sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na koncentracjęModalert 100 
WZÓR Z CMS:
Modalert 100


70.00
Ilość
- +
 
Modalert 100

Modalert 100- Substancja czynna: MODAFINIL- 100 mg- działanie ok. 8 godzin- Zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 7 zł 70 zł
3 30 6.5 zł 195 zł
5 50 6 zł 300 zł

Modalert 100

Na wszelkie problemy związane ze snem doskonałym lekiem jest Modalert 100

Czym jest Modalert 100?

Modalert 100 to lek zawierający substancję czynną Modafinil i jest lekiem pobudzającym ośrodkowy układ nerwowy. Modafinil jest często określany jako substancja eugeroiczna, która wywołuje czujność i czuwanie. Modafinil został zatwierdzony przez FDA do leczenia senności w ciągu dnia u osób z kilkoma różnymi schorzeniami. Jest to narkolepsja, zmianowe zaburzenie pracy, zaburzenie formalne, które obejmuje zakłócenie normalnych godzin snu, gdy ktoś pracuje w nocy, senność występująca w innych schorzeniach, takich jak obturacyjny bezdech senny.

Jak działa Modalert 100?

Modafinil substancja czynna leku jest substancją kontrolowaną, ale sklasyfikowaną na znacznie niższym poziomie kontroli / nasilenia niż Adderall. Wszystkie leki stymulujące mają podobne mechanizmy działania. Z tego powodu nawet w przypadku porównywania stymulantów na receptę, które są uważane za stosunkowo łagodne, jak modafinil, w porównaniu ze stymulantami, które mają znaczny potencjał do nadużywania (np. Kokainy), istnieje podobny mechanizm działania tych leków. Niektóre źródła podejmą próbę wykorzystania tego odkrycia i stwierdzą, że podobne mechanizmy działania wskazują na podobne możliwości nadużyć. Nie jest to jednak prawdą. Sama substancja zawarta w leku działa poprzez blokowanie wychwytu zwrotnego neurotransmiterów dopaminy i noradrenaliny, jak i przez faktyczne zwiększenie wewnątrzkomórkowego stężenia tych neuroprzekaźników i poprzez uwolnienie ich z jednostek magazynujących w neuronach. Uważa się także, że modafinil wpływa na kilka różnych neuroprzekaźników, w tym pobudzające neuroprzekaźniki, takie jak dopamina i glutaminian (zwiększając ich dostępność) oraz zmniejszając dostępność hamujących neuroprzekaźników, takich jak kwas gamma-aminomasłowy (GABA).

Jakie są efekty działania Modalert 100?

Modalert 100 jest lekiem pobudzającym. W eksperymentach laboratoryjnych wykazano, że modafinil wiąże się z pompą wychwytu zwrotnego dopaminy i hamuje ją. Dopamina jest neuroprzekaźnikiem lub cząsteczką sygnalizującą komórkę, która odgrywa integralną rolę w ruchu i poznaniu, a także w uwalnianiu innych neuroprzekaźników. Gdy sygnały nerwowe są wysyłane do mózgu z jednej komórki nerwowej do drugiej, wiadomość nerwowa musi zostać przekazana chemicznie w punkcie, w którym spotykają się dwie komórki nerwowe. To połączenie nazywa się synapsą. Gdy sygnał chemiczny, taki jak dopamina, zostanie uwolniony do synapsy i wiadomość zostanie odebrana przez połączoną komórkę nerwową, neuroprzekaźnik jest ponownie przenoszony do komórek nerwowych, które ją uwolniły (zwane wychwytem zwrotnym). To przygotowuje synapsę do wysłania następnej wiadomości. Blokując pompę, która usuwa lub ponownie pobiera dopaminę, modafinil zapewnia, że dopamina pozostaje dłużej obecna w synapsie i ma silniejszy wpływ na mózg. W efekcie jesteśmy pobudzeni i czujni.

Jak stosować Modalert 100?

Ten lek należy przyjmować w jednej dawce i czasie trwania zaleconym przez lekarza. Połknąć w całości. Nie żuć, nie kruszyć ani nie łamać. Tabletkę Modalert 100 można przyjmować z posiłkiem lub bez posiłku, ale lepiej jest przyjmować go o określonej godzinie.

Czy Modalert 100 powoduje jakieś skutki uboczne?

Modalert 100 ma kilka skutków ubocznych. Najczęściej są to ogólne objawy nadmiernej stymulacji: splątanie, nerwowość, drżenie, drażliwość itp. Czasami występuje utrata masy ciała i brzydko pachnący mocz. Niekiedy można stwierdzić:

- ból głowy
- nudności
- nerwowość
- niepokój
- zawroty głowy
- bezsenność (trudności ze snem)
- biegunka
- niestrawność
- ból pleców
- katar

W jakich sytuacjach musimy zachować ostrożność stosując Modalert 100?

Tabletki Modalert 100 mogą powodować nadmierną senność, jeśli są przyjmowane wraz z alkoholem. Tabletka Modalert 100 może być niebezpieczna w czasie ciąży.

Badania na zwierzętach wykazały niekorzystny wpływ na płód, jednak istnieją ograniczone badania na ludziach. Korzyści ze stosowania u kobiet w ciąży mogą być akceptowalne pomimo ryzyka. Należy to skonsultować z lekarzem. Modalert 100 jest prawdopodobnie niebezpieczny w użyciu podczas laktacji. Ograniczone dane dotyczące ludzi sugerują, że lek może stanowić znaczne ryzyko dla dziecka. Podczas przyjmowania leku nie prowadź pojazdu, chyba że czujesz się dobrze. Pacjentom z nienormalnym poziomem senności, którzy przyjmują modafinil, należy poinformować, że ich poziom czuwania może nie powrócić do normy, dlatego powinni unikać prowadzenia pojazdów. Tabletkę Modalert 100 można prawdopodobnie bezpiecznie stosować u pacjentów z chorobami nerek. Dostępne ograniczone dane sugerują, że dostosowanie dawki leku Modalert 100 może nie być konieczne u tych pacjentów. W każdym przypadku należy to jednak skonsultować z lekarzem. Tabletkę Modalert 100 należy stosować ostrożnie u pacjentów z ciężką chorobą wątroby. Może być konieczne dostosowanie dawki leku Modalert 100. Nie wolno nam przyjmować leku, jeśli stwierdzono u nas nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku. Nie powinniśmy go stosować także, jeśli jesteśmy uzależnieni od alkoholu lub narkotyków.

Ostatnio przeglądane

Leki na koncentrację

Popularne leki na koncentrację. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny

 

leki na koncentrację

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację