sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na koncentracjęMODAFIL MD 100 
WZÓR Z CMS:
MODAFIL MD 100


60.00
Ilość
- +
 
MODAFIL MD 100

MODAFIL MD 100- Substancja czynna: MODAFINIL- 100 mg- działanie ok. 8 godzin- Zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 6 zł 60 zł
3 30 5.5 zł 165 zł
5 50 5 zł 250 zł
10 100 4.5 zł 450 zł

MODAFIL MD 100

Jeśli odczuwasz problemy związane ze snem, to idealnym rozwiązaniem jest Modafil MD – 100.

Czym jest Modafil MD – 100?

Modafil 100Mg Tablet Md jest lekiem stosowanym w celu zmniejszenia skrajnej senności u pacjentów z zaburzeniami snu, takimi jak narkolepsja. Lek ten leczy również problematyczne powikłania związane ze snem, takie jak obturacyjny bezdech senny, w którym proces oddychania jest zatrzymywany przez chwilę podczas snu. Może być ogólnie stosowany dla osób, które czują się sennie w nietypowych godzinach z powodu nieprzewidywalnego stylu życia. Jest również znany ze swoich zdolności poprawiania funkcji poznawczych. Działa jak inhibitor wychwytu zwrotnego dopaminy. Ten lek nie leczy tych zaburzeń snu i może nie pozbyć się całej senności. Modafinil nie zastępuje wystarczającej ilości snu. Nie należy go stosować w leczeniu zmęczenia lub powstrzymywania snu u osób, które nie mają zaburzeń snu.

Jak stosować Modafil MD- 100?

Ten lek jest podawany doustnie. Dawkowanie zależy od stanu zdrowia i reakcji na leczenie. Przyjmuj ten lek regularnie, aby uzyskać jak największe korzyści. Przeczytaj przewodnik po lekach dostarczony przez farmaceutę przed rozpoczęciem stosowania modafinilu. W razie jakichkolwiek pytań należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. W przypadku narkolepsji należy przyjmować ten lek doustnie z jedzeniem lub bez jedzenia, zgodnie z zaleceniami lekarza raz dziennie rano. Jeśli lekarz zaleci, całkowitą dzienną dawkę modafinilu można podzielić tabletkę na dawkę poranną i dawkę popołudniową. W przypadku obturacyjnego bezdechu sennego należy przyjmować ten lek doustnie z posiłkiem lub bez posiłku. Wraz z lekiem można kontynuować leczenie innym środkami, chyba że lekarz zaleci ci zaprzestanie leczenia. W przypadku kiedy lek jest stosowany przez osoby, które pracują na zmianę nocną, należy wziąć jedną tabletkę na jedną godzinę przed rozpoczęciem zmiany w pracy.

Na co musimy uważać stosując Modafil MD – 100?

Ten produkt ma tendencję do interakcji z tabletkami antykoncepcyjnymi i może zmniejszać skuteczność tych środków co może prowadzić do ciąży. Modafil 100Mg Tablet Md może wpływać na niektóre leki, takie jak aksytynib, bosutynib, ombitaswir, dlatego w takich przypadkach konieczna jest konsultacja z lekarzem. Wpływ i zastosowanie leku może różnić się w zależności od osoby. Przed zastosowaniem tego leku zaleca się skonsultowanie z psychiatrą.

Czy Modafil MD – 100 może powodować efekty uboczne?

Modafil 100Mg Tablet Md mogą powodować bóle głowy, zawroty głowy, nudności, nerwowość. W przypadku długotrwałego stosowania ten lek może wpływać na nawyki spania i może wystąpić trudności z wystarczającą ilością snu. W skrajnych przypadkach występują uderzenie serca, nadmierne pocenie się, pobudzenie, omamy. Jeśli stwierdzimy u siebie podobne objawy, należy natychmiast zgłosić lekarzowi. Jeśli nagle przestaniesz używać tego leku, możesz mieć objawy odstawienia (takie jak drżenie, pocenie się, dreszcze, nudności, wymioty). Aby zapobiec występowaniu syndromu odstawienia, lekarz może powoli zmniejszać dawkę. Syndrom odstawienia jest bardziej prawdopodobne, jeśli modafinil był stosowany przez długi czas lub w dużych dawkach. Należy natychmiast powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wystąpieniu syndromu odstawienia. Kiedy ten lek jest używany przez długi czas, może również nie działać. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli lek przestanie działać dobrze. Chociaż lek jest bardzo pomocny, może czasami powodować uzależnienie. Ryzyko to może być wyższe, jeśli masz zaburzenia związane z używaniem innych substancji uzależniających (takie jak nadużywanie lub uzależnienie od narkotyków / alkoholu). Weź ten lek dokładnie zgodnie z zaleceniami producenta, aby zmniejszyć ryzyko uzależnienia. Zapytaj lekarza lub farmaceutę o więcej szczegółów. Powiedz swojemu lekarzowi, jeśli twój stan po zażywaniu leku się nie poprawi lub pogorszy. Uzyskaj natychmiastową pomoc medyczną, jeśli wystąpią jakiekolwiek bardzo poważne działania niepożądane, w tym ból w klatce piersiowej. Bardzo poważna reakcja alergiczna na ten lek jest rzadka. Jednak natychmiast uzyskaj pomoc medyczną, jeśli zauważysz objawy poważnej reakcji alergicznej, w tym gorączkę, obrzęk węzłów chłonnych, wysypkę, swędzenie / obrzęk (szczególnie twarzy / języka / gardła), silne zawroty głowy, trudności w oddychaniu.

Kiedy nie stosować Modafil MD – 100?

Przed przyjęciem modafinilu należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie, jeśli pacjent ma uczulenie na niego lub armodafinil, lub jeśli masz inne alergie. Ten produkt może zawierać nieaktywne składniki, które mogą powodować reakcje alergiczne lub inne problemy. Porozmawiaj z farmaceutą, aby uzyskać więcej informacji. Przed użyciem tego leku należy poinformować lekarza lub farmaceutę o swojej historii medycznej, w szczególności o problemach z sercem (takimi jak powiększenie serca, problem zastawki, ból w klatce piersiowej, atak serca, nieregularne bicie serca) wysokie ciśnienie krwi, problemy z wątrobą, zaburzenia psychiczne. Nie należy przyjmować tego leku, jeśli jesteś uzależniony od alkoholu lub narkotyków.

 

Ostatnio przeglądane

Leki na koncentrację

Popularne leki na koncentrację. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny

 

leki na koncentrację

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację