sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęMALEGRA- 100 
WZÓR Z CMS:
MALEGRA- 100


100.00
Ilość
- +
 
MALEGRA- 100

MALEGRA- 100- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 10 zł 100 zł
2 20 9 zł 180 zł
3 30 8 zł 240 zł
4 40 7 zł 280 zł
5 50 6 zł 300 zł
10 100 5 zł 500 zł

Malegra 100

Impotencja czy zaburzenia erekcji są poważnym problemem wielu mężczyzn. Malegra 100 ma być skutecznym lekiem na te przypadłości.

Czym jest Malegra 100?

Malegra 100został zaprojektowany, aby pomóc mężczyznom cierpiącym na zaburzenia erekcji lub zaburzenia impotencji. Zaburzenia erekcji lub impotencja to stan, w którym mężczyźni nie osiągają wystarczającej erekcji, aby uprawiać seks. Może to być jednorazowe z powodu wyczerpania, stresu lub zmęczenia, lub może być przewlekłym problemem wymagającym leczenia. Malegra 100 to najwyższej jakości generyczna wersja popularnej marki Viagra z aktywną substancją chemiczną cytrynianu sildenafilu i oferuje wszystkie zalety oryginalnego produktu, ale za znacznie niższą cenę.

Jak działa Malegra 100?

Malegra 100 hamuje receptory PDE-5 i pomaga mężczyznom osiągnąć silną i trwałą erekcję. Kiedy mężczyzna jest podekscytowany seksualnie, naczynia krwionośne w narządzie prącia zwiększają się i relaksują, co prowadzi do lepszej zdolności erekcji. Ten efekt utrzymuje się przez 5 godzin, po czym płynnie maleje. efekt Malegra wynika z aktywnego składnika cytrynianu sildenafilu. Działa jako inhibitor fosfodiesterazy typu 5 lub PDE-5. Przyglądając się bliżej temu procesowi, możemy zauważyć, że enzymy PDE-5 znajdują się przede wszystkim w narządzie prącia, a częściowo w naczyniach płucnych. W rezultacie wyizolowaliśmy wzrost ciśnienia krwi, co prowadzi do twardej i zrównoważonej erekcji. Ważne jest, aby zrozumieć, że przepływ krwi do penisa zwiększa się tylko wtedy, gdy mężczyzna jest pobudzony seksualnie i płynnie zanika, gdy nie występuje bodziec seksualny.

Jak stosować Malegra 100?

Tabletki Malegra 100 należy zażywać, popijając je szklanką wody. Lek zaczyna działać w ciągu 15 do 30 minut. Czas działania trwa do 4-5 godzin. Najbardziej powszechna i skuteczna dawka to 100 mg, która poradzi sobie z prawie każdym przypadkiem zaburzeń erekcji. Nie bierz więcej niż jedną tabletkę dziennie. Zwiększa to szanse na niepożądane efekty uboczne. Ogólnie zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed użyciem, ponieważ Malegra 100 może być niewskazana do twojego stanu zdrowia, szczególnie jeśli bierzesz preparaty nasercowe lub te z grupy „azotanowej”.

Jak skuteczna jest Malegra 100?

Cytrynian sildenafilu był rewolucją w farmacji zdrowia seksualnego. Wspólne dawki 50 i 100 mg wykazały znacznie 50% lepsze wyniki niż placebo w grupie roboczej. Jednak, aby dokładnie to oszacować, musimy znać główną przyczynę problemu z zaburzeniami erekcji. Na szczęście Malegra jest skuteczny w większości przypadków. Zwykle zalecamy rozpoczęcie od mniejszej dawki i stopniowe zwiększanie jej, jeśli nie wystąpi żaden efekt.

Jakie są zalety Malegra 100?

Główną zaletą Malegra jest oczywiście niższa cena w porównaniu do oryginalnego produktu. Jest to jednak niejedyna zaleta Malegra. Lek ma wiele form i dawek w porównaniu do swojego prawdziwego rywala. Producent jest firmą znaną na całym świecie i cenioną i zapewnia najlepszą możliwą jakość bez problemu zgłaszanego w ostatnich latach. Malegra jest jedną z najlepszych generycznych wersji Viagry z substancją czynną cytrynianu sildenafilu.

Czy Malegra jest bezpieczna?

Malegra jest produktem grupy farmaceutycznej Sunrise Remedies. To jeden z największych producentów leków w Indiach o ponad 20-letniej nienagannej reputacji, który zyskał duży szacunek wśród użytkowników, pacjentów i lekarzy na całym świecie. Jednak podobnie jak w przypadku każdego innego preparatu, należy dokładnie przeczytać instrukcje i, jeśli to możliwe, skonsultować się z terapeutą przed użyciem.

Na co trzeba uważać przy przyjmowaniu Malegra 100?

Należy pamiętać, że tłuste jedzenie może opóźnić efekt o 15 do 30 minut z powodu zmniejszonego tempa trawienia. Nie należy przyjmować leku Malegra więcej niż raz dziennie. Grejpfruty lub ich produkty na bazie soku i grejpfruta mogą zwiększać niektóre nieprzyjemne skutki uboczne, takie jak zawroty głowy, niskie ciśnienie krwi, ból głowy i zaczerwienienie. Nigdy nie należy przyjmować leku Malegra razem z innymi preparatami do leczenia zaburzeń erekcji. Malegra jest zwykle dobrze tolerowana, ale nadal jest lekiem, który wymaga starannego podawania. Zdecydowanie zalecamy uważne przeczytanie instrukcji przed użyciem. W żadnym wypadku nie należy przyjmować leku Malegra z preparatami z grupy azotanów lub azotanów (nitrogliceryna, azotan amylu, azotan butylu), które są ogólnie stosowane w leczeniu dusznicy bolesnej i jakichkolwiek leków pobudzających cyklazę guanylową (riocyguat). Nie należy przyjmować leku Malegra, jeśli pacjent ma uczulenie na sildenafil lub inne dodatkowe substancje zawarte w tabletce. Nie należy przyjmować leku Malegra, jeśli nie masz ukończonych 18 lat. Jeśli masz problemy z sercem lub ciśnieniem krwi, zdecydowanie zalecamy skonsultowanie się z lekarzem w celu uzyskania szczegółowych instrukcji dotyczących dalszego stosowania preparatu.

Nie przeprowadzono badań dostarczających przydatnych informacji na temat umiejętności prowadzenia pojazdu podczas przyjmowania leku Malegra. Możemy jednak przyjrzeć się efektom ubocznym takim jak zawroty głowy i zaburzenia widzenia. Może to w jakiś sposób wpłynąć na twoje umiejętności prowadzenia pojazdu. Zalecamy zwrócenie na to uwagi i, jeśli to możliwe, wstrzymanie się od jazdy.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację