sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęDapoxy- Dx 
WZÓR Z CMS:
Dapoxy- Dx


140.00
Ilość
- +
 
Dapoxy- Dx

Dapoxy- Dx- Substancja czynna: DAPOXETINE- 60 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 14 zł 140 zł
2 20 13 zł 260 zł
3 30 12 zł 360 zł
4 40 11 zł 440 zł
5 50 10 zł 500 zł
10 100 9 zł 900 zł

Dapoxy- Dx

Przedwczesny wytrysk jest tragedią dla wielu mężczyzn, a w skrajnych przypadkach może praktycznie uniemożliwić pożycie seksualne. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest Dapoxy- Dx.

Czym jest Dapoxy- Dx i jak działa?

Dapoxy 60 mg Tablet jest nowszym lekiem działającym na ośrodkowy układ nerwowy, który jest stosowany w leczeniu mężczyzn, u których zdiagnozowano przedwczesny wytrysk przez lekarza. Może początkowo powodować niedociśnienie (niskie ciśnienie krwi), zawroty głowy, nudności i pocenie się po podaniu, dlatego należy je stosować ściśle według zaleceń lekarza. Dapoxy DX składa się z 60 mg dapoksetyny, tej samej substancji czynnej, co w uznanym leku Priligy. Dapoxy 60 mg Tablet jest selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), który zwiększa poziom serotoniny w nerwach, aby wydłużyć czas do wytrysku i poprawić kontrolę nad wytryskiem.

Jak stosować Dapoxy- Dx?

Weź tabletkę Dapoxy DX 60 mg 1 do 3 godzin przed stosunkiem seksualnym. W ciągu następnych kilku godzin Dapoxy zapewni większą wytrzymałość, lepszą zdolność prezentacji i długotrwałą erekcję. Bez żadnych oznak zmęczenia. W podeszłym wieku może być konieczne wybranie silnych tabletek o większej objętości dawki, podczas gdy minimalna dawka lub klasyczne tabletki mogą zaspokoić twoje potrzeby, jeśli jesteś młody. Niestety, nie możesz brać leku dwa razy dziennie, jeśli planujesz uprawiać seks dwa razy w tym samym dniu. Jeśli masz wysoką częstotliwość seksu, powinieneś szukać odpowiednich dawek, które są dzielone na połowy. Ten lek należy przyjmować w dawce i czasie trwania zaleconym przez lekarza. Połknąć w całości. Nie żuć, nie kruszyć ani nie łamać. Tabletkę Dapoxy 60 mg można przyjmować z posiłkiem lub niezależnie od niego, ale lepiej jest przyjmować go o określonej godzinie.

• Dapoksetynę należy przyjmować doustnie, popijając pełną szklanką wody.

• Dapoksetyna jest zwykle przyjmowana na godzinę przed stosunkiem.

• Nie należy przyjmować dawki większej niż zalecana ani więcej niż raz dziennie.

Jakie jest dawkowanie Dapoxy- Dx?

Dla większości pacjentów dawka początkowa wynosi 60 mg. Dapoksetyna może być przepisana 30 mg lub 60 mg, a niektórzy pacjenci mogą potrzebować 120 mg, jeśli nie zareagują na standardową dawkę. W razie wątpliwości zapytaj swojego lekarza o wszelkie detale dotyczące stosowania dapoksetyny.

Jak przechowywać Dapoxy- Dx ?

Ten lek należy przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od ciepła, światła i wilgoci. Przechowuj ten lek w bezpiecznym miejscu, aby twoje dzieci nie mogły go dosięgnąć.

Czy stosowanie Dapoxy- Dx może wywoływać jakieś efekty uboczne?

Lek jest bardzo bezpieczny, a kiedy jest stosowany we właściwych dawkach, nie powinien wywoływać żadnych efektów ubocznych. Jak każdy środek medyczny może jednak powodować efekty uboczne u niektórych pacjentów. Poważne i niewielkie działania niepożądane leku Dapoxy 60 mg to:

- zawroty głowy i zawroty głowy
- nerwowość i zamieszanie
- nadmierne pocenie
- ból głowy
- biegunka
- bezsenność
- zmniejszone libido
- rozmazany obraz
- dzwonienie lub brzęczenie w uszach
- szybkie / nieregularne bicie serca
- wzrost ciśnienia krwi
- nadmierne zmęczenie
- suchość w ustach

Na co powinieniem uważać przy stosowaniu Dapoxy- Dx?

Tabletka może powodować nadmierną senność i uspokojenie alkoholem. Dapoxy 60 mg Tabletka prawdopodobnie nie jest bezpieczna podczas laktacji. Ograniczone dane dotyczące ludzi sugerują, że lek może stanowić znaczne ryzyko dla dziecka. Nie prowadź pojazdu, chyba że czujesz się dobrze. Podczas przyjmowania tego leku może wystąpić senność, zawroty głowy, omdlenia, trudności z koncentracją i niewyraźne widzenie. Może to wpływać na zdolność prowadzenia pojazdu. Dapoxy 60 mg Tabletkę należy stosować ostrożnie u pacjentów z chorobą nerek. Może być konieczne dostosowanie dawki leku Dapoxy 60 mg. Proszę skonsultować się z lekarzem. Nie zaleca się stosowania leku Dapoxy 60 mg u pacjentów z ciężką chorobą nerek. Dapoxy 60 mg Tabletkę należy stosować ostrożnie u pacjentów z chorobami wątroby. Może być konieczne dostosowanie dawki leku Dapoxy 60 mg. Proszę skonsultować się z lekarzem. Nie zaleca się stosowania leku Dapoxy 60 mg u pacjentów z umiarkowaną do ciężkiej chorobą wątroby. Nie zaleca się stosowania tego leku u pacjentów ze znaną alergią na dapoksetynę lub jakiekolwiek inne składniki występujące wraz z nią. Ten lek nie jest zalecany do stosowania u pacjentów z niewydolnością serca w wywiadzie ze względu na zwiększone ryzyko pogorszenia stanu pacjenta. Ten lek nie jest zalecany do stosowania u pacjentów z zaburzeniami rytmu serca ze względu na zwiększone ryzyko pogorszenia stanu pacjenta. Nie wolno też stosować go u pacjentów z manią w wywiadzie lub ciężką depresją (zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym) ze względu na zwiększone ryzyko pogorszenia stanu pacjenta. Lek nie jest zalecany do stosowania u pacjentów z omdleniami charakteryzującymi się częstą utratą przytomności i siły mięśniowej ze względu na zwiększone ryzyko pogorszenia objawów. Nie jest zalecany do stosowania u pacjentów z chorobami nerek ze względu na zwiększone ryzyko ciężkich działań niepożądanych.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację