sklep
potencje sklep

Lista produktów

WZÓR Z CMS:
LOVEGRA


60.00
Ilość
- +
 
LOVEGRA

LOVEGRA- 100 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie do 6 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 4 15 zł 60 zł
2 8 14 zł 112 zł
3 12 13 zł 156 zł
4 16 12 zł 192 zł
5 20 11 zł 220 zł
10 40 10 zł 400 zł
15 60 9 zł 540 zł

Lovegra- 100mg

Problemy intymne kobiet nie są tak powszechnie dyskutowane, jak problemy mężczyzn, ale nie oznacza to, że problemy te nie są powszechne. Kobiety cierpią na różne zaburzenia intymne. Oferujemy leczenie każdego zaburzenia intymnego za pomocą Lovegra 100 mg.

Czym jest Lovegra- 100mg?

Lovegra to preparat medyczny oparty na preparacie męskim Viagra. Zawiera ten sam składnik aktywujący - cytrynian sildenafilu, ale został opracowany w inny sposób, aby wpływać na kobiece ciało i narządy płciowe. Ten produkt jest w stanie leczyć zaburzenia u kobiet poprzez aktywację krążenia krwi w tym rejonie narządów płciowych, dzięki czemu kobieta ponownie poczuje podniecenie seksualne i pożądanie. Większość kobiet twierdzi, że ten produkt poprawił ich sprawność seksualną i daje więcej ładunku seksualnego, więc cały stosunek przynosi więcej przyjemności i kończy się znacznymi orgazmami. Prawie połowa kobiet, które korzystały z Lovegra, dzieli się swoim doświadczeniem i cieszy się z Lovegra, ponieważ daje im to zupełnie nowe uczucia seksualne i sprawia, że życie seksualne jest pełniejsze. Zaburzenia intymne u kobiet występują w różnych sytuacjach i mogą być wywoływane stresem, problemami w relacjach, a nawet nieodkrytymi chorobami, dlatego znalezienie prawdziwego powodu, dla którego kobieta cierpi, jest konieczne i musi być wykonane przez wykwalifikowanego specjalistę.

Jakie zalety ma Lovegra- 100mg?

Lovegra to bezpieczny, delikatny sposób na odkrywanie lub ponowne rozpalenie pragnienia, podniecenia i reakcji seksualnych, dzięki którym seks jest wspaniały i satysfakcjonujący. Lovegra zajmuje się najważniejszymi problemami zdrowia seksualnego kobiet:

- zwiększa libido, a nawet przywraca brak popędu seksualnego
- poprawia poziom emocji podczas gry wstępnej
- wpływa korzystnie na przepływ krwi i obrzęk łechtaczki
- intensyfikuje doznania seksualne
- przyspiesza pobudzenie i czas do kulminacji
- wzmacnia orgazm i zwiększa prawdopodobieństwo wielokrotnego orgazmu
- powoduje częstsze zainteresowanie seksem i czerpanie z niego przyjemności

Jak działa Lovegra- 100mg?

Lovegra została naukowo opracowana, aby zapewnić intensywną satysfakcję seksualną kobietom poszukującym najwyższej przyjemności. Lovegra działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do narządów płciowych co powoduje zwiększoną przyjemność podczas aktywności seksualnej. Lovegra zwykle działa w około 45 minut. Lovegra działa przez 4-6 godzin. Aby uzyskać najszybsze wyniki, weź Lovegra na pusty żołądek lub po zjedzeniu niskotłuszczowego posiłku.

Czy Lovegra- 100mg może wywoływać jakieś efekty uboczne?

Podobnie jak w przypadku wszystkich leków, u niektórych osób przyjmujących Lovegra mogą wystąpić działania niepożądane. Są one zwykle łagodne i nie trwają dłużej niż kilka godzin. 

Najczęstsze działania niepożądane to:

- ból głowy
- zaczerwienienie twarzy
- rozstrój żołądka

Mniej powszechne działania niepożądane to:

- rozmazany obraz
- wrażliwość na światło

W badaniach klinicznych pacjenci rzadko przerywali przyjmowanie leku Lovegra z powodu działań niepożądanych. Wykazano, że częstotliwość działań niepożądanych maleje z czasem

Czy są jakieś przeciwwskazania do przyjmowania Lovegra- 100mg?

Nie należy przyjmować leku Lovegra, jeśli pacjent przyjmuje azotany, często stosowane w leczeniu bólu w klatce piersiowej, ponieważ może to spowodować nagły, niebezpieczny spadek ciśnienia krwi. Omów z lekarzem swój ogólny stan zdrowia, aby upewnić się, że jesteś wystarczająco zdrowy, aby uprawiać seks. Jeśli odczuwasz ból w klatce piersiowej, nudności lub inne dolegliwości podczas seksu, natychmiast szukaj pomocy medycznej. Jeśli masz więcej niż 65 lat lub masz poważne problemy z wątrobą, lub nerkami, nie powinnnaś stosować leku Lovegra, ponieważ dawka 100 mg może być dla ciebie za wysoka. W przypadku przyjmowania inhibitorów proteazy, na przykład w leczeniu HIV, NIE należy stosować leku Lovegra.
W przypadku nagłego pogorszenia lub utraty wzroku należy przerwać przyjmowanie inhibitorów PDE5, w tym Lovegra, i natychmiast wezwać lekarza. U osób przyjmujących inhibitory PDE5, w tym Lovegra, rzadko zgłaszano nagłe pogorszenie lub utratę słuchu. Nie można ustalić, czy zdarzenia te są bezpośrednio związane z inhibitorami PDE5 lub z innymi czynnikami. W przypadku nagłego pogorszenia lub utraty słuchu należy przerwać stosowanie leku Lovegra i natychmiast skontaktować się z lekarzem. Lovegra nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, w tym HIV.

Jakie leki wykluczają przyjmowanie Lovegra- 100mg?

Nie należy przyjmować leku Lovegra, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z poniższych leków:
Nitrogliceryna Nitrek (przezskórnie) Nitro-Bid® Nitrodisc Nitro-Dur® Izosorbid Mononitrate Deponit® Transdermal Pentaerythritol Tetranitrate Sodium Nitroprusside Nitrogard ™ Nitroglyn Nitrolingual Spray® Nitrol® Oitment Nitment Diturate SR Sorbitrate® Transderm-Nitro® Nitro-Time Nitrostar® Nitrong Monoket® Erythatyl Tetranitrat Isordil® Amyl Nitrate (POPPERS)
Nie należy przyjmować leku Lovegra, jeśli u pacjentki występuje którykolwiek z poniższych problemów medycznych:
Choroba wieńcowa Zastoinowa niewydolność serca Zastawkowa choroba serca Anatomiczna deformacja prącia Choroba Peyroniego Szpiczak mnogi Otyłość Nadciśnienie Cukrzyca Rak prostaty Powiększona prostata Niski poziom testosteronu Choroba tarczycy Miażdżyca tętnic Choroba wątroby, Niedokrwistość. Zaburzenia układu nerwowego. Anemia w takim przypadku zdecydowanie zaleca się skonsultowanie się z lekarzem przed przyjęciem jakiegokolwiek leku podobnego do Lovegra / Lovegra-Plus.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację