sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęKAMA 100 mg 
WZÓR Z CMS:
KAMA 100 mg


80.00
Ilość
- +
 
KAMA 100 mg
KAMA 100 mg

KAMA- 100 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 8 zł 80 zł
2 20 7.5 zł 150 zł
3 30 7 zł 210 zł
4 40 6.5 zł 260 zł
5 50 6 zł 300 zł
10 100 5.5 zł 550 zł
20 200 5 zł 1000 zł

Czym jest Kama- 100 mg?

Kama to lek do leczenia zaburzeń erekcji. Zawarty w nim cytrynian sildenafilu jest silnym i selektywnym inhibitorem specyficznej dla cGMP fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Mechanizm erekcji prącia sprowadza się do uwalnianiu tlenku azotu (NO) w ciele jamistym. Tlenek azotu aktywuje cyklazę guanylową, co prowadzi do zwiększenia poziomu cyklicznego monofosforanu guanozyny (cGMP), rozluźnienia mięśni gładkich ciał jamistych i zwiększenia przepływu krwi w prąciu. Przy podnieceniu seksualnym miejscowe uwalnianie NO pod wpływem sildenafilu prowadzi do zahamowania PDE5 i wzrostu poziomu cGMP w ciałach jamistych, co skutkuje rozluźnieniem mięśni gładkich i zwiększonym przepływem krwi w ciele jamistym. Stosowanie syldenafilu w zalecanych dawkach jest nieskuteczne przy braku stymulacji seksualnej. Kama nie ma wpływu na ostrość wzroku, wrażliwość na kontrast, ciśnienie wewnątrzgałkowe czy średnicę źrenicy.
Jednorazowy lek w dawce 100 mg nie wpływa na aktywność ruchową ani na morfologię plemników. Lek należy do praktycznie nietoksycznych substancji. Nie działa drażniąco. Nie ma działania teratogennego i embriotoksycznego, nie wykazuje działania immunotoksycznego i uczulającego.

Kiedy i jak stosować Kama 100 mg?

Wskazania do stosowania to:

• zaburzenia erekcji, charakteryzujące się niemożnością osiągnięcia wzwodu
• zaburzenia polegające na niemożności utrzymania wzwodu prącia wystarczającego do satysfakcjonującego stosunku.

Kama jest skuteczna tylko wtedy, gdy mężczyzna jest stymulowany seksualnie. Farmakokinetyka syldenafilu zależy od dawki. Po zażyciu leku sildenafil jest szybko wchłaniany. Całkowita biodostępność wynosi średnio 41%. Po zażyciu leku na pusty żołądek Cmax osiąga się w ciągu 30 minut. Podczas przyjmowania syldenafilu w połączeniu z tłustymi pokarmami zmniejsza się szybkość wchłaniania; Tmax wzrasta o 60 minut, a Cmax spada średnio o 29%. Sildenafil wiąże się w 96% z białkami osocza. Wiązanie z białkami jest niezależne od całkowitego stężenia syldenafilu. Sildenafil jest metabolizowany w wątrobie. Stężenie metabolitu w osoczu wynosi około 40% stężenia syldenafilu. Po podaniu doustnym syldenafil jest wydalany w postaci metabolitów, głównie z kałem (około 80%) iw mniejszym stopniu z moczem (około 13%).
Jedna tabletka zawiera substancję czynną – cytrynian sildenafilu 70,250/140,500 mg co odpowiada sildenafilowi 50/100 mg. Dodatkowo zawiera substancje pomocnicze: glikolan sodowy skrobi (typ A), powidon (PVPK 30), celuloza mikrokrystaliczna, talk oczyszczony, stearynian magnezu. Maksymalna dzienna dawka to 100 mg. Przedawkowanie może wywoływać efekty uboczne.

Czy dawka 100 mg jest stała?

W przypadku łagodnej i umiarkowanej niewydolności nerek nie jest wymagane dostosowanie zalecanej dawki. U pacjentów z ciężką niewydolnością nerek (klirens kreatyniny <30 ml/min) klirens syldenafilu jest zmniejszony, zatem konieczne jest w takich przypadkach zmniejszenie dawki do 25 mg. U pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby dawkę można zmniejszyć do 25 mg. Kama nie jest wskazana do stosowania u pacjentów w wieku poniżej 18 lat. W przypadku stosowania razem z rytonawirem, maksymalna pojedyncza dawka leku powinna wynosić 25 mg, nie więcej niż 1 raz w ciągu 48 h.
W przypadku stosowania razem z inhibitorami cytochromu P450 3A4 (takimi jak erytromycyna, sakwinawir, ketokonazol, itrakonazol), początkowa dawka leku wynosi 25 mg.
W celu zmniejszenia ryzyka ortostatycznego niedociśnienia tętniczego u pacjentów leczonych alfa-adrenolitykami należy ustabilizować stan pacjentów otrzymujących alfa-adrenolityki.

Czy Kama wywołuje jakiekolwiek efekty uboczne?

W przypadku przedawkowania mogą pojawić się następujące efekty uboczne:

• ból głowy
• zawroty głowy
• zaburzenia widzenia barw (chloropsja, chromatopsja, sinica, erytropsja, ksantopsja), zaburzenia widzenia, niewyraźne widzenie
• przekrwienie, uderzenia gorąca
• przekrwienie błony śluzowej nosa
• niestrawność, nudności

W skrajnych przypadkach mogą pojawić się następujące efekty uboczne:

• nieżyt nosa
• senność
• zaburzenia związane z łzawieniem (suchość oczu, dysfunkcja gruczołu łzowego, nasilone łzawienie), ból oka, światłowstręt, fotopsja, naczynia krwionośne oczu, jasność percepcji wzrokowej, zapalenie spojówek
• dezorientacja przestrzenna (zawroty głowy), szum w uszach
• tachykardia, kołatanie serca
• nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie tętnicze
• krwawienie z nosa, przekrwienie zatok przynosowych
• ból w nadbrzuszu, choroba refluksowa przełyku, wymioty, suchość w ustach
• wysypka

W takich przypadkach należy natychmiast zaprzestać stosowania leku i skontaktować się z lekarzem.

Czy istnieją przeciwwskazania przy przyjmowaniu Kama 100 mg?

W następujących przypadkach nie zaleca się stosowania Kama 100 mg:

• Nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku
• Jednoczesne podawanie leków będących dawcami tlenku azotu (azotyn amylu) lub azotanów w dowolnej postaci
• Jednoczesne podawanie ze stymulatorami cyklazy guanylowej (riocyguat)
• Ciężka niewydolność wątroby
• Dziedziczne choroby zwyrodnieniowe siatkówki ( na przykład dziedziczne barwnikowe zwyrodnienie siatkówki (niewielka liczba tych pacjentów ma dziedziczne dysfunkcje fosfodiesteraz siatkówkowych))
• Utrata widzenia w jednym oku z powodu przedniej nietętniczej neuropatii niedokrwiennej nerwu wzrokowego, niezależnie od tego, czy ten epizod był związany z wcześniejszym stosowanie inhibitora PDE-5
• Niedociśnienie tętnicze ( BP <90/50 mm Hg)

 

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację