje trwającą do czterech godzin. Działa w przypadku mężczyzn w każdym wieku, niezależnie od tego, jak długo pacjent miał problemy z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji. Cenforce D jest analogiem oryginalnej Viagry. Możesz kupić Cenfors D, jeśli wcześniej wypróbowałeś różne rodzaje leków generycznych. Jeśli regularnie i rozsądnie przyjmujesz Cenforce D, czas trwania i jakość stosunku seksualnego wzrośnie kilkakrotnie.

Jak działa Cenforce- D?

Ten lek zakłóca produkcję hormonu zwanego PDE5. Rozluźnia naczynia krwionośne wokół penisa, umożliwiając zwiększony przepływ krwi podczas podniecenia seksualnego. Cenforce D (cytrynian sildenafilu 100 mg i dapoksetyna 60 mg) jest nową formą mieszanego leczenia zaburzeń erekcji i przedwczesnego wytrysku. Zawierające aktywne składniki cytrynian sildenafilu i dapoksetynę. Dapoksetyna jesti zatwierdzona w wielu krajach do leczenia przedwczesnych wytrysków i pozwala na dłuższe stosunki. Lek Cenforce D jest dostępny na rynku w różnych dawkach. Cenforce jest lekiem światowej klasy, a mężczyźni na całym świecie, którzy używali Cenforce, poinformowali, że przedłuża erekcje.

Jak stosować Cenforce- D?

Weź tę kapsułkę w dawce zgodnie z zaleceniami lekarza. Połknąć w całości. Nie żuć, nie kruszyć ani nie łamać. Tabletkę należy przyjmować z jedzeniem. Nie należy spożywać tego leku w dużych ilościach i w dawce wyższej niż jest to zalecane. Postępuj zgodnie ze schematem dawkowania, jeśli ten lek jest stosowany w leczeniu nadciśnienia płucnego- przyjmij ten lek co najmniej 30-60 minut przed aktywnością seksualną. W przypadku podejrzenia przedawkowania skontaktuj się bezpośrednio z lekarzem. Jeśli przedawkowanie jest ciężkie, możesz potrzebować natychmiastowej medytacji medycznej. Cenforce D można przyjmować co najmniej 30 minut przed seksem. Jednak najbardziej skuteczny jest przy przyjmowaniu na godzinę przed zaangażowaniem się w aktywność seksualną. Cenforce D można nabyć w różnych stężeniach, takich jak Cenforce 120 , 100 mg, 200 mg, 25 mg i 150 mg. Zalecana dzienna dawka Cenforce wynosi 100 mg. Jednak w oparciu o skuteczność, a także poziom tolerancji Cenforce, dawkę można zmniejszyć do 25 mg lub zwiększyć do 200 . Należy pamiętać, że sildenafil 100 mg można przyjmować tylko raz na 24 godziny.

Jakie są przeciwwskazania w przyjmowaniu Cenforce- D?

Każdy lek i produkt medyczny ma swoje ograniczenia i nie może być stosowany przez wszystkich. Podobnie jest w przypadku Cenforce D. Przeciwwskazaniem do stosowania leku są:

Leki na bazie nitrogliceryny
Leki nitroprusydkowe
Azotan amylu
Azolowe leki przeciwgrzybicze są przyjmowane doustnie (miejscowe kremy do pielęgnacji Candida / pleśniawki są bezpieczne)
SSRI, SNRI, litowe i tricykliczne leki przeciwdepresyjne
MAOI Leki przeciwdepresyjne
Inhibitory proteazy ART leki przeciw HIV i innym wirusom
Choroby związane z sercem i choroby sercowo-naczyniowe, w tym zwężenie aorty, idiopatyczne przerostowe zwężenie aorty i ogólna niedrożność odpływu komorowego
Udar, infekcja mięśnia sercowego (atak serca) lub ciężka arytmia
Niewydolność serca lub choroba wieńcowa powodują niestabilną dusznicę bolesną
Spoczynkowe niedociśnienie (niskie ciśnienie krwi) wynoszące (BP <90/50)
Spoczynkowe nadciśnienie tętnicze (wysokie ciśnienie krwi) wynoszące (BP> 170/110)
HIV (szczególnie w leczeniu inhibitorami proteazy)
Depresja
Jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników Cenforce- D
Choroba nerek lub wątroby
Jeśli nie masz jeszcze 18 lat
Nie należy przyjmować z lekami niezgodnymi z Viagrą lub dapoksetyną
Nie używaj leku z napojami alkoholowymi
Problemy z układem sercowo-naczyniowym
Jeśli masz cukrzycę

Czy Cenforce- D może powodować działania niepożądane?

Z reguły Cenforce jest dobrze akceptowany przez większość mężczyzn. Jednak ponieważ jest to nadal lek, istnieje możliwość, że u niektórych osób mogą wystąpić pewne skutki uboczne. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które zauważą jakiekolwiek skutki uboczne w wyniku stosowania tego leku, musisz natychmiast powiadomić o tym lekarza. Cenforce D (cytrynian sildenafilu i dapoksetyna) może czasami powodować zawroty głowy i zawroty głowy. Pacjentom zaleca się unikanie takich sytuacji jak prowadzenie pojazdów lub obsługiwanie ciężkich maszyn podczas przyjmowania leku. Inne działania niepożądane to:

- ból głowy
- wysypka
- zaburzenia widzenia
- niestrawność
- swędzenie
- zawroty głowy

Jeśli wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane, które nie ustępują po kilku godzinach, należy przerwać stosowanie leku i skontaktować się z lekarzem, który pomoże ci dopasować dawkę do możliwości twojego organizmu.

Jakie są warunki przechowywania dla Cenforce- D?

Lek powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej 25 C (77 F) z dala od wilgoci, światła słonecznego, dzieci i zwierząt domowych w szczelnym pojemniku.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację