sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęExtra Super P- Force 
WZÓR Z CMS:
Extra Super P- Force


132.00
Ilość
- +
 
Extra Super P- Force

Extra Super P- Force- 100 mg+ 100 mg-Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg+ DAPOXETINE- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 4 33 zł 132 zł
2 8 31 zł 248 zł
3 12 29 zł 348 zł
4 16 27 zł 432 zł
5 20 25 zł 500 zł
10 40 23 zł 920 zł
15 60 20 zł 1200 zł

Extra Super P- Force

Zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk to najczęstsze problemy, jeśli chodzi o kondycję seksualną u mężczyzn. Dla nich został opracowany Extra Super P- Force.

Czym jest Extra Super P- Force?

Extra Super P-Force (cytrynian sildenafilu 100 mg i dapoksetyna 100 mg) to nowa forma hybrydowego leczenia zaburzeń erekcji i wczesnego wytrysku. Dzięki aktywnym składnikom cytrynianu sildenafilu i dapoksetyny pacjenci mogą doświadczyć zdrowej erekcji i większej kontroli nad czasem trwania stosunku seksualnego. Dapoksetyna została klinicznie udowodniona i zatwierdzona w wielu krajach do leczenia przedwczesnego wytrysku i pozwala na dłuższe stosunki seksualne. Pacjenci przyjmujący Extra Super P-Force mogą oczekiwać efektywnego czasu pracy wynoszącego 4–6 godzin. Aktywnymi składnikami Extra Super P-Force są cytrynian sildenafilu i dapoksetyna. Cytrynian Sildenfil należy do rodziny środków rozszerzających naczynia krwionośne PDE-5. Leki te działają poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych w ciele, szczególnie w okolicy narządów płciowych. Zapewnia to silniejszy przepływ krwi, aby umożliwić erekcję.

Jak stosować Extra Super P- Force?

Zalecana dawka początkowa to połowa tabletki 200 mg przed aktywnością seksualną. Jeśli działanie tej dawki jest niewystarczające, zwiększ dawkę do całej tabletki 200 mg. Produkt nie powinien być stosowany częściej niż raz dziennie. Preparat nie jest afrodyzjakiem. Efekt działania preparatu wynosi do piętnastu godzin po użyciu produktu. Nie zaleca się spożywania dużych ilości alkoholu przed użyciem produktu. Alkohol i tłuste pokarmy zmniejszają efekt.

Kto nie powinien stosować Extra Super P- Force?

Pacjenci, którzy mieli zawał serca lub mają inne problemy z sercem, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, lub mają niskie krzepnięcie krwi. Każdy, kto ma reakcję alergiczną na sildenafil. Każdy kto używa leki zawierające tlenek azotu lub azotany, które między innymi w niektórych przypadkach dławicy piersiowej (ból w klatce piersiowej). Najczęściej stosowane azotany obejmują nitroglicerynę i diazotan izosorbidu. Jeśli masz dusznicę bolesną i nie jesteś pewien, czy którykolwiek z obecnie przyjmowanych leków nie spowoduje reakcji.

Czy są szczególne zalecenia dla różnego rodzaju pacjentów?

Zalecenia dla starszych pacjentów:

Pacjenci w podeszłym wieku powinni rozpocząć leczenie od zalecanej dawki minimalnej (100 mg / dobę).

Zalecenia dla pacjentów z chorobami wątroby lub nerek:

Osoby z ciężką chorobą wątroby lub nerek powinny być leczone z zachowaniem ostrożności. Rozpocznij leczenie od zalecanej minimalnej dawki 50 mg / dobę. Nie zaleca się jednoczesnego przyjmowania leków zawierające azotany lub leki uwalniające tlenek azotu i preparaty zawierające monoazotan izosorbidu oraz Diazotan izosorbidu. Przyjmowanie razem z innymi lekami wymaga zgody lekarza

Czy Extra Super P- Force może powodować jakiekolwiek skutki uboczne?

Każdy środek medyczny może powodować działania niepożądane. W badaniach ochotników z pojedynczą dawką do 800 mg działania niepożądane były podobne do tych obserwowanych przy niższych dawkach, ale częstość występowania i nasilenie zwiększone. Dawki 200 mg nie spowodowały zwiększenia skuteczności, ale częstość występowania działań niepożądanych (ból głowy, zaczerwienienie twarzy, zawroty głowy, niestrawność, przekrwienie błony śluzowej nosa, zaburzenia widzenia) wzrosła. Ze względu na brak danych dotyczących wpływu sildenafilu wskazanego w leczeniu tętniczego nadciśnienia płucnego (PAH) u kobiet w ciąży, sildenafil nie jest zalecany kobietom w wieku rozrodczym, chyba że zastosuje się również odpowiednie środki antykoncepcyjne. Doświadczenie kliniczne ze starszą populacją w stosowaniu sildenafilu w leczeniu PAH jest zróżnicowane. Niektóre raporty sugerują, że nie ma zidentyfikowanych różnic w odpowiedziach między starszymi i młodszymi pacjentami, podczas gdy inni udokumentowali, że skuteczność kliniczna może być mniejsza u pacjentów w podeszłym wieku. Zasadniczo dobór dawki u pacjenta w podeszłym wieku powinien być ostrożny, odzwierciedlając większą częstość zmniejszonej czynności wątroby, nerek lub serca oraz współistniejącej choroby lub innej terapii lekowej. Podobnie jak w przypadku większości leków, mogą wystąpić działania niepożądane, które są zwykle łagodne i przemijające. Czasami występują bóle głowy i zaczerwienienie twarzy. Inne działania niepożądane, które są rzadkie, ale zgłaszane to niestrawność, zawroty głowy, zatkany nos i niewyraźne widzenie. Jeśli uzyskasz erekcję, która trwa dłużej niż 4 godziny, należy natychmiast udać się do lekarza.

Jak właściwie przechowywać Extra Super P- Force?

Przechowuj tabletki w oryginalnym pojemniku. Temperatura pomieszczenia nie powinna przekraczać 10-30 ° C. Sam lek powinien być umieszczony w takim miejscu, aby nie miały do niego dostępu dzieci i nastolatki poniżej osiemnastego roku życia. Bardzo ważne jest kupowanie leku w sprawdzonym sklepie internetowym. Kupowanie Extra Super P- Force w podejrzanych sklepach naraża nas na zakup podróbki, której skład może być niebezpieczny dla zdrowia.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację