sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęMahagra- 200 
WZÓR Z CMS:
Mahagra- 200


120.00
Ilość
- +
 
Mahagra- 200

Mahagra- 200- Substancja czynna: SILDENAFIL- 200 mg- działanie ok 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 12 zł 120 zł
2 20 11 zł 220 zł
3 30 10 zł 300 zł
4 40 9 zł 360 zł
5 50 8 zł 400 zł
10 100 7 zł 700 zł

Mahagra- 200

Zaburzenia erekcji, choć najczęściej występują u mężczyzn po czterdziestym roku życia, to coraz częściej zdarzają się nawet w młodszym wieku. Skutecznym rozwiązaniem jest tutaj Mahagra- 200.

Czym jest Mahagra- 200?

Aktywnym składnikiem pigułki Mahagra – 200 jest cytrynian sildenafilu 100. Pigułka jest korzystna dla mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji i może być również stosowana przez mężczyzn, którzy szukają osiągnięcia maksymalnej przyjemności podczas czynności seksualnych. Zaleca się przyjmowanie pigułki na kilka godzin przed stosunkiem. Lek jest wytwarzany w taki sposób, że zwiększa, a tym samym przyspiesza erotyczne możliwości mężczyzn. Lek należy do kategorii inhibitorów PDE5.

Jak działa Mahagra- 200?

Mahagra – 200 pomaga mężczyznom z zaburzeniami erekcji poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa, dzięki czemu osiągnięta erekcja jest wystarczająco silna do odbycia stosunku płciowego. Pigułkę Mahagra – 200 można przyjmować jako pojedynczą dawkę. Należy przyjąć ją doustnie, popijając wodą, zanim podejmie się aktywność seksualną i można ją przyjmować niezależnie od posiłków. Zaczyna działać w ciągu 30 minut do 1 godziny, a jej działanie pozostaje stałe przez 4 do 6 godzin. Nie należy przekraczać jednej dawki na 24 godziny. W przypadku przedawkowania należy skontaktować się z lekarzem, ponieważ może być konieczna natychmiastowa pomoc medyczna w zależności od tego, jak ciężki jest twój stan. Objawy przedawkowania obejmują silne zawroty głowy, omdlenia, bolesne i długotrwałe wzwody.

Jaka jest tajemnica głównego składnika Mahagra- 200?

Cytrynian sildenafilu jest aktywnym składnikiem tabletki Mahagra – 200, która jest nieformalnie znana również jako „niebieska pigułka”. Jest stosowany przede wszystkim w leczeniu zaburzeń erekcji (ED), zwanej także impotencją, u mężczyzn. Zaburzenia erekcji to stan, w którym mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć i / lub utrzymać erekcji prącia wystarczającej do stosunku płciowego. Zdarza się, to gdy zmniejsza się przepływ krwi do penisa. Zmniejszony przepływ krwi może wynikać z powikłań fizycznych po urazie lub chorobie, lub z powodu pewnych stanów psychicznych, takich jak lęk, stres, depresja itp. Przewlekłe czynniki stylu życia, takie jak otyłość, palenie tytoniu, picie mogą również przyczyniać się do zaburzeń erekcji. ED jest silnie związany z wiekiem, a występowanie umiarkowanego do ciężkiego zaburzenia erekcji może wzrosnąć dwukrotnie w wieku od 40 do 70 lat. Mahagra – 200 rozluźnia mięśnie gładkie obecne w ściankach naczyń krwionośnych i pomaga zwiększyć przepływ krwi do penisa. Działa, gdy podstawową przyczyną zaburzeń erekcji są czynniki fizyczne, psychiczne lub jedno i drugie. W przypadku występowania przyczyn psychologicznych należy udać się na porady psychologiczne, aby osiągnąć jak najlepszy efekt wraz ze standardem opieki, który może obejmować tabletkę.

Czy Mahagra- 200 może wywoływać działania niepożądane?

Jak każdy lek także Mahagra – 200 może powodować działania niepożądane, takie jak przedłużająca się i bolesna erekcja trwająca dłużej niż 4 godziny, utrata wzroku w jednym lub obu oczach, zaburzenia słuchu itp. Zaleca się natychmiastową konsultację z lekarzem w przypadku wystąpienia takich działań niepożądanych. Należy również zauważyć, że ten lek nie zapewnia żadnej ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową (STD), takimi jak kiła, rzeżączka, HIV itp. Dlatego należy zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa podczas stosunku płciowego. Tabletkę można również stosować w leczeniu tętniczego nadciśnienia płucnego (wysoki poziom ciśnienia tętniczego w tętnicach łączących serce i płuca) tylko po uwzględnieniu wszystkich ryzyk i korzyści związanych z jego stosowaniem. Mahagra – 200 nie jest zalecany do stosowania u kobiet i dzieci. Ale w stanach takich jak tętnicze nadciśnienie płucne u dzieci w wieku ponieżej 1 roku i kobiet, można rozważyć leczenie Sildenafilem.

Jakie są przeciwwskazania przy przyjmowaniu Mahagra- 200?

Cytrynian sildenafilu jest lekiem stosowanym w leczeniu męskiej impotencji. Lek jest znany jako Viagra lub niebieska pigułka i jest najpopularniejszym lekiem na świecie od ostatnich 2 dekad. Ten lek uchronił tysiące związków i miliony mężczyzn przed zawstydzeniem związanym z zaburzeniami erekcji. Sildenafil jest przeciwwskazany w przypadku, gdy pacjent spożywa leki sklasyfikowane jako azotany, azotany organiczne i dawcy tlenku azotu. Przykłady takich leków obejmują nitroprusydek sodu, azotyn amylu i triazotan glicerolu. Sildenafilu nie należy spożywać w przypadkach, w których lekarze zakazują aktywności seksualnej ze względu na schorzenia wpływające na zdrowie układu krążenia. W tym przypadku sildenafil zwiększy przepływ krwi, co może prowadzić do poważnych powikłań. Jeśli osoba z zaburzeniami erekcji cierpi na poważne zaburzenia wątroby i nerek i spożywa syldenafil, istnieje prawdopodobieństwo, że wątroba nie będzie w stanie przetworzyć leku do krwiobiegu, a nerki mogą nie wydalać leku jak u normalnej zdrowej osoby. W rezultacie może dojść do uszkodzenia wątroby i nerek, a brak wydalania zwiększy skutki uboczne i powikłania.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację