sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na koncentracjęMODAHEAL 200 
WZÓR Z CMS:
MODAHEAL 200


65.00
Ilość
- +
 
MODAHEAL 200

MODAHEAL 200- Substancja czynna: MODAFINIL- 200 mg- działanie ok. 8 godzin- Zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 6.5 zł 65 zł
3 30 6 zł 180 zł
5 50 5.5 zł 275 zł
10 100 5 zł 500 zł

Nadmierna senność jest poważnym problemem dla wielu osób. W jej opanowaniu pomóc nam może Modaheal 200.

Czym jest Modaheal 200?

Tabletki Modaheal stosuje się w celu opanowania senności u pacjentów cierpiących na nadmierne zmęczenie w ciągu dnia lub czuwanie z powodu zaburzeń snu zwanych narkolepsją. Pomaga to również pozostać w stanie czuwania w czasie godzin pracy, w przypadku gdy harmonogram pracy może nie zgadzać się z harmonogramem snu. Nie leczy zaburzeń snu ani nie radzi sobie ze wszystkimi rodzajami zaburzeń. Nie należy go wykorzystywać do powstrzymywania się od snu wśród osób, które nie są chore na zaburzenia snu. Pigułki Modaheal działają na konkretnym obszarze mózgu człowieka, który kontroluje stan czuwania i snu poprzez intensyfikację ilości niektórych naturalnych substancji chemicznych niezbędnych do przebudzenia. Nie zastępuje jednak naturalnego pragnienia wystarczającego snu. Jego aktywna receptura sprawia, że uaktywniają się działania pobudzające, które są podobne do substancji sympatykomimetycznych, takich jak amfetamina.

Jak stosować Modaheal 200?

Lek należy przyjmować doustnie w godzinach porannych wraz z jedzeniem lub bez jedzenia, dopóki lekarz nie zaleci inaczej. Jeśli chcesz, aby lekarstwo podniosło poziom energii, kiedy idziesz na noc do pracy lub żeby się ożywić, to użyj je na sześćdziesiąt minut przed planowaną zmianą pracy, gdyż lek ma odpowiedni czas na rozpoczęcie działania. Pamiętaj, że w przypadku, gdy użytkownik spożywa lek razem z jedzeniem, tabletka może działać później, gdyż trwa metabolizowanie pokarmu. Dlatego użytkownik nie będzie postrzegał efektów przez około czterdzieści pięć minut do sześćdziesięciu minut. Pigułki są przełykane wodą. W przypadku osoby dorosłej wystarczająca jest zwykła dawka 200 mg. Lek przyjmuje się raz dziennie. Chorzy powyżej wieku sześćdziesięciu pięciu lat nie powinni przekraczać tej dawki. Lekarz może nam zalecić wyższą dawkę pod warunkiem, że użytkownik nie choruje na dolegliwości nerek lub wątroby. Wszystko to zależy od metabolizmu, preferencji dotyczących wydajności i osobistych doświadczeń

Czy Modaheal 200 wywołuje skutki uboczne?

W kilku przypadkach lek Modaheal może powodować szereg skutków ubocznych. Nie jest to jednak norma. Skutki uboczne pojawiają się bowiem bardzo rzadko. Zrezygnuj z pigułki, jeśli zaobserwujesz u siebie trudności z oddychaniem, obrzęk gardła lub ust czy swędzenie. Niekiedy lek może powodować owrzodzenia narządów płciowych, oczu lub jamy ustnej. Natychmiastowe odstawienie leku jest wskazane, jeśli użytkownik dostrzega zmiany w samopoczuciu, takie jak wahania nastroju, myśli samobójcze, nadmierne podniecenie, nerwowość, nieuzasadnione szczęście bez przyczyny, agresja, zapomnienie. Niektóre inne działania niepożądane mogą wywoływać następujące objawy:

- utrata apetytu
- ból głowy
- ból brzucha
- utrata popędu seksualnego
- wymioty
- zmiany pragnienia lub smaku
- problemy z mową
- suchość w ustach
- rozmazany obraz
- ból w mięśniach
- krwotok z nosa
- trudności w połykaniu

Podczas przyjmowania pokarmu Modaheal należy uważnie obserwować stan swojego ciała. Gdyby wystąpiły działania niepożądane, należy odstawić lek i porozmawiać z lekarzem.

Kiedy nie wolno nam stosować Modaheal 200?

Przeciwwskazaniem do zastosowania leku jest:

Nieregularny rytm serca
Atak serca w przeszłości
Ból w klatce piersiowej występujący ciągle
Powiększone serce
Dodatkowo nie wolno nam stosować Modaheal 200, jeśli cierpimy na:
Nadwrażliwość lub alergię na którykolwiek ze składników leku
Występuje u nas nieregularne, lub szybkie bicie serca
Chorujemy na nadciśnienie
Cierpisz na dolegliwości serca, lub nadciśnienie.
Chory cierpi na zaburzenia czynności wątroby lub nerek (przyjmuj mniejszą dawkę)
Występuję u nas psychoza, lęk, depresja (stan zdrowia może ulec pogorszeniu)
Wcześniej miał problemy związane z narkotykami lub alkoholem

Osobom w wieku poniżej osiemnastu lat nie wolno przyjmować tabletek Modaheal, ponieważ może wchodzić w interakcje z innymi lekami. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli spożywasz poniższe leki wspólne z Modaheal:

Leki na padaczkę
Tabletki na lęk lub depresję
Leki przeciwwirusowe
Lek na niestrawność
Hormonalne środki antykoncepcyjne
Statyny na niski cholesterol

Tabletki Modaheal zawierają laktozę. W przypadku jakiejkolwiek nietolerancji cukrów skontaktuj się z lekarzem, aby uzyskać dodatkowe informacje. W trakcie przyjmowania leku przestań spożywać napoje razem z produktami kofeinowymi, takimi jak kawa, herbata, cola, ponieważ kofeina ma tendencję do zwiększania skutków ubocznych. Jedzenie nie ma wpływu na konsumpcję leków. Podczas spożywania narkotyków nie zaleca się spożywania alkoholu ani palenia papierosów. W przypadku, gdy użytkownik przedawkuje lek i występują ostre objawy takie trudności w oddychaniu lub omdleniu, zadzwoń do swojego lekarza. Ponadto, jeśli zaobserwujesz objawy takie jak:

Omamy
Ostry niepokój
Bicie serca szybkie lub nieregularne
Biegunka
Wyższe ciśnienie krwi
Natychmiast przestań przyjmować lek i skonsultuj się z lekarzem, który postanowi czy możesz kontynuować leczenie tym lekiem, czy też nie.

 

Ostatnio przeglądane

Leki na koncentrację

Popularne leki na koncentrację. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny

 

leki na koncentrację

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację