sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęDuratia 60 
WZÓR Z CMS:
Duratia 60


170.00
Ilość
- +
 
Duratia 60

Duratia 60- Substancja czynna: DAPOXETINE- 60 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 17 zł 170 zł
2 20 16 zł 320 zł
3 30 15 zł 450 zł
4 40 14 zł 560 zł
5 50 13 zł 650 zł
10 100 12 zł 1200 zł
15 150 11 zł 1650 zł

Duratia 60

Przedwczesny wytrysk to problem, który może poważnie pogorszyć jakość życia intymnego. Brak kontroli nad początkiem orgazmu pozbawia mężczyznę zdolności do zadowolenia kobiety i zapewnienia jej przyjemności z seksu. Na szczęście Duratia 60 skutecznie rozwiązuje ten problem.

Czym jest przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk to najczęstsza dysfunkcja seksualna u mężczyzn, której ogólną częstość szacuje się na 20–40%. Niepewność co do częstości występowania wynika z intymności choroby i do niedawna braku uniwersalnej definicji opartej na dowodach. Jest prawdopodobne, że wielu mężczyzn nie przyznaje się do choroby i nie szuka porady medycznej. Zjawisko charakteryzuje się wytryskiem przed lub wkrótce po penetracji pochwy przy minimalnej stymulacji, przy czym mężczyzna nie ma kontroli nad wytryskiem. Definicje zostały opublikowane przez Międzynarodowe Towarzystwo Medycyny Seksualnej oraz w Diagnostycznym podręczniku statystycznym zaburzeń psychicznych, przy czym kluczową kwestią jest niekontrolowany czas stosunku płciowego. Negatywne konsekwencje są znaczące i dotyczą zarówno męskiego, jak i żeńskiego partnera. Oprócz oczywistego niezadowolenia seksualnego stan ten może powodować cierpienie osobiste, niską samoocenę i trudności interpersonalne.

Jak działa Duratia 60?

Lek ten zawiera substancje zwaną Dapoksetyną. Ta należy do klasy leków zwanych selektywnymi inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), które są często stosowane w leczeniu depresji. Przed dostępnością dapoksetyny szeroko stosowano psychoterapię (np. Terapię zachowań poznawczych) w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Jest to pierwsza substancja opracowana specjalnie do leczenia przedwczesnego wytrysku u mężczyzn w wieku 18–64 lat. Dapoksetyna działa jako inhibitor transporterów serotoniny, zwiększając ilość serotoniny w komórkach nerwowych, a tym samym wydłużając czas trwania stosunku płciowego. Duratia 60 mg zwiększa kontrolę nad wytryskiem i pozwala opóźnić jego wystąpienie u mężczyzn. Wpływa na zwiększenie poziomu naturalnej neuroprzekaźnika serotoniny w ludzkim mózgu. Podwyższony poziom serotoniny przedłuża stosunek seksualny, spowalniając aktywność procesów organizmu odpowiedzialnych za wytrysk. Duratia 60 mg nie jest trwałym rozwiązaniem problemu przedwczesnego wytrysku, ale pozwala radzić sobie z jego objawami w krótkim okresie. Nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową (w tym HIV), nie zwiększa pożądania seksualnego i działa tylko przy wystarczającej stymulacji seksualnej.

Jak przyjmować lek Duratia 60?

Dapoksetyna jest przyjmowana wyłącznie zgodnie z zaleceniami lekarza. Aby uzyskać najlepsze wyniki, weź lek doustnie z wodą na 1 godzinę przed aktywnością seksualną. Lek można przyjmować z posiłkami lub osobno. Jednocześnie unikaj dużych ilości jedzenia, ponieważ może to spowolnić działanie leku. Nie mieszaj Duratia 60 mg z alkoholem. Przyjmowanie dapoksetyny z alkoholem może prowadzić do utraty przytomności i innych działań niepożądanych związanych z alkoholem.

Kto nie może przyjmować Duratia 60?

Nie zaleca się stosowania tego leku, jeśli pacjent przyjmuje jakikolwiek inny lek należący do klasy selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Tabletki nie należy przyjmować w ciągu 14 dni od zakończenia leczenia lekiem SSRI. Podobnie lek SSRI można przyjmować 7 dni po zaprzestaniu wchłaniania tabletki. Nie zaleca się stosowania tego leku, jeśli pacjent przyjmuje jakikolwiek lek należący do klasy CYP3A4. Wszystkie leki oddziałują różnie w zależności od osoby. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leku należy sprawdzić wszystkie możliwe interakcje z lekarzem.

Duratia może też niewłaściwie reagować z następującymi substancjami znajdującymi się w lekach:

Erytromycyna
Flukonazol
Ketokonazol
Lit
Tramadol
Warfaryna
Rytonawir
Werapamil

Dodatkowo lek należy stosować ze szczególną ostrożnością u pacjentów cierpiących na choroby wątroby. W zależności od stanu klinicznego konieczne może być odpowiednie dostosowanie dawki lub zamiana na odpowiednią alternatywę. To nie jest wyczerpująca lista możliwych interakcji leków. Powinieneś skonsultować się z lekarzem na temat wszystkich możliwych interakcji przyjmowanych leków. Jednoczesne stosowanie alfa-blokerów i leku może prowadzić do objawowego niedociśnienia u niektórych pacjentów, ponieważ oba mają wpływ na naczynia krwionośne. Chociaż nie przeprowadzono szczegółowych badań interakcji dla wszystkich produktów leczniczych, analiza farmakokinetyki populacyjnej nie wykazała wpływu na farmakokinetykę leku następujących jednoczesnych produktów leczniczych: kwasu acetylosalicylowego, inhibitorów ACE, beta-blokerów, słabych inhibitorów CYP3A4, leków moczopędnych i produktów leczniczych stosowanych w leczeniu cukrzycy (sulfonylomoczniki i metformina).

Jak przechowywać Duratia 60?

Lek należy przechowywać w miejscu suchym i zaciemnionym. Nie wystawiać na działanie na słońce i chronić przed dziećmi. Kiedy lek straci termin ważności należy natychmiast go wyrzucić. Sam lek można nabyć w sprawdzonych i renomowanych sklepach internetowych.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację