sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęMALEGRA DXT 
WZÓR Z CMS:
MALEGRA DXT


190.00
Ilość
- +
 
MALEGRA DXT

MALEGRA DXT- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg+ DULOXETINE - 30 mg, który działa uspokajająco, wspomagając działanie sildenafilu opóźniając wytrysk jednocześnie wydłużając czas stosunku- działanie ok. 5 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 19 zł 190 zł
2 20 18 zł 360 zł
3 30 17 zł 510 zł
4 40 16 zł 640 zł
5 50 15 zł 750 zł
10 100 14 zł 1400 zł
15 150 13 zł 1950 zł

Malegra DXT

Zaburzenia erekcji mogą się pojawić w każdym wieku. Skutecznym rozwiązaniem tych problemów jest Malegra DXT.

Czym jest Malegra DXT?

Malegra DXT składa się z sildenafilu i duloksetyny i jest stosowana w leczeniu zaburzeń erekcji i przedwczesnego wytrysku. Lek przyjmuje się doustnie na żądanie w oczekiwaniu na aktywność seksualną. Dwie substancje czynne Malegra DXT wzajemnie się wzmacniają, pomagając przezwyciężyć objawy choroby współistniejącej, często diagnozowane u mężczyzn z upośledzonym zdrowiem seksualnym. Związek między niedoborem erekcji a skróconym dopochwowym opóźnieniem wytrysku (IELT) jest śledzony u dużej liczby pacjentów i można go wyjaśnić ogólnymi problemami z funkcjami seksualnymi. Niewystarczające ukrwienie prącia w momencie podniecenia seksualnego warunkuje niemożność osiągnięcia i / lub utrzymania kontrolowanej erekcji przez mężczyznę, co następnie wywołuje stresującą sytuację i ma negatywny wpływ na pewność siebie pacjenta, powodując zjawisko znane jako „ lęk przed współżyciem ”. Ta ostatnia wywołuje następnie serię negatywnych myśli, które powodują większe napięcie i dodatkowo osłabiają zdolność do zdrowego współżycia seksualnego.

Jak działają te dwie substancje?

Duloksetyna jest lekiem przeciwdepresyjnym należącym do klasy inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny i noradrenaliny (SNRI). Jest to analog fluoksetyny (selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny lub SSRI) syntetyzowany przez firmę farmaceutyczną Eli Lilly. Duloksetyna jest selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (5-HT) i noradrenaliny (NA). Te dwie monoaminy są wytwarzane wewnątrz odpowiednich zakończeń nerwów presynaptycznych i uwalniane do ściany synaptycznej (przestrzeń obecna między zakończeniem presynaptycznym i postsynaptycznym) po otrzymaniu pewnych bodźców. Będąc w przestrzeni synaptycznej, 5-HT i NA oddziałują z receptorami postsynaptycznymi, wyrażając ich działanie biologiczne. Następnie wiążą się z transporterami przypisanymi do ich wychwytu zwrotnego (SERT dla serotoniny i NET dla noradrenaliny) i są zgłaszane w zakończeniu nerwu presynaptycznego. Duloksetyna hamuje zarówno NET, jak i SERT z dużym powinowactwem, wiążąc się z nimi zamiast endogennych monoamin. Hamowanie tych transporterów powoduje, że serotonina i noradrenalina pozostają w przestrzeni synaptycznej przez dłuższy czas, co pozwala im dalej oddziaływać z ich receptorami. Ciągła interakcja z receptorem powoduje wzrost sygnału serotoninergicznego i noradrenergicznego, co w konsekwencji skutkuje opóźnieniem wytrysku

Z kolei Cytrynian sildenafilu uwalnia enzym zwany cGMP, który jest niezbędny do prawidłowego przepływu krwi w męskim narządzie rozrodczym i obniża funkcjonowanie enzymów PDE5, które blokują erekcje. Dzięki temu mięśnie i tętnice wokół obszaru prącia rozluźniają się, pozwalając mężczyźnie osiągnąć silną erekcję przez długi czas.

Jak stosować Malegra DXT?

Malegra DXT- Sildenafil 100 mg + Duloksetyna 30 mg i Malegra Sildenafil 100 mg + Duloksetyna 60 mg należy stosować na godzinę przed zaplanowaną aktywnością seksualną. Możesz połknąć lek i popić dużą szklanką wody, aby szybciej rozpuszczał się we krwi i zaczął działać. Możesz również przyjmować ten lek po lekkim posiłku lub na czczo, aby uzyskać najlepsze efekty. Ściśle unikaj palenia, spożywania alkoholu i tłustych potraw przed zażyciem tej pigułki, ponieważ połączenie może mieć niekorzystny wpływ na twoje ciało.

Jak przechowywać Malegra DXT (Sildenafil 100 mg + Duloksetyna 30 mg / 60 mg)?

Upewnij się, że te pigułki są przechowywane w temperaturze pokojowej, która waha się od 20-30 stopni. Przechowuj te tabletki w czystym, suchym miejscu, nie umieszczaj tych tabletek w miejscach, w których promieniują promienie słoneczne lub światło, ponieważ może to osłabić działanie leku, w większości unikaj umieszczania tych leków w miejscu podatnym na wilgoć.

Czy każdy może przyjmować Malegra DXT?

Malegra DXT nie należy stosować u pacjentów w wieku poniżej 18 lat, ponieważ - w tej kategorii pacjentów - lek zwiększa ryzyko prób samobójczych i wrogości (agresja, zachowania opozycyjne i gniew). Ponieważ duloksetyna zawarta w leku Malegra DXT może powodować senność i zawroty głowy, nie zaleca się prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn. Nagłe przerwanie leczenia duloksetyną nie jest zalecane, ponieważ mogą wystąpić objawy odstawienia.

Należy unikać stosowania produktu Malegra DXT - lub należy go przeprowadzać z dużą ostrożnością - u pacjentów, u których występują następujące stany:

- zaburzenia czynności nerek
- zaburzenia maniakalne
- zaburzenia dwubiegunowe
- jaskra
- zmiany krzepnięcia
- hiponatremia (niski poziom sodu we krwi)
Jeśli u pacjenta występuje którykolwiek z tych stanów, należy poinformować lekarza przed rozpoczęciem leczenia Malegra DXT.

Czy Malegra DXT powoduje jakieś skutki uboczne?

Ból głowy jest jednym z możliwych działań niepożądanych, który pojawia się, gdy lek nie jest przyjmowany zgodnie z instrukcjami podanymi w ulotce dla pacjenta. Ból głowy po Malegra DXT może być spowodowany przedawkowaniem, połączeniem z alkoholem lub azotynami. Nawet w przypadku ścisłego przestrzegania wszystkich zasad podawania obecny efekt uboczny może wystąpić w 10% przypadków, co czyni go najczęstszym działaniem niepożądanym możliwym po przyjęciu leku Malegra DXT.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację