sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na koncentracjęModvigil- 200 
WZÓR Z CMS:
Modvigil- 200


80.00
Ilość
- +
 
Modvigil- 200

Modvigil- 200- Substancja czynna: MODAFINIL- 200 mg- działanie ok. 8 godzin- Zaczyna działać po ok. 60 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 8 zł 80 zł
3 30 7.5 zł 225 zł
5 50 7 zł 350 zł
10 100 6.5 zł 650 zł
15 150 6 zł 900 zł

Modvigil- 200

Czasami zdarza się tak, że nasz mózg potrzebuje dodatkowej stymulacji. W takich wypadkach ratujemy się kawą czasami papierosami. Jednak istnieją środki dużo skuteczniejsze, a jednocześnie bezpieczniejsze i zdrowsze. Jednym z nich jest Modvigil – 200.

Czym jest Modvigil- 200?

Modvigil to marka generycznego modafinilu. Substancją czynną leku Modvigil jest 200 mg modafinilu, promotora czuwania o silnych właściwościach poznawczych.
Początkowo środek ten został opracowany jako lek na leczenie dla osób cierpiących na nadmierną senność w ciągu dnia. Obecnie Modvigil jest popularny głównie jako wzmacniacz poznawczy. Aktywny składnik, Modafinil, jest niezwykle skuteczny w poprawie czujności, energii psychicznej, a nawet zdolności poznawczych. Sam modafinilu jest przepisywany przez lekarzy na ADD / ADHD, narkolepsję lub dla pracowników zmianowych jako środek na zaburzenia snu. Jest również popularny wśród studentów, kreatywnych profesjonalistów i właścicieli firm ze względu na jego zdolność do zwiększania koncentracji i wydajności. Kilka różnych firm wytwarza modafinil. Marka tego leku, Provigil®, została wyprodukowana przez amerykańską firmę Cephalon Inc. Modvigil to ogólna i markowa wersja modafinilu wyprodukowana przez indyjską firmę farmaceutyczną HAB Pharma. Zasadniczo jest to ta sama substancja chemiczna, którą ma markowy produkt, ale ma znacznie niższą cenę. Istnieje niewiele różnic w zakresie jakości i standardów testowania między lekami generycznymi a lekami markowymi. Główną różnicą jest jednak cena. Marka modafinil (Provigil®) może kosztować nawet 50 razy więcej niż wersje markowe, takie jak Modvigil lub Modalert.

Jak działa Modvigil- 200?

Modvigil ma pozytywny wpływ na nastrój. Ponadto, niektóre badania wskazują, że może mieć pozytywny wpływ na osoby cierpiące na lęk lub depresję. Substancja czynna Modvigil różni się strukturalnie od innych rodzajów stymulantów ośrodkowego układu nerwowego. Modafinil jest klasyfikowany jako wzmacniacz czuwania. Objawy odstawienia prawie nie istnieją, nawet po długim okresie przyjmowania. Użytkownicy zgłosili, że jedynymi odnotowanymi objawami odstawienia są lekkie zmęczenie i znużenie przez jeden lub dwa dni. Ponadto skutki uboczne są znacznie łagodniejsze niż przy typowych stymulantach. O ile niektóre leki takie jak Ritalin i Adderall, są znacznie bardziej stymulujące niż modafinil, to mogą też powodować znaczące spadki poziomu energii później w ciągu dnia, gdy lek się zużywa. Leki te mają również tendencję do wywoływania działań niepożądanych związanych z nadmierną stymulacją. Może to obejmować lęk, bezsenność, słaby apetyt, zgrzytanie zębami i paranoję. Są też bardziej uzależniające. Modafinil działa znacznie mniej stymulująco na mózg. Sam Modvigil – 200 poprawia skupienie i koncentrację, zwiększa kreatywny proces myślowy, zmniejsza potrzebę robienia przerw w pracy lub nauce, eliminuje zmęczenie psychiczne przez kilka godzin

Jak stosować Modvigil- 200?

Modvigil jest dostępny w 200 miligramowych kartach, choć niekoniecznie są one przeznaczone do jednoczesnego pobrania. Zazwyczaj terapeutyczne dawki Modvigil wynoszą od 200 mg do 400 mg. Osoby cierpiące na narkolepsję lub bezdech senny powinny przyjmować jedną tabletkę Modvigil rano i co najwyżej jedną po południu. Zwykle jedna tabletka Modvigil wystarcza na jeden dzień, nawet w celach terapeutycznych. Osoby cierpiące na zaburzenia snu związane z pracą zmianową powinny wziąć to pod uwagę przed pójściem do pracy. Jednak przypadki różnią się w zależności od osoby i przed rozpoczęciem leczenia należy porozmawiać z lekarzem.

Czy Modvigil- 200 powoduje jakieś skutki niepożądane?

Skutki uboczne Modvigil są łagodne i mają bezpośredni związek z dawkowaniem. Niektóre działania niepożądane zostały zgłoszone przez użytkowników na forach internetowych, a także w badaniach klinicznych. Najczęstsze to nudności, lęk, niestrawność, biegunka, trudności z zasypianiem i odwodnienie. Niektóre działania niepożądane można zminimalizować poprzez picie dużej ilości wody i przyjmowanie jej wcześnie rano. Zrozumienie działań niepożądanych jest niezbędne przy podejmowaniu decyzji, kiedy i jak przyjmować modafinil. Czasami skupiając się tak dokładnie na jednym konkretnym zadaniu, możemy zapomnieć o innych. Długotrwałe i nieprzerwane przyjmowanie leku może zmniejszyć nasze zainteresowanie interakcjami społecznymi, sprawić, że zapomnimy jeść i pić, a także możemy pozostawiać niektóre inne zadania, które musimy wykonać, jako niedokończone. Są to jednak sytuacje skrajne i najczęściej mają związek z przedawkowaniem środka. W niewielu przypadkach mogą też wystąpić następujące negatywne efekty:

- dyskomfort w żołądku
- wysypki
- bóle głowy
- nudności
- niepokój
- bezsenność
- zawroty głowy

Czy są jakieś przeciwwskazania przy stosowaniu Modvigil- 200?

Nie należy przyjmować Modvigil (generyczny Provigil lub jakikolwiek inny modafinil), jeśli pacjent ma nadwrażliwość na Modafinil lub Armodafinil. Pamiętaj, aby skonsultować się z lekarzem przed użyciem Modvigil. Jest to absolutnie konieczne, zwłaszcza jeśli zauważysz wysypkę z powodu Modafinilu lub inne niepożądane efekty uboczne.

Ostatnio przeglądane

Leki na koncentrację

Popularne leki na koncentrację. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny

 

leki na koncentrację

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację