sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęEXTRA SUPER TADARISE 
WZÓR Z CMS:
EXTRA SUPER TADARISE


240.00
Ilość
- +
 
EXTRA SUPER TADARISE

EXTRA SUPER TADARISE- Substancja czynna: TADALAFIL- 40 mg+ DAPOXETINE- 60 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 24 zł 240 zł
2 20 22 zł 440 zł
3 30 20 zł 600 zł
4 40 19 zł 760 zł
5 50 17 zł 850 zł
10 100 15 zł 1500 zł

Extra Super Tadarise

Słabnąca kondycja seksualna może być problemem dla wielu mężczyzn, zwłaszcza w podeszłym wieku. To dla nich został opracowany nowy lek Extra Super Tadarise.

Czym jest Extra Super Tadarise?

Extra Super Tadarise to pigułka, która jest stosowana w leczeniu zarówno zaburzeń erekcji, jak i przedwczesnego wytrysku. Ten lek powoduje silniejszą erekcję. Ma dwie dynamiczne substancje: tadalafil 40 mg i dapoksetynę 60 mg, przy czym tadalafil powoduje silniejszą erekcję, a dapoksetyna pozwala opóźnić wytrysk. Mówi się, że jest to najlepszy lek do leczenia zaburzeń erekcji i przedwczesnego wytrysku. Ten lek pozwala mężczyznom na lepszą dobrowolną kontrolę nad wytryskiem. Tego leku nie wolno przyjmować z innymi lekami na zaburzenia erekcji. Impotencja lub zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk to dwa problemy z wydajnością, które wpływają na satysfakcję seksualną. Extra Super Tadarise łączy dwa aktywne składniki w leczeniu obu problemów. Extra Super Tadarise 100 mg jest produkowany w Indiach przez Sunrise Remedies.

Jak działa Extra Super Tadarise?

Lek działa, podnosząc poziomy i opóźniając rozkład serotoniny, substancji chemicznej występującej w ośrodkowym układzie nerwowym, utrzymując wyższy poziom hormonu, co pomaga spowolnić wytrysk. Dapoksetyna została pierwotnie opracowana w celu leczenia depresji, ale jej działanie było krótkotrwałe. W ramach testów stwierdzono, że pomaga przy przedwczesnym wytrysku i jest teraz wykorzystywana głównie do tego celu. Tadalafil leczy zaburzenia erekcji poprzez rozluźnienie mięśni i umożliwienie przepływu krwi do penisa. Rozluźnione mięśnie pozwalają większej ilości krwi przepływać przez tętnice prącia, umożliwiając użytkownikowi osiągnięcie lepszej erekcji. Połączenie tadalafilu i dapoksetyny w Extra Super Tadarise zapewnia dłuższą erekcję, do czterech godzin i opóźnia wytrysk, aby zapewnić użytkownikowi i jego partnerowi bardziej satysfakcjonujące doświadczenie seksualne.

Jak stosować Extra Super Tadarise?

Tabletkę (od czasu do czasu jej część) należy zażywać, nie mniej niż godzinę przed pożyciem seksualnym popijając wodą. Ten czas ma fundamentalne znaczenie i to warunek, że dwa segmenty Super Tadarise (Tadalafil i dapoksetyna) zaczną działać. Jedzenie w przeważającej części nie wpływa na żywotność tego aparatu. Jednak łączenie go z alkoholem jest zabronione. Postępuj zgodnie z instrukcjami lekarza dotyczącymi stosowania Extra Super Tadarise. Nie należy przyjmować większej dawki leku Super Tadarise niż zalecił lekarz. W razie przypadkowego przedawkowania Extra Super Tadarise należy natychmiast uzyskać pomoc medyczną. Nie należy przerywać, rozpoczynać ani zmieniać dawkowania leków bez konsultacji z lekarzem. Extra Super Tadarise to lek do stosowania przez mężczyzn w wieku 18 lat i starszych. Extra Super Tadarise nie jest przeznaczony do stosowania przez kobiety, dzieci i nastoletnich mężczyzn poniżej 18 roku życia.
Czy są jakieś przeciwwskazania dotyczące przyjmowania leku?

Przed użyciem Extra Super Tadarise poinformuj swojego lekarza o swojej historii medycznej i poinformuj go, jakie leki przyjmujesz, w tym te na receptę, dostępne bez recepty oraz suplementy witaminowe i ziołowe. Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki zawierające azotany, nie używaj Extra Super Tadarise. Jeśli zażywasz alfa-adrenolityki lub inne leki stosowane w zaburzeniach erekcji, nie używaj Extra Super Tadarise. Zasięgnij natychmiastowej pomocy lekarskiej, jeśli wystąpi priapizm - poważny stan medyczny, w którym wyprostowany penis nie wraca do stanu wiotkiego. Długotrwała erekcja może spowodować trwałe uszkodzenie penisa.

Kiedy jeszcze nie można przyjmować Extra Super Tadarise?

Nie należy przyjmować tadalafilu, jeśli pacjent ma uczulenie na niego lub jeśli pacjent przyjmuje inne leki stosowane w leczeniu tętniczego nadciśnienia płucnego, takie jak riocyguat (Adempas). Nie należy przyjmować tadalafilu, jeśli pacjent stosuje również azotan w leczeniu bólu w klatce piersiowej lub problemów z sercem. Obejmuje to nitroglicerynę, diazotan izosorbidu i monoazotan izosorbidu. Azotany znajdują się również w niektórych lekach rekreacyjnych, takich jak azotan amylu, azotan butylu lub azotyn. Przyjmowanie tadalafilu z lekiem azotanowym może spowodować nagłe i poważne obniżenie ciśnienia krwi. Część tadalafilu może pozostawać we krwi przez 2 lub więcej dni po każdej podanej dawce (dłużej, jeśli masz chorobę wątroby lub nerek). W tym czasie unikaj stosowania azotanów.

Poinformuj swojego lekarza, jeśli kiedykolwiek miałeś:

problemy z sercem ból w klatce piersiowej, zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca, zawał serca lub udar mózgu, wysokie lub niskie ciśnienie krwi. Przeciwwskazaniem może być choroba wątroby, choroba nerek (lub jeśli pacjent jest dializowany), barwnikowe zwyrodnienie siatkówki (dziedziczny stan oka), ślepota w jednym lub obu oczach, problemy ze słuchem, problemy z krążeniem krwi, zaburzenie krwinek, takie jak anemia sierpowata, szpiczak mnogi lub białaczka, choroba żylno-okluzyjna płuc (PVOD), fizyczna deformacja penisa (taka jak choroba Peyroniego) lub erekcja trwająca dłużej niż 4 godziny.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację