sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęCenforce- FM 
WZÓR Z CMS:
Cenforce- FM


80.00
Ilość
- +
 
Cenforce- FM

Cenforce- FM dla kobiet- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 8 zł 80 zł
2 20 7 zł 140 zł
3 30 6.5 zł 195 zł
4 40 6 zł 240 zł
5 50 5 zł 250 zł

Cenforce FM

Istnieje kilka powodów, dla których kobiety szukają pigułek podobnych do Viagry. Gdy zbliżają się do wieku średniego i później, kobiety często obserwują spadek ogólnego popędu seksualnego. Pomóc im może Cenforce FM.

Skąd bierze się zmniejszona kondycja seksualna?

Zmniejszenie popędu seksualnego może wynikać z codziennych stresorów, znaczących wydarzeń życiowych lub chorób przewlekłych, takich jak stwardnienie rozsiane lub cukrzyca. Jednak niektóre kobiety zauważają zmniejszenie lub brak popędu seksualnego z powodu niewłaściwego reagowania organizmu, Charakteryzuje się to następującymi objawami:

ograniczone lub nieobecne myśli lub fantazje seksualne,

zmniejszona lub nieobecna reakcja pożądania na sygnały seksualne lub stymulację,

utrata zainteresowania lub niezdolność do utrzymania zainteresowania czynnościami seksualnymi,

znaczące uczucie frustracji, niekompetencji lub zmartwienie brakiem zainteresowania seksualnego lub podniecenia.

Jak pomoże nam Cenforce FM?

Cytrynian sildenafilu substancja czynna w Cenforce FM jest wskazany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Cykliczny monofosforan guanozyny z tlenkiem azotu (NO-cGMP) zaangażowany w erekcję prącia i wzmocniony syldenafilem może również odgrywać rolę w niektórych elementach kobiecej reakcji pobudzenia seksualnego. Skuteczność i bezpieczeństwo syldenafilu oceniano u kobiet z estrogenem i niedoborem estrogenu z zaburzeniami seksualnymi, w tym zaburzeniami podniecenia seksualnego u kobiet. Wszelkie badania wykazały tutaj dużą skuteczność.

Jak działa Cenforce FM?

Cenforce FM 100 mg, jak każda Viagra, jest doskonałym rozszerzaczem naczyń krwionośnych podczas ich napełniania. Sztywne mięśnie w ciele utrudniają prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, ponieważ wywierają nacisk na ściany naczyń. Gdy Cenforce FM podaje się do organizmu, sztywne mięśnie powoli się rozluźniają, co pozwala na swobodny dostęp krwi donaczyń krwionośnych. Wraz z rozluźnieniem naczyń zwiększa się szybkość napływu krwi, a ciśnienie krwi dostosowuje się do normalnego stanu.

Jak stosować Cenforce FM?

Istnieje kilka czynników, które decydują o zawartości dawki dla każdego pacjenta. Różni ludzie reagują inaczej na podobne dawki. To, co działa na ciebie, może nie działać na twoją przyjaciółkę. Jeśli twoje ciało nie toleruje standardowej dawki Cenforce FM to wywołuje to nieznośne skutki uboczne, takie jak pulsujący ból głowy, uduszenie, nie do powstrzymania nudności, dręczący ból. Natychmiast skontaktuj się z lekarzem i zmniejszy dawkę. Twój lekarz dokładnie określi potrzebną ilość Cenforce FM i najprawdopodobniej poprosi cię o zwiększenie dawki z upływem czasu. Jeśli jesteś pierwszy raz stosujesz Cenforce FM lekarz może przepisać Ci jego podstawową wersję, tj. 25 mg. Jeśli nie zauważysz żadnego efektu, powinnnaś skonsultować się z lekarzem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że lekarz zwiększy dawkę.

Czy lek ten może powodować działania uboczne?

Cytrynian syldenafilu – substancja czynna leku, może powodować pewne łagodne lub ciężkie problemy, jeśli nie zostanie ostrożnie zastosowany. Dla większości pacjentów ból głowy jest typowym objawem, jeśli jesteś początkującym.

Inne niebezpieczne działania niepożądane:

- zawroty głowy
- biegunka
- infekcje dróg moczowych
- wrażliwość na światło
- zaburzenia widzenia
- zgaga
- bóle mięśni
- utrata słuchu
- rumienić się
- krwotok z nosa
- zaburzenia snu

Niektóre z rzadko znanych skutków ubocznych:

Nietętnicza przednia niedokrwienna neuropatia wzrokowa (NAION): Przepływ krwi w nerwie wzrokowym powoduje widzenie. Poprawiając przepływ krwi, jego przedawkowanie lub niewłaściwa metoda przyjmowania może przeciąć krwiobieg do włókna światłowodowego, powodując bezbolesną utratę wzroku. Opóźnione leczenie może sprawić, że będziesz gorzej widzieć.

Szumy uszne (dźwięk dzwonka / syczenia) lub utrata słyszalności: Jest to zaburzenie, które powoduje, że pacjent słyszy szumy pomimo braku zewnętrznego hałasu. Nadużycie Cenforce FM w konsekwencji powoduje szum w uszach lub całkowitą utratę słuchu.

Jakie środki ostrożności muszę zatem zachować?

Cenforce FM nie należy przyjmować, jeśli masz uczulenie cytrynian sildenafilu na którykolwiek składnik tego leku. Ten lek należy stosować ostrożnie u pacjentów ze schorzeniami serca i naczyń krwionośnych. Nie bierz więcej niż raz dziennie. Cenforce FM nie może być stosowany wraz z lekami azotanowymi z powodu ciężkiego niedociśnienia. Spożywanie alkoholu z Cenforce FM może powodować zaostrzenie działań niepożądanych, dlatego należy tego unikać. Podczas stosowania tego leku nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać ciężkich maszyn. Kobiety poniżej 18 roku życia nie powinni stosować tego leku. Ostatecznie nie jedz grejpfruta i soku winogronowego podczas korzystania z tego leku, ponieważ zmniejsza on biodostępność leku przy równoczesnym zwiększeniu przyjmowania leku.

Zachodzi też niewłaściwa interakcja między lekami a Cenforce FM. Chodzi tu o:

Amlodypina
Karbamazepina
Klarytromycyna
Deksametazon
Nitrogliceryna
Ketokonazol
Atazanawir

Przyjmowanie tych leków, wyklucza stosowanie Cenforce FM.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację