sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęKAMAGRA Effervescent musująca 
WZÓR Z CMS:
KAMAGRA Effervescent musująca


140.00
Ilość
- +
 
KAMAGRA Effervescent musująca

KAMAGRA Effervescent musująca- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość opakowań Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 7 19 zł 133 zł
2 14 18 zł 252 zł
3 21 17 zł 357 zł
4 28 16 zł 448 zł
5 35 15 zł 525 zł
10 70 14 zł 980 zł
15 105 12 zł 1260 zł

KAMAGRA Effervescent musująca- 100mg

Zaburzenia erekcji są poważnym problemem dla wielu mężczyzn. Tymczasem jest już skuteczny lek, który pomaga w tych przypadkach.

W jakim celu stosuje się Kamagra Effervescent musująca-  100mg?

Kamagra Tabletki musujące 100 mg stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencji) u mężczyzn, czyli niezdolności do osiągnięcia lub utrzymania erekcji odpowiedniej do aktywności seksualnej, z powodu niewystarczającego dopływu krwi do penisa. Kamagra-100 rozluźnia naczynia krwionośne w penisie, zwiększając przepływ krwi i powodując erekcję, która jest naturalną reakcją na stymulację seksualną. Jednak tabletki musujące Kamagra 100 mg działają tylko, jeśli jesteś pobudzony seksualnie. Kamagra-100 jest dostępny w tubach po siedem tabletek musujących w opakowaniu oraz w czterech smakach, w tym bananowym, ananasowym, pomarańczowym i truskawkowym.

Jak działa Kamagra Effervescent musująca-  100mg?

Kamagra Tabletki musujące 100 mg zawiera syldenafil, inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji lub impotencji u mężczyzn. Sildenafil w Kamagra Tabletki musujące działają na tkankę erekcyjną penisa, zwiększając przepływ krwi do penisa, który jest potrzebny do spowodowania erekcji. Podczas stymulacji seksualnej tlenek azotu uwalnia się w tkance erekcji penisa, co aktywuje enzym cyklazę guanylanową. Enzym ten zwiększa poziom substancji chemicznej zwanej cyklicznym monofosforanem guanozyny (cGMP), która rozluźnia naczynia krwionośne w penisie i umożliwia krwi wypełnienie gąbczastych tkanek erekcyjnych w celu spowodowania erekcji. Inny enzym zwany fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) rozkłada cGMP zapobiegając przepływowi krwi do penisa, co powoduje utratę erekcji. Sildenafil w tabletkach musujących Kamagra-100 hamuje działanie PDE5, który rozwiązuje zaburzenia erekcji, umożliwiając naturalny proces stymulacji seksualnej do aktywacji mechanizmu cGMP w celu osiągnięcia i utrzymania erekcji. Kamagra Tabletki musujące 100 mg działają szybciej w postaci tabletek, ponieważ syldenafil jest szybciej wchłaniany do krwi, działając w ciągu 20 minut i utrzymując się do 4 godzin.

Co odróżnia Kamagra Effervescent musująca-  100mg od innych podobnych produktów?

Główną zaletą rozpuszczalnej Kamagry nad tabletką jest szybkość wchłaniania. Ze względu na tę właściwość czas pojawienia się erekcji po zażyciu leku jest znacznie skrócony. Jeśli musisz regularnie zażywać Kamagrę lub Viagrę na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym, rozpuszczalna Kamagra może zadziałać nawet po dwudziestu minutach. Tak więc Kamagra będzie tu doskonałym rozwiązaniem.

Co zawiera Kamagra Effervescent musująca-  100mg?

Kamagra Tabletki musujące 100 mg zawiera substancję czynną cytrynian sildenafilu (100 mg / 5 g), inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn.

Jakie są skutki uboczne Kamagra Effervescent musująca-  100mg?

Najczęściej zgłaszane działania niepożądane podczas przyjmowania leku Kamagra 100 mg obejmują ból głowy, zawroty głowy, nagłe zaczerwienienie twarzy, niestrawność, przekrwienie błony śluzowej nosa, biegunkę, wysypkę. Poważniejsze działania niepożądane obejmują nietypowe bicie serca, infekcję dróg moczowych (kłucie lub pieczenie moczu, częstsza potrzeba oddawania moczu), krew w moczu, zmiany widzenia, takie jak rozmycie, niebieski kolor wzroku lub większa świadomość światła, uporczywy ból głowy lub omdlenie, krwawienie z nosa.

Kiedy nie należy stosować Kamagra musująca-  100mg?

Nie należy stosować tabletek musujących Kamagra 100 mg, jeśli:

Pacjent ma uczulenie na syldenafil lub inne składniki preparatu Kamagra 100
Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki azotanowe, takie jak nitrogliceryna na dusznicę bolesną, ponieważ może to prowadzić do poważnego spadku ciśnienia krwi
Jeśli twój stan zdrowotnych sprawia, że stosunek płciowy jest niewskazany z powodu problemów sercowo-naczyniowych lub serca lub miałeś zawał serca lub udar mózgu w ciągu ostatnich 6 miesięcy
Jeśli masz chorobę wątroby
Jeśli masz wysokie lub niskie ciśnienie krwi
Jeśli u pacjenta występuje choroba oka, taka jak niedokrwienna przednia niedokrwienna neuropatia nerwu wzrokowego (NAION), która powoduje utratę wzroku lub jeśli występuje barwnikowe zapalenie siatkówki
Jeśli pacjent przyjmuje leki wchodzące w interakcje z tabletkami musującymi Kamagra lub mogące zwiększać ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, w tym cymetydyna stosowana w leczeniu wrzodów, antybiotyki, takie jak erytromycyna i ryfampicyna, werapamil lub diltiazem (stosowane w nadciśnieniu), rytonawir lub sakwinawir (w przypadku HIV), itrakonazol lub ketakonazol na zakażenia grzybicze, alfa-adrenolityki, takie jak doksazosyna na wysokie ciśnienie krwi.

Jakie leki wchodzą w interakcje z Kamagra Effervescent musująca- 100mg?

Kilka leków wchodzi w interakcje z tabletkami musującymi Kamagra 100 mg i nie należy ich przyjmować podczas przyjmowania leku Kamagra:

Leki wywołujące poważną reakcję z Kamagra Musujące: wszelkie leki azotanowe, takie jak nitrogliceryna na dusznicę bolesną
Leki wpływające na Kamagra cymetydyna do leczenia wrzodów, antybiotyki takie jak erytromycyna i ryfampicyna, itrakonazol lub ketakonazol (stosowane w zakażeniach grzybiczych), rytonawir lub sakwinawir (w przypadku HIV)
Leki, na które wpływa Kamagra Musujące: alfa-blokery, takie jak doksazosyna na wysokie ciśnienie krwi

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację