sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęDuratia 90 
WZÓR Z CMS:
Duratia 90


200.00
Ilość
- +
 
Duratia 90

Duratia 90- Substancja czynna: DAPOXETINE- 90 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 20 zł 200 zł
2 20 19 zł 380 zł
3 30 18 zł 540 zł
4 40 17 zł 680 zł
5 50 16 zł 800 zł
10 100 15 zł 1500 zł
15 150 14 zł 2100 zł

Duratia 90

Przedwczesny wytrysk jest jedną z częstych dolegliwości seksualnych mężczyzn. Około 1 na 3 mężczyzn doświadcza tego problemu. Przedwczesny wytrysk występuje, gdy mężczyzna wytryskuje wcześniej niż on lub jego partnerka tego chcą. Jest to niekontrolowany wytrysk, który może wystąpić przed podczas lub wkrótce po penetracji, pomimo minimalnej stymulacji. Na szczęście dostępne są opcje leczenia tego stanu. Porady, techniki seksualne, leki lub ich kombinacja mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu seksualnego. Jednym z nich jest Duratia 90.

Czym jest Duratia 90?

Duratia 90 jest jednym z leków dostępnych na rynku, które mogą pomóc w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Zawiera 90 mg aktywnego składnika Dapoksetyna. Dapoksetyna jest lekiem przeciwdepresyjnym, który okazał się skuteczny w leczeniu przedwczesnego wytrysku. Ten lek jest selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny, który działa poprzez zwiększenie poziomu serotoniny w organizmie. Niski poziom serotoniny powoduje słabą kontrolę nad wytryskiem. Lek zwiększa poziom i aktywność serotoniny, aby poprawić kontrolę nad wytryskiem i wydłuża czas wytrysku. Duratia 90 mg (dapoksetyna) stosuje się w celu zwiększenia kontroli nad wytryskiem i przedłużenia czasu przed osiągnięciem wytrysku u mężczyzn. Duratia 90 mg (dapoksetyna) działa poprzez zwiększenie poziomu naturalnej substancji chemicznej, serotoniny, w mózgu. Podwyższony poziom serotoniny może wydłużyć czas przed wytryskiem, spowalniając szlaki w organizmie związane z przedwczesnym wytryskiem (PE).

Skąd taka skuteczność Duratia 90?

Pamiętaj że ten produkt jest sposobem leczenia, ale nie lekarstwem na przedwczesny wytrysk. Ten produkt nie chroni cię ani twojej partnerki czy partnera przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, w tym HIV. Ten produkt nie zwiększa popędu seksualnego i będzie działał tylko wtedy, gdy zostaniesz pobudzony seksualnie. Wysoka skuteczność dapoksetyny wynika z jej zdolności do selektywnego wchłaniania serotoniny, która jest głównym czynnikiem zwiększającym czas trwania stosunku. Funkcja serotoniny (tak zwanego „hormonu radości”), wytwarzanego przez komórki ośrodkowego układu nerwowego, polega na sygnalizowaniu nadciągającego orgazmu za pomocą impulsów nerwowych. W rezultacie dapoksetyna, wywierając selektywny wpływ na serotoninę, zapewnia przedłużenie stosunku płciowego. W większości przypadków czas trwania leku wynosi 3 godziny. Po ich upływie stężenie leku we krwi stopniowo maleje, ale efekt jego stosowania utrzymuje się przez kolejne 2-3 godziny.

Główne zalety dapoksetyny:

- nie pozwala na przedwczesny wytrysk;
- przy długotrwałym stosowaniu nie uzależnia;
- ma łagodny efekt uspokajający;
- wydłuża czas stosunku płciowego do 4 razy;
- jest stanie wzmocnić działanie innych leków stosowanych w celu przywrócenia męskiej siły.

Czy Duratia 90 powoduje skutki uboczne?

Chociaż Duratia 90 jest uważana za bezpieczny lek, o czym świadczą wyniki licznych badań klinicznych w prestiżowych ośrodkach medycznych, przed użyciem należy jednak skonsultować się z lekarzem. Jest to szczególnie wskazane w przypadkach, gdy mężczyzna zamierza połączyć odbiór opisanego leku z użyciem konwencjonalnych leków. Najczęściej pojawia się:

- lęk, pobudzenie, drażliwość
- trudności ze snem
- trudności z koncentracją
- zmniejszone libido
- uczucie zmęczenia lub senności
- zaburzenia erekcji
- przekrwienie błony śluzowej nosa
- dzwonienie w uszach
- rozmazany obraz
- rumienić się
- drżenie
- zaburzenia żołądkowo-jelitowe

Duratia 90 należy stosować ostrożnie u pacjentów z następującymi schorzeniami:

- łagodne do umiarkowanego zaburzenie czynności nerek
- łagodne zaburzenia czynności wątroby
- historia niskiego ciśnienia krwi
- padaczka
- zaburzenia erekcji
- historia zaburzeń krwawienia lub problemów z krzepnięciem
- ryzyko, lub wysokie ciśnienie w oku
- odwodnienie z powodu biegunki, wymiotów, nadmiernej potliwości i innych czynników

Jaką dawkę Duratia 90 powinienem stosować?

Zalecana dawka początkowa dla wszystkich mężczyzn wynosi 30 mg. Ta dawka jest przyjmowana 1-3 godziny przed zamierzonym stosunkiem seksualnym. Przy niewystarczającym działaniu i dobrej tolerancji dawki 30 mg można ją zwiększyć do 60 mg. Maksymalna zalecana częstotliwość przyjmowania dawki wynosi 1 raz na 24 godziny. Durutia 90 zawiera maksymalną dawkę substancji czynnej. Należy pamiętać, że jednoczesne stosowanie leku z wysokokalorycznymi potrawami lub mocnym alkoholem zmniejsza jego skuteczność. Ten produkt należy traktować zgodnie z zaleceniami. Aby uzyskać najlepsze wyniki, weź dawkę doustnie około 1 godziny przed planowanym seksem. Duratia 90 mg (dapoksetyna) należy popijać dużą szklanką wody, z posiłkiem lub bez posiłku. Aby uzyskać najlepsze wyniki, unikaj przyjmowania po dużym posiłku. Po zażyciu Duratia 90 mg (dapoksetyna) wypij dużo wody, aby uniknąć odwodnienia.

Co jeszcze powinienem wiedzieć o Duratia 90?

Duratia może wchodzić w interakcje z następującymi lekami. Należy zachować ostrożność, jeśli jednocześnie stosujemy:

- rozcieńczalniki krwi, takie jak warfaryna
- alfa-blokery, azotany i niektóre leki stosowane w leczeniu nadciśnienia i bólu w klatce piersiowej
- niektóre leki przeciwgrzybicze
- niesteroidowe leki przeciwzapalne
- niektóre leki na HIV
- niektóre antybiotyki
- aprepitant
- leki na problemy ze zdrowiem psychicznym

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację