sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęFilitra 20 
WZÓR Z CMS:
Filitra 20


130.00
Ilość
- +
 
Filitra 20

Filitra 20- substancja czynna: WARDENAFIL- 20 mg- działanie 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 13 zł 130 zł
2 20 12 zł 240 zł
3 30 11 zł 330 zł
4 40 10 zł 400 zł
5 50 9 zł 450 zł

Filitra 20

Problemy z potencją stały się plagą współczesnych mężczyzn. Kilka dekad temu zaburzenie erekcji było uważane za zwiastun starości, ale dziś nawet bardzo młodzi mężczyźni mogą się z tym zmierzyć - problemy środowiskowe, stresujący styl życia i ciągły stres nie mogą wpływać na zdrowie mężczyzn. Jednak znoszenie takiej dolegliwości wcale nie jest konieczne - miliony ludzi na całym świecie wolą kupić Filitrę 20, aby ponownie doświadczyć radości intymności.

Czym jest Filitra 20?

Filitra 20 mg jest jednym z leków generycznych Levitry, znanym z niezrównanej skuteczności i minimum efektów ubocznych. Substancja czynna leku - wardenafil - hamuje piąty rodzaj fosfodiesterazy, która hamuje dopływ krwi do penisa w momencie wzbudzenia. Zapewnia to silną i trwałą erekcję przy odpowiedniej stymulacji seksualnej. Nawet osoby, które nie tolerują smaku leków, mogą kupić ten środek. Filitra 20 mg - w przeciwieństwie do większości tabletek nie ma żadnych medycznych zapachów. Jednocześnie działanie leku trwa długo - po 60 minutach ciało będzie całkowicie gotowe na wszystkie uroki pełnego życia seksualnego. Nie należy jednak spieszyć się, ponieważ działanie tabletek trwa około 6 godzin.

Jak działa Filitra 20?

Tabletki Filitra Professional 20 mg to świetny wybór dla mężczyzn, którzy są przyzwyczajeni do przyjmowania Levitry, ale nie mogą sobie pozwolić na tę markę ze względów finansowych. Nowy produkt ma smak mięty i jest dostępny w postaci pastylek do ssania (miękkich), dzięki czemu działa niekiedy szybciej niż zwykłe tabletki. Oznacza to, że możesz uprawiać seks w ciągu 45 - 60 minut po przyjęciu leku. Podstawowym składnikiem tabletek jest enzym PDE-5, który wpływa na pełnię naczyń krwionośnych prącia. Filitra Professional, dostając się do męskiego ciała, eliminuje przyczynę nadmiernego napięcia naczyń krwionośnych i mięśni tętniczych, co zakłóca normalną potencję. W rezultacie, pod wpływem Vardenafilu, głównego aktywnego składnika leku, naturalnej zdolności do erekcji, powtarzających się kontaktów seksualnych powraca.

Kto powinien skorzystać z leku Filitra 20?

Aby kupić Filitra, nalepiej jest uzyskać od lekarza zalecenia, ale jeśli jesteś pewny swojego zdrowia, twoje pragnienie poczucia pewności siebie i doświadczania żywych intymności będzie wystarczającym powodem, ponieważ lek jest sprzedawany bez recepty.

Kto nie powinien korzystać z leku Filitra 20?

Jak każdy lek tego typu, Filtra nie jest zalecana młodym ludziom w wieku poniżej 18 lat. Przeciwwskazaniem jest obecność patologii sercowo-naczyniowych, chociaż nie jest to absolutne przeciwwskazanie, ale wciąż zmusza mężczyznę do większej ostrożności i nienadużywania leków ogólnych.

Jak stosować Filitra 20?

Lek nie jest kompatybilny z napojami alkoholowymi. Dozwolone jest przyjmowanie go niezależnie od przyjmowania pokarmu. Ale podczas przyjmowania leku należy zrezygnować z tłustych potraw, ponieważ może to spowolnić czas działania leku generycznego. Musisz wypić lek co najmniej 45 minut przed planowanym intymnym spotkaniem. Umieść jedną tabletkę pod językiem i poczekaj, aż całkowicie się rozpuści w jamie ustnej. Za pierwszym razem z reguły lepiej jest wypić 10 miligramów leku, co odpowiada 0,5 tabletkom. W miarę upływu czasu można zwiększyć dawkę do 20 mg, co odpowiada całej tabletce, lub zmniejszyć do pięciu mg, czyli jednej czwartej. Nie możesz zażywać więcej niż jednej tabletki dziennie.

Jakie zalety ma Filitra 20?

Tabletki rozpuszczają się doustnie i natychmiast wchodzą do krwioobiegu, dlatego działają dość szybko.

Ryzyko skutków ubocznych jest zminimalizowane.

Skuteczny wpływ na organizm dzięki zawartości maksymalnej dziennej normy wardenafilu.

Lek jest najlepszym rozwiązaniem dla osób z chorobami żołądka. Tabletki rozpuszczające się w jamie ustnej omijają żołądek, a tym samym minimalizują ryzyko zaostrzenia choroby.

Substancja leczy potencję, która jest wynikiem cukrzycy.

Czy Filitra 20 jest bezpieczna?

Główny składnik leku to, wardenafil, który jest dobrze znanym i bezpiecznym lekiem do leczenia zaburzeń erekcji. Jednak, jeśli chcesz go używać prawidłowo, bezpiecznie i skutecznie, musisz przestrzegać pewnych zasad i zwrócić uwagę na kilka środków ostrożności. Według stowarzyszenia medycznego nie przeprowadzono badań mających na celu ustalenie, w jaki sposób Filitra lub jej główny składnik wardenafil może wpływać na zdolność obsługi maszyn lub prowadzenia pojazdów. Możemy jednak założyć, że zawroty głowy i nieprawidłowe widzenie, które są niektórymi efektami ubocznymi Filitra, mogą powodować pewne problemy z tą umiejętnością. Pamiętaj o tym. Filitra jest przepisywany tylko dla mężczyzn. Nie przeprowadzono badań dotyczących wpływu produktu Filitra na ciążę, płodność i laktację.

Czy mogę przedawkować Filitra 20?

Badania wykazały silny ból w okolicy lędźwiowej w połączeniu ze znacznie gorszymi skutkami ubocznymi w korelacji z dawkowaniem. Zbadano przedawkowanie 40 mg dwa razy w ciągu jednego dnia. Nie stwierdzono działania toksycznego na układ neurologiczny lub mięśniowy. Aby wyeliminować możliwość przedawkowania, zalecamy rozpoczęcie od mniejszej dawki i nigdy jej nie przekraczać, jeśli poczujesz się gorzej.
 

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację