sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęMALEGRA- 200 
WZÓR Z CMS:
MALEGRA- 200


130.00
Ilość
- +
 
MALEGRA- 200

MALEGRA- 200- Substancja czynna: SILDENAFIL- 200 mg- działanie ok 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 13 zł 130 zł
2 20 12 zł 240 zł
3 30 11 zł 330 zł
4 40 10 zł 400 zł
5 50 9 zł 450 zł
10 100 8 zł 800 zł

Malegra- 200

Zaburzenia erekcji są problemem wielu mężczyzn. Na szczęście Malegra- 200 jest im w stanie skutecznie pomóc.

Czym jest Malegra- 200?

Podstawowym aktywnym składnikiem Malegra jest cytrynian sildenafilu 200 mg. To właśnie on pomaga mężczyznom, którzy są bezsilni, ale podnieceni seksualnie – uzyskać silną erekcję. Malegra to bardzo wysokiej jakości ogólna adaptacja cytrynianu sildenafilu, która zapewnia użytkownikowi wszystkie korzyści związane z oryginalnym produktem - przy znacznie niższych kosztach. Ten lek ma zwiększoną dawkę, co pozwala na stosowanie go wyłącznie w celach terapeutycznych. Za jego pomocą możliwe będzie wyleczenie ciężkich form impotencji. Dostawy tego produktu realizowane są z indyjskiej fabryki Sunrise Remedies, która przez wiele lat otrzymywała wyjątkowo pozytywne opinie od klientów.

Jak działa Malegra- 200?

Malegra- 200 składa się z cytrynianu sildenafilu, który przywraca przepływ krwi w narządach miednicy, wypełnia ciała jamiste i prowadzi do silnej erekcji. Efekt obserwuje się po 40-50 minutach natychmiast po podaniu. Potencja utrzymuje się przez 5 godzin. W takim przypadku leku nie można łączyć z napojami alkoholowymi i tłustymi potrawami, ponieważ jego wchłanianie i odpowiednio działanie są znacznie spowolnione. Nie należy go łączyć z grejpfrutem i sokiem pomarańczowym.

Zastosowanie Malegra- 200 wskazane jest gdy występuje:

• impotencja;
• zmniejszone libido;
• niestabilna erekcja;
• niepłodność męska.

Jak stosować Malegra 200?

Przede wszystkim należy pamiętać, że można przyjąć tylko jedną dawkę leku Malegra w ciągu 24 godzin. Stosowanie leku Malegra jest bardzo łatwe. Po prostu połknij tabletkę i popij ją szklanką wody. Zwykle lek zaczyna działać w ciągu 30-50 minut. Ale w niektórych przypadkach zaobserwowano, że zaczął działać w ciągu 15-30 minut. I wspaniałą wiadomością tutaj jest to, że działanie tego leku może trwać nawet do 4-5 godzin. Aby uzyskać najlepszy efekt leku, należy go przyjmować na pusty żołądek. Jeśli zażyjesz lek po jedzeniu, może to opóźnić jego wpływ. Malegra można nabyć w dawkach - 50 mg, 200 mg, 25 mg i 100 mg. Najczęstszą dawką Malegra, a także tym, co uważa się za najbardziej skuteczne, jest Malegra 200 mg. Jest to dawka, która może poradzić sobie prawie z każdym przypadkiem męskiej impotencji seksualnej. Jeśli jednak zażywasz ten lek po raz pierwszy, zalecana dawka wynosi 100 mg. Możliwe, że ktoś może być wrażliwy na sildenafil, w takim przypadku idealna dawka wynosiłaby malegra 25. Wystarczy podzielić 200 mg Malegra i wziąć połowę.

Czy Malegra 200 powoduje jakieś efekty uboczne?

Malegra jest lekiem i u niektórych mężczyzn występują pewne działania niepożądane. Jednak ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni na całym świecie, którzy używali Malegra 200 lub jakiejś innej dawki leku, nie doświadczyli skutków ubocznych. Jeśli wystąpią jakiekolwiek skutki uboczne w wyniku przyjmowania tego leku, należy natychmiast powiadomić o tym lekarza.

Niektóre z typowych skutków ubocznych Malegra 200 obserwowanych u niektórych mężczyzn, w wyniku przyjmowania tego leku, to wrażliwość na światło, problemy ze słuchem, niestrawność, zaczerwieniona skóra, bóle głowy, biegunka, problemy ze wzrokiem, wysypka i zawroty głowy. Stosowanie leku Malegra wraz z innymi lekami może powodować więcej działań niepożądanych. Skutkami ubocznymi, które częściej obserwuje się w przypadku przedawkowania, mogą być nudności, ból głowy, zmęczenie i wysypka alergiczna. Dlatego ważne jest, aby przyjmować dawkę przepisaną przez lekarza.

W bardzo niewielu przypadkach Malegra 200 może powodować poważne efekty uboczne takie jak:

• Priapizm występuje gdy erekcja trwa dłużej niż 4 godziny. Może uszkodzić narząd prącia. Dlatego bardzo ważne jest, aby jak najszybciej otrzymać pomoc medyczną w nagłych wypadkach.

• Utrata wzroku. Jeśli masz nagłą utratę wzroku w jednym lub obu oczach, może to być objaw bardzo niebezpiecznego stanu oka zwanego nietętniczą przednią niedokrwienną neuropatią wzrokową (NAION). Jeśli napotkasz ten problem, powinieneś rozważyć skorzystanie z natychmiastowej pomocy medycznej.

• Utrata słuchu. Jeśli stwierdzisz, że twój słuch szybko się pogarsza lub występują objawy takie jak głośne dzwonienie zwane szumem usznym, musisz przerwać stosowanie leku Malegra i skonsultować się z lekarzem.

Czy są jakieś przeciwwskazania przy przyjmowaniu Malegra 200?

Przed rozpoczęciem przyjmowania leku Malegra 200 mg skonsultuj się z lekarzem, aby omówić historię choroby. Poinformuj swojego lekarza, jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, uszkodzenie nerek, uszkodzenie wątroby, niedokrwistość sierpowatokrwinkową, raka, zaburzenia krwawienia, szpiczaka lub jeśli masz deformację anatomiczną prącia. Jeśli nie masz pewności, czy przyjmowanie leku Malegra w dawce 200 mg jest bezpieczne, umów się na wizytę u lekarza.

Jeśli masz chorobę wątroby, nie bierz Malegra 200.
Jeśli cierpisz na niskie ciśnienie krwi lub wysokie ciśnienie krwi, nie bierz tego leku.
Jeśli miałeś zawał serca w ciągu ostatnich 90 dni, nie używaj tego leku.
Jeśli masz powyżej 60 lat, używaj tego leku ostrożnie, ponieważ mogą wystąpić działania niepożądane.
Jeśli cierpisz na chorobę nerek, nie przyjmuj leku Malegra.
Jeśli masz alergię na Sildenafil, nie bierz tego leku.
Jeśli miałeś udar w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, nie jest wskazane stosowanie tego leku.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację