sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęPOXET- 60 
WZÓR Z CMS:
POXET- 60


140.00
Ilość
- +
 
POXET- 60

POXET-60- Substancja czynna: DAPOXETINE- 60 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 14 zł 140 zł
2 20 13 zł 260 zł
3 30 12 zł 360 zł
4 40 11 zł 440 zł
5 50 10 zł 500 zł
10 100 9 zł 900 zł
15 150 8 zł 1200 zł

Poxet- 60

Przedwczesny wytrysk jest problemem dla wielu młodych i starszych mężczyzn. Poxet 60 jest skutecznym lekiem, który zwalcza to zjawisko.

Czym jest Poxet- 60?

Poxet- 60 mg jest krótko działającym selektywnym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) stosowanym szczególnie w leczeniu przedwczesnego wytrysku u mężczyzn w wieku od 18 do 64 lat. Tego leku nie powinni przyjmować mężczyźni, u których nie zdiagnozowano przedwczesnego wytrysku.

Kiedy stosować Poxet- 60?

Tabletki Poxet- 60 mg stosuje się w leczeniu przedwczesnego wytrysku (PE), który jest jednym z najczęstszych zaburzeń seksualnych u mężczyzn. Jest definiowany jako wczesny wytrysk z minimalną stymulacją seksualną wkrótce po penetracji i może powodować niepokój i problemy w związkach. Poxet-60 stosuje się w celu poprawy kontroli nad wytryskiem i zwiększenia odstępu czasu przed wytryskiem podczas stosunku, w przypadku mężczyzn z uporczywą lub nawracającą PE.

Jak działa Poxet- 60?

Tabletki Poxet- 60 mg zawierają 60 mg dapoksetyny, selektywnego inhibitora wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), który jest stosowany szczególnie w przypadku przedwczesnego wytrysku (PE), ponieważ ma szybki początek działania, z maksymalnym działaniem w ciągu 1-2 godzin i krótką połową życie, co oznacza, że jest ono szybko usuwane z organizmu w ciągu 24 godzin. Wytrysk to odruch, w którym pośredniczy współczulny układ nerwowy. Kiedy stymulacja seksualna osiągnie pewien próg, aktywowane są komórki nerwowe czuciowe w rdzeniu kręgowym, a impulsy nerwowe są wysyłane do mózgu, który następnie wysyła wiadomości z powrotem do neuronów ruchowych kontrolujących mięśnie prącia, które kurczą się, aby spowodować wytrysk. Uważa się, że odruch wytrysku zachodzi za pośrednictwem serotoniny, specyficznej substancji chemicznej mózgu lub neuroprzekaźnika, który bierze udział w przekazywaniu sygnałów nerwowych, które umożliwiają komórkom mózgowym komunikację. Uważa się, że niski poziom serotoniny w niektórych obszarach mózgu jest odpowiedzialny za powodowanie PE. Dapoksetyna w preparacie Poxet 60 mg blokuje wychwyt zwrotny serotoniny z synapsy, czyli szczeliny między komórkami nerwowymi, przez które przekazywane są komunikaty chemiczne z jednej komórki nerwowej do drugiej. Jeśli wychwyt zwrotny serotoniny przez pierwszą komórkę nerwową (pre-synaptyczną) jest zablokowany, oznacza to, że pozostaje więcej serotoniny w odbierającej komórce nerwowej (post-synaptycznej), co pozwala komórkom nerwowym komunikować się ze sobą na dłużej . To działanie dapoksetyny w leku Poxet 60 mg pomaga przedłużyć zdolność do utrzymywania aktywności seksualnej bez przedwczesnego wytrysku i dłużej zachować kontrolę nad wytryskiem.

Jak stosować Poxet- 60?

Ten lek należy przyjmować w dawce i czasie trwania zaleconym przez lekarza. Połknąć w całości. Nie żuć, nie kruszyć ani nie łamać. Tabletkę należy przyjmować z jedzeniem. Nie należy spożywać tego leku w większych lub mniejszych ilościach niż zalecane. Postępuj zgodnie ze schematem dawkowania. Weź ten lek co najmniej 30-60 minut przed aktywnością seksualną, jeśli jest stosowany w zaburzeniach erekcji. W przypadku podejrzenia przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. W przypadku poważnego przedawkowania może być konieczna natychmiastowa pomoc lekarska.

Czy każdy może stosować Poxet- 60?

Istnieją przeciwwskazania dotyczące stosowania Poxet- 60. Są to leki wywołujące poważną reakcję z Poxet 60 mg: inhibitory monoaminooksydazy na depresję, tiorydazyna na schizofrenię, przeciwzakrzepowa warfaryna zwiększa ryzyko krwawienia, NLPZ, takie jak aspiryna lub ibuprofen, ziele dziurawca zwyczajnego, leki na migrenę, takie jak sumatryptan, przeciwbólowy tramadol, Leki przeciwdepresyjne SSRI, takie jak paroksetyna lub citalopram, leki przeciwdepresyjne SNRI, takie jak wenlafaksyna, lit stosowany w zaburzeniach nastroju. Leki wpływające na Poxet 60 mg: tiorydazyna na schizofrenię, leki przeciwgrzybicze, takie jak ketokonazol, antybiotyki, takie jak erytromycyna, leczenie HIV, takie jak rytonawir i atazanawir, blokery kanałów wapniowych, takie jak diltiazem na nadciśnienie.

Czy Poxet- 60 powoduje jakieś skutki uboczne?

W niektórych przypadkach może pojawić się:

- ból głowy
- zaczerwienienie
- niestrawność
- zawroty głowy
- przekrwienie błony śluzowej nosa
- niewyraźne widzenie.

Inne leki- Ponieważ ten lek wchodzi w interakcje z wieloma innymi lekami i może powodować poważne działania niepożądane, zaleca się poinformowanie lekarza o wszystkich lekach, w tym ziołach i suplementach przed rozpoczęciem leczenia tym lekiem.

Stosowanie u zdrowych mężczyzn- lek ten nie powinien być stosowany przez mężczyzn, u których nie zdiagnozowano klinicznie przedwczesnego wytrysku. Bezpieczeństwo i skuteczność tego leku w opóźnianiu wytrysku u zdrowych mężczyzn nie zostały ustalone, dlatego nie zaleca się samodzielnego podawania.

Stosowanie z alkoholem i lekami rekreacyjnymi- tego leku nie należy stosować jednocześnie z alkoholem lub innymi lekami rekreacyjnymi, ponieważ ryzyko poważnych działań niepożądanych jest znacznie wysokie.

Prawidłowa diagnoza- zaleca się przyjmowanie tego leku dopiero po postawieniu właściwej diagnozy. Tego leku nie należy stosować w przypadku innych form zaburzeń seksualnych.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację