sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na koncentracjęMODAHEAL 100 
WZÓR Z CMS:
MODAHEAL 100


60.00
Ilość
- +
 
MODAHEAL 100

MODAHEAL 100- Substancja czynna: MODAFINIL- 100 mg- działanie ok. 8 godzin- Zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 6 zł 60 zł
3 30 5.5 zł 165 zł
5 50 5 zł 250 zł
10 100 4.5 zł 450 zł

MODAHEAL 100

Zaburzenia snu, senność czy narkolepsja. Na to wszystko pomoże nam Modaheal 100

Co to jest Modaheal 100?

Modaheal to ogólna wersja modafinilu firmy Healing Pharma z siedzibą w Bombaju w Indiach. Jest wytwarzany w tych samych dawkach 200 mg, co wiele innych produktów modafinilowych, ale jest również oferowany w osobnej dawce 100 mg. Jest sprzedawany przede wszystkim ze względu na swoje efekty eugeroiczne. Producent, Healing Pharma to stosunkowo nowy podmiot farmaceutyczny - powstał dopiero w 2017 roku. Misją firmy jest produkcja i sprzedaż wszystkich segmentów leków generycznych po przystępnych cenach. Jak dotąd pozostają wierni swojej wizji dzięki imponującej i różnorodnej ofercie leków generycznych.

Kategorie produktów sprzedawane przez Healing Pharma:
- antybiotyki
- leki przeciw paleniu
- leki na zapalenie skóry
- produkty zdrowotne dla mężczyzn
- leki przeciwbólowe
- przeciwgrzybicze
- leki przeciwwirusowe
- leki na odchudzanie
- leki na nadciśnienie
- napoje zdrowotne
- produkty do pielęgnacji jamy ustnej
- produkty zdrowotne dla kobiet
- produkty do pielęgnacji skóry

Na stronie internetowej Healing Pharma wymieniają kontrolę jakości jako jedną z podstawowych wartości.

Czym Modaheal 100 różni się od innych ogólnych modafinilów?

Z naszego doświadczenia wynika, że Modaheal jest generycznym modafinilem o średniej sile, porównywalnym do Modvigil i Vilafinil. Nie ma nic specjalnego w tej formie modafinilu, ponieważ ma ten sam profil działania i czas trwania, co wiele innych dostępnych ogólnych marek. To, co różni Modaheal od innych leków tego typu, to jego dużo niższa cena.

Jak działa Modaheal 100?

Modaheal jest wykorzystywany do radzenia sobie z dużą sennością z powodu narkolepsji, która powoduje ogromną senność w ciągu dnia lub podczas zaburzeń snu wynikających z pracy zmianowej. Być może jesteś wykwalifikowanym profesjonalistą wykonującym pracę przez wiele godzin, osobą chorą lub z zaburzeniami nastroju, czy studentami ciężko pracującymi na sukces akademicki. Każdej z tych osób pomoże Modaheal. Sam lek jest podzielony na tabletki po 100/200/400 miligramów. Pacjenci mogą podzielić ją na pół, aby spożyć połowę dawki, jeśli zalecana jest mała dawka. Aktywny składnik podejmuje działania pobudzające, które stają się porównywalne z substancjami sympatykomimetycznymi, takimi jak amfetamina. Lek selektywnie zwiększa aktywację neuronów pośród określonego obszaru mózgu.

Jak stosować Modaheal 100?

W przypadku dorosłych wystarczająca jest zwykle dawka 100 mg. Lek jest łykany jednorazowo każdego dnia, zwykle w godzinach porannych. Osobom, które są w wieku powyżej sześćdziesięciu pięciu lat zaleca się nieprzekraczanie dawki 100 mg. Tabletkę podzielono na dwie równe części, jedną na poranek, a drugą na południe. Można zwiększyć dawkę równą 400 mg pod warunkiem, że użytkownik choruje bez dolegliwości nerek lub wątroby.

Czy Modaheal 100 powoduje jakieś skutki uboczne?

W niektórych przypadkach lek może wywoływać niewielką ilość skutków ubocznych, niemniej jednak nie jest to żadna reguła i zdarza się bardzo rzadko. Bardzo typowe skutki uboczne Modaheal powodują niepokój. Zrezygnuj z terapii, jeśli zaobserwujesz u siebie problemy z oddychaniem lub wykryjesz wysypkę. Jeśli użytkownik zauważy zmiany w zdrowiu psychicznym, takie jak wahania nastroju, myśli samobójcze, nadmierne podniecenie, nerwowość, nieuzasadnione szczęście bez przyczyny, agresja, zapomnienie także powinien natychmiast zaprzestać przyjmowania leku i skontaktować się z lekarzem. Inne skutki uboczne bardzo rzadko występujące u pacjentów to:

- utrata apetytu
- ból głowy
- ból brzucha
- utrata popędu seksualnego
- wymioty
- zmiany pragnienia lub smaku
- problemy z mową
- suchość w ustach
- rozmazany obraz
- ból w mięśniach
- słabe mięśnie
- krwotok z nosa
- trudności w połykaniu

Podczas przyjmowania pokarmu Modaheal zachowaj czujność. Porozmawiaj z lekarzem na wypadek wystąpienia wyżej wymienionych działań niepożądanych. Przed spożyciem Modaheal porozmawiaj z lekarzem rodzinnym na temat historii medycznej, wyraźnie dotyczącej problemów z sercem, takich jak:

- nieregularne bicie serca
- atak serca
- ból w klatce piersiowej
- problem zastawki
- powiększone serce

W kwestiach związanych z sercem po przyjęciu leków pobudzających oraz występujących chorobach i schorzeniach, takich jak:

- problemy z wątrobą
- nadciśnienie
- psychoza
- mania
- depresja

Przyjmowanie leku może osłabić twoją zdolność do szybkiego reagowania. Chociaż lek pomaga użytkownikowi zachować czujność, pacjent nadal nie jest w stanie wykonywać czynności, które wymagają dokładnych reakcji, na przykład prowadzenia pojazdu. Ten środek powoduje niekiedy zawroty głowy. Marihuana lub picie alkoholu może wywołać dodatkowe zawroty głowy. Unikaj obsługi maszyn, pojazdów dojeżdżających do pracy lub wykonywania czynności wymagających ścisłego skupienia, dopóki nie upewnisz się, że będziesz w stanie wykonać je bezpiecznie.

Czy są jakieś przeciwwskazania do przyjmowania Modaheal 100?

Nie wolno stosować Modaheal w następujących przypadkach:

- nadwrażliwość lub alergia na którykolwiek ze składników leku
- nieregularne, lub szybkie bicie serca
- nadciśnienie
- alkoholizm 
- narkomania

Ostatnio przeglądane

Leki na koncentrację

Popularne leki na koncentrację. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny

 

leki na koncentrację

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację