sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęFemana Drive 
WZÓR Z CMS:
Femana Drive


52.00
Ilość
- +
 
Femana Drive

Femana Drive - dla kobiet- Substancja czynna SILDENAFIL- 100 mg- działanie do 6 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 4 13 zł 52 zł
2 8 12 zł 96 zł
3 12 11 zł 132 zł
4 16 10 zł 160 zł
5 20 9 zł 180 zł
10 40 8 zł 320 zł

Tabletki Femana Drive

Kobieca seksualność to bardzo skomplikowany temat, zwłaszcza gdy poruszana jest kwestia braku chęci na seks. Bo trzeba sobie jasno powiedzieć, że zbyt małe libido nie jest wyłącznie problemem mężczyzn, mimo że temat ten jest najczęściej poruszany właśnie w męskim kontekście. Kobiety również mają trudności z tym, by poczuć podniecenie oraz czerpać przyjemność z intymnego zbliżenia. Na szczęście podobnie jak panowie, mogą one korzystać ze skutecznych środków farmaceutycznych, takich jak Femana Drive. Dowiedz się więc, jak działa ten niezwykły preparat na potencję dla kobiet.

Femana Drive - co to?

Femana Drive to wyjątkowe tabletki, które pomagają kobietom odzyskać satysfakcję z każdego intymnego zbliżenia. Do tej pory wciąż mówiło się o męskich problemach z potencją, z którymi panowie radzili sobie między innymi przy pomocy słynnych niebieskich tabletek Viagry. W końcu nadszedł jednak czas, kiedy kobiety również mogą korzystać z innowacyjnych środków farmaceutycznych podnoszących damskie libido. Do nich właśnie zalicza się preparat Femana Drive, który zyskał uznanie szerokiego grona użytkowniczek, doceniających jego wyjątkowe działanie.

Obecnie w sprzedaży można znaleźć co najmniej kilka środków, które mają być rozwiązaniem damskich problemów z podnieceniem i osiąganiem orgazmu. To, co sprawia, że Femana Drive wyróżnia się na ich tle, to wysoka dawka niezwykle skutecznej substancji aktywnej, jaką jest sildenafil. To właśnie dzięki niemu wystarczy delikatne pobudzenie seksualne, aby kobieta była w pełni gotowa do odczuwania prawdziwej przyjemności z seksu. Zdecydowanie warto więc przekonać się o jego działaniu na własnej skórze.

Co wpływa na kobiece libido?

Kobiety bardzo często wstydzą się tego, że odczuwają jakikolwiek dyskomfort w sferze erotycznej. W związku z tym większość z nich po prostu się do tego nie przyznaje i unika jakichkolwiek intymnych zbliżeń. A takie działanie może jedynie pogłębić problem, dlatego nie ma sensu stać z założonymi rękami i czekać, aż coś się zmienia samoistnie. Warto przy tym pamiętać, że oziębłość seksualną może powodować wiele różnych czynników, które mogą być związane zarówno z naszym zdrowiem fizycznym oraz psychicznym, jak i z relacjami z partnerem, czy naszymi nawykami.

Małe libido, osłabienie reakcji seksualnych, czy brak orgazmu mogą być konsekwencją wielu chorób, zaburzeń hormonalnych, niedoborów witamin i minerałów, czy depresji. Brak ochoty na seks albo odczuwania przyjemności w trakcie współżycia to często też efekt przyjmowania leków, ale też kompleksów, niskiej samooceny i złych doświadczeń intymnych. W takich przypadkach nie pomagają również częste kłótnie z partnerem, osłabienie uczuć, czy ciągły stres i nadmiar obowiązków domowych. Warto też pamiętać, że na kobiece libido negatywnie wpływa na przykład niezdrowa dieta, stosowanie używek, a nawet brak ruchu. Niezależnie jednak od tego, co jest przyczyną takiego stanu, warto szukać pomocy u specjalistów i doraźnie stosować dobrej jakości preparat na libido dla kobiet, jak Femana Drive.

W jaki sposób działa Femana Drive?

Kluczowym składnikiem preparatu Femana Drive jest sildenafil. Ta wyjątkowa substancja aktywna znajduje się również w składzie męskich środków na potencję, takich jak Viagra. W związku z tym działanie bazującego na nim preparatu dla kobiet jest podobne. Choć zostało ono jednak w pewien sposób dopasowane do specyfiki procesów zachodzących w damskim organizmie podczas pobudzenia seksualnego. W efekcie Femana Drive jest łagodna, ale bardzo skuteczna.

W jednej tabletce preparatu znajduje się najwyższa dozwolona dawka sildenafilu, czyli 100 mg. To właśnie ta substancja czynna pozwala zwiększyć syntezę tlenku azotu oraz cGMP, dzięki którym naczynia krwionośne mogą się poszerzać. Jednocześnie sildenafil hamuje aktywność enzymu fosfodiesterazy typu piątego, który metabolizuje cGMP. W rezultacie napływ krwi do kobiecych narządów płciowych jest intensywniejszy, co skutkuje ich większą wrażliwością na doznania seksualne.

Co daje nam przyjmowanie tabletek Femana Drive?

Jak już wspomniano, substancje znajdujące się w preparacie Femana Drive zwiększają wrażliwość między innymi łechtaczki na bodźce seksualne. Intensyfikują się więc doznania kobiety podczas seksu i łatwiej jest jej osiągnąć satysfakcjonujący orgazm. Oprócz tego stosowanie Femana Drive poprawia nawilżenie pochwy, co ma ogromne znaczenie w kontekście czerpania przyjemności z intymnego zbliżenia. Brak stresu i bólu związanego z nieodpowiednim nawilżeniem pozwala kobietom skupić się wyłącznie na rozkoszy, otwierając je na zupełnie nowe doświadczenia.

Przyjmowanie tabletek Femana Drive podnosi także kobiece libido i sprawia, że mają one po prostu ochotę na seks. Dzięki temu, że przyjemność z takiego zbliżenia jest większa, osiągnięcie pełnej satysfakcjo w łóżku staje się czymś zupełnie naturalnym. Warto też zainteresować się tym preparatem, gdy chcemy eksplorować swoją seksualność na dłuższych dystansach. Tabletki Femana Drive można bowiem również stosować w przypadku, gdy tego samego wieczoru mamy zamiar uprawiać seks wielokrotnie.

Jak stosować Femana Drive?

Tabletki Femana Drive należy przyjmować na kilkadziesiąt minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Większość osób zaczyna odczuwać ich działanie po około 30 minutach. Ich skuteczność utrzymuje się natomiast od 4 do 6 godzin. Co ważne, tabletki należy popić dużą ilością wody i nie można ich łączyć z alkoholem. Napoje procentowe mogą nie tylko osłabić działanie substancji aktywnej, ale też doprowadzić do nieprzyjemnych skutków ubocznych. Stosując tabletki Femana Drive, nie powinniśmy również jeść tłustych potraw, które mogą ograniczyć wchłanianie sildenafilu.

Czy każdy może przyjmować Femana Drive?

Femana Drive jest bezpiecznym preparatem, który bez obaw może stosować większość kobiet. Istnieją jednak pewne wyjątki. Przeciwwskazaniem do przyjmowania tabletek Femana Drive jest między innymi:

uczulenie na sildenafil;
choroby układu sercowo-naczyniowego, takie jak choroba niedokrwienna serca i arytmia serca;
ciąża;
białaczka;
przebyty udar mózgu;
przebyty zawał serca;
stosowanie leków z grupy nitratów (np. nitrogliceryny, monoazotan i diazotan izosorbidu);
niewydolność nerek lub wątroby;
zmiany zwyrodnieniowe siatkówki;
niskie ciśnienie tętnicze.

Czy Femana Drive powoduje skutki uboczne?

Tak jak każdy inny preparat farmakologiczny, u niektórych osób Femana Drive może powodować wystąpienie niepożądanych skutków ubocznych. Są to jednak rzadkie przypadki, a pojawiające się wówczas dolegliwości mają bardzo łagodny charakter. Należą do nich na przykład:

bóle i zawroty głowy;
bóle mięśni;
zaczerwienie twarzy;
niestrawność i zgaga;
uczucie zatkanego nosa;
szumy uszne.

 

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację