sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęLEVITRA 20mg 
WZÓR Z CMS:
LEVITRA 20mg


72.00
Ilość
- +
 
LEVITRA 20mg

LEVITRA- 20 mg- Substancja czynna: WARDENAFIL- 20 mg- działanie ok. 10 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 4 18 zł 72 zł
2 8 17 zł 136 zł
3 12 16 zł 192 zł
4 16 15 zł 240 zł
5 20 14 zł 280 zł
10 40 13 zł 520 zł

Levitra- 20 mg

Zaburzenia erekcji i impotencje można leczyć na wiele sposobów. Bardzo skutecznym środkiem jest Levitra- 20 mg.

Czym jest Levitra- 20 mg?

Levitra (wardenafil) rozluźnia mięśnie znajdujące się w ścianach naczyń krwionośnych i zwiększa przepływ krwi do poszczególnych obszarów ciała. Levitra jest stosowana w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencji).

Jak działa Levitra- 20 mg?

Wardenafil (Levitra) jest silnym i wysoce selektywnym doustnym inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Wardenafil poprawiał funkcję erekcji u mężczyzn z łagodną do ciężkiej dysfunkcją erekcji (ED) o różnej etiologii w dwóch randomizowanych, wieloośrodkowych badaniach z podwójnie ślepą próbą, trwających 12 lub 26 tygodni. Mężczyźni otrzymujący wardenafil w dawce 10 lub 20 mg mieli znacznie większą poprawę w wynikach kwestionariusza międzynarodowego wskaźnika funkcji erekcji (IIEF) niż w grupie otrzymującej placebo. Co więcej, poprawa penetracji i utrzymania erekcji (oceniana za pomocą pytań IIEF lub profilu spotkania seksualnego [SEP]) była znacznie większa w przypadku wardenafilu w dawce 5-20 mg niż w przypadku placebo. Wardenafil poprawiał funkcję erekcji u mężczyzn z zaburzeniami erekcji związanymi z cukrzycą lub zaburzeniami erekcji po jednostronnej, lub obustronnej prostatektomii retropubicznej w dwóch randomizowanych, trwających 3 miesiące, wieloośrodkowych badaniach z ustaloną dawką. W obu badaniach poprawa w stosunku do wartości wyjściowej wskaźnika funkcji erekcji IIEF i pozytywnych odpowiedzi na pytania SEP była istotnie większa w przypadku wardenafilu 10 lub 20 mg. Wardenafil był ogólnie dobrze tolerowany u mężczyzn z zaburzeniami wzwodu. Zdarzenia niepożądane występujące podczas leczenia miały nasilenie łagodne do umiarkowanego i miały charakter przejściowy. Wardenafil jest silnym i wysoce selektywnym doustnym inhibitorem PDE5. Jest skuteczny i ogólnie dobrze tolerowany u mężczyzn z łagodnym do ciężkiego zaburzeniem erekcji o różnej etiologii, a także u mężczyzn z zaburzeniami erekcji związanymi z cukrzycą lub zaburzeniami erekcji po radykalnej prostatektomii. Wardenafil należy uznać za opcję leczenia pierwszego rzutu u mężczyzn z zaburzeniami wzwodu, którzy są odpowiednimi kandydatami do doustnego leczenia inhibitorem PDE5.

Czy każdy może stosować Levitra- 20 mg?

Przyjmowanie leku Levitra z niektórymi innymi lekami może spowodować nagłe i poważne obniżenie ciśnienia krwi. Nie należy przyjmować wardenafilu, jeśli pacjent przyjmuje również riocyguat (Adempas)lub lek azotanowy, taki jak nitrogliceryna.

Nie należy przyjmować leku Levitra, jeśli pacjent stosuje również lek azotanowy w leczeniu bólu w klatce piersiowej lub problemów z sercem w tym:

nitrogliceryny, diazotanu izosorbidu, monoazotanu izosorbidu. Przyjmowanie leku Levitra z lekiem azotanowym może spowodować nagłe i poważne obniżenie ciśnienia krwi.

Skontaktuj się z lekarzem lub uzyskaj pomoc medyczną w nagłych wypadkach, jeśli erekcja jest bolesna lub trwa dłużej niż 4 godziny. Długotrwała erekcja ( priapizm ) może uszkodzić penisa.

Przestań używać Levitry i uzyskaj natychmiastową pomoc medyczną, jeśli masz nagłą utratę wzroku.
W trakcie aktywności seksualnej, jeśli wystąpią zawroty głowy lub mdłości, ból, drętwienie lub mrowienie w klatce piersiowej, ramionach, szyi lub szczęce, należy natychmiast zatrzymać się i wezwać lekarza. Możesz mieć poważny efekt uboczny.

Nie należy stosować leku Levitra, jeśli pacjent ma uczulenie na wardenafil lub jeśli przyjmuje inne leki stosowane w leczeniu tętniczego nadciśnienia płucnego, takie jak riocyguat (Adempas). 

Levitra nie jest zatwierdzona dla mężczyzn w wieku poniżej 18 lat.

Czy są jakieś poważne przeciwwskazania do przyjmowania Levitra- 20 mg?

Poinformuj swojego lekarza, jeśli występowała u ciebie:

- choroba serca, problemy z rytmem serca;
- zawał serca, udar mózgu, lub zastoinowej niewydolności serca
- zespół długiego QT (u ciebie lub członka rodziny);
- wysokie lub niskie ciśnienie krwi
- drgawki
- choroba wątroby, choroba nerek (lub jeśli pacjent jest dializowany);
- zaburzenie krwinek, takie jak anemia sierpowata, szpiczak mnogi lub białaczka
- zaburzeniami krzepnięcia, takich jak hemofilia
- wrzód żołądka
- problemy ze słuchem lub wzrokiem, utrata wzroku;
- zaburzenie oka, takie jak barwnikowe zapalenie siatkówki (dziedziczny stan oka);
- fizyczna deformacja penisa (taka jak choroba Peyroniego ); lub
- jeśli powiedziano ci, że ze względów zdrowotnych nie powinieneś odbywać stosunku płciowego.

Jak przyjmować Levitra- 20 mg?

Lek Levitra należy przyjmować dokładnie zgodnie z zaleceniami lekarza. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na etykiecie recepty i przeczytaj wszystkie przewodniki po lekach lub instrukcje. Tabletki można przyjmować niezależnie od posiłków. Levitra jest przyjmowana tylko w razie potrzeby, około 60 minut przed aktywnością seksualną. Lek może pomóc w osiągnięciu erekcji po stymulacji seksualnej. Erekcja nie nastąpi tylko po zażyciu pigułki. Przyjmowanie leku wraz z obfitymi tłustymi posiłkami może znacznie wpłynąć na jego skuteczność. Podobne niewłaściwe reakcje zachodzą między lekiem a dużą ilością alkoholu, który może jednocześnie nasilać występowanie efektów ubocznych.

Ostatnio przeglądane

Leki na koncentrację

Popularne leki na koncentrację. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny

 

leki na koncentrację

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację