sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na koncentracjęMODAFIL MD 200 
WZÓR Z CMS:
MODAFIL MD 200


90.00
Ilość
- +
 
MODAFIL MD 200

MODAFIL MD 200- Substancja czynna: MODAFINIL- 200 mg- działanie ok. 8 godzin- Zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 9 zł 90 zł
3 30 8.5 zł 255 zł
5 50 8 zł 400 zł
10 100 7.5 zł 750 zł
15 150 7 zł 1050 zł

MODAFIL MD 200

Zaburzenia snu czy nadmierna senność może być leczona środkami doraźnymi, ale prawdziwą pomoc zapewni nam Modafil MD 200.

Czym jest Modafil MD 200?

Modafil MD 200 stosuje się w celu poprawy stanu u osób z nadmierną sennością w ciągu dnia związaną ze stanem zwanym narkolepsją lub z obturacyjnym bezdechem sennym / zespołem hipopnoeii (OSAHS) lub zaburzeniem snu podczas pracy zmianowej (SWSD). W narkolepsji występuje nagła i nieodparta tendencja do zaśnięcia w normalnych godzinach funkcjonowania organizmu. Dzieje się tak w nieprzewidywalnych momentach, nawet gdy jest to niewskazane lub może być niebezpieczne. Lek zmniejsza tę niepożądaną nadmierną senność w ciągu dnia. W przypadku OSAHS może wystąpić senność w ciągu dnia z powodu przerwanego snu w nocy. Lek leczy jedynie objawy senności i nie leczy przyczyny zjawiska. Lek może również pomóc ci nie zasnąć podczas zmiany roboczej, jeśli zdiagnozowano u ciebie umiarkowane i przewlekłe zaburzenia snu podczas zmiany pracy (SWSD). Lek działa na ośrodkowy układ nerwowy. Różni się od innych leków pobudzających, które promują czuwanie. W przeciwieństwie do innych stymulantów nie stymuluje nadmiernie. Zapytaj swojego lekarza, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, dlaczego przepisano ci Modafil.

Jak przyjmować Modafil MD 200?

Ważne jest, aby przyjmować ten lek zgodnie z zaleceniami lekarza. Lekarz powie ci, ile tabletek powinieneś zażywać, kiedy i jak często. Postępuj zgodnie z instrukcjami lekarza. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Każda tabletka Modafil zawiera 200 mg modafinilu. Zwykła dzienna dawka modafinilu zależy od indywidualnej predyspozycji danej osoby. W przypadku senności związanej z narkolepsją lub OSAHS dawka wynosi od 200 mg do 400 mg. Standardowo każdego dnia należy przyjmować dwie tabletki leku lub maksymalnie cztery tabletki. W przypadku SWSD zalecana jest dawka 200 mg. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej, chyba że tak zaleci lekarz.

Kiedy nie wolno przyjmować Modafil MD 200?

Nie wolno przyjmować MODAFINIL, jeśli ma się uczulenie na modafinil lub którykolwiek z pozostałych składników wymienionych w treści ulotki. Objawy reakcji alergicznej mogą obejmować wysypkę skórną, swędzenie, duszność lub obrzęk twarzy, warg lub języka. Nie wolno przyjmować leku, jeśli dana osoba jest w ciąży lub próbuje zajść w ciążę. Nie należy przyjmować leku, jeśli opakowanie jest podarte lub wykazuje oznaki naruszenia, lub tabletki nie wyglądają na oryginalne. Nie stosować leku, jeśli upłynął termin ważności na opakowaniu. W razie wątpliwości, czy należy rozpocząć stosowanie leku, trzeba skontaktować się z lekarzem.

Co należy wziąć pod uwagę przed przyjmowaniem Modafil MD 200?

Przed rozpoczęciem przyjmowania leku należy omówić z lekarzem każdy z poniższych punktów, które dotyczą pacjenta. Konsultacje są wskazane, jeśli: masz mniej niż 18 lat lub więcej niż 65 lat miałeś w przeszłości problemy ze zdrowiem psychicznym, masz problemy z sercem, w tym na przykład dusznicę bolesną (ból w klatce piersiowej), przechodziłeś zawał serca, masz powiększone serce. Konsultacja jest konieczna, kiedy masz nieprawidłowy / nieregularny rytm serca, wysokie ciśnienie krwi lub nadciśnienie, masz problemy z nerkami lub wątrobą, karmisz piersią. Powiedz lekarzowi, jeśli uważasz, że lek nie pomaga w twoim stanie. Lekarz może zmienić dawkę. W przypadku zajścia w ciążę podczas przyjmowania leku należy przerwać jego stosowanie i natychmiast powiadomić lekarza.

Jakie mogą być efekty uboczne stosowania Modafil MD 200?

Efekty uboczne pojawiają się niezwykle rzadko. Kiedy wystąpią, jest to najczęściej wysypka na skórze, pokrzywka, owrzodzenie jamy ustnej lub pęcherze i złuszczanie się skóry. Niekiedy pojawia się obrzęk twarzy, oczu, warg, języka lub gardła, problemy z przełykaniem lub oddychaniem, gorączka, duszność, obrzęk nóg, zażółcenie skóry lub biel oczu. W skrajnych przypadkach objawy obejmują depresję, lęk, omamy, manię, myśli samobójcze lub inne problemy psychiczne. Bardzo rzadko pojawia się ból w klatce piersiowej lub nieprawidłowe bicie serca. W takich przypadkach natychmiast zaprzestań przyjmowania leku i skontaktuj się z lekarzem lub skorzystaj z pomocy doraźnej.

Jak przechowywać Modafil MD 200?

Tabletki należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25 ° C. Przechowuj paczkę w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego ciepła i światła słonecznego. Nie przechowuj tabletek leku w łazience lub w pobliżu zlewu. Tabletki należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zamknięta szafka co najmniej półtora metra nad ziemią jest najlepszym miejscem do przechowywania leków. Bardzo ważne jest, aby kupować Modafill MD 200 tylko w sprawdzonych sklepach internetowych, do których mamy zaufanie. Nie zaleca się kupowania leku w miejscach, gdzie istnieje ryzyko, że zostanie nam sprzedana podróbka leku. Kupowanie leku w miejscach niesprawdzonych może spowodować poważne konsekwencje w zakresie naszego zdrowia, a nawet narazić nasze życie. Należy też przestrzegać wszelkich wskazań i zaleceń producenta.

Ostatnio przeglądane

Leki na koncentrację

Popularne leki na koncentrację. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny

 

leki na koncentrację

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację