sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęPOXET- 90 
WZÓR Z CMS:
POXET- 90


220.00
Ilość
- +
 
POXET- 90
POXET- 90

POXET- 90- Substancja czynna: DAPOXETINE- 90 mg- działanie do 12 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 22 zł 220 zł
2 20 21 zł 420 zł
3 30 20 zł 600 zł
4 40 19 zł 760 zł
5 50 18 zł 900 zł
10 100 17 zł 1700 zł
15 150 16 zł 2400 zł

Poxet- 90

Przedwczesny wytrysk potrfi zepsuć i zniszczyć nasze życie seksualne. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest Poxet- 90.

Czym jest Poxet- 90?

Poxet- 90 zawiera substancje czynną jaką jest Dapoksetyna, która ma wpływ na wydłużenie stosunku poprzez opóźnienie wytrysku. Sam opóźniony wytrysk jest niekorzystnym działaniem selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) u mężczyzn. Dapoksetyna, krótko działający SSRI, jest pierwszym lekiem dostępnym na rynku w celu przedwczesnego wytrysku. Analiza dwóch badań, w których wzięło udział 2614 mężczyzn (w wieku 18–77 lat) zostało losowo przydzielonych do dapoksetyny (30 mg lub 60 mg) lub placebo (wszystkie przyjmowane 1–3 godziny przed stosunkiem), wykazała, że dapoksetyna wydłużyła dopochwowy czas wytrysku w pochwie znacznie bardziej niż placebo. Na początku mężczyźni mieli dopochwowy czas wytrysku wynoszący 2 minuty lub mniej przez co najmniej 75% czasu. Po 12 tygodniach 29% mężczyzn przyjmujących dawkę 30 mg i 34% przyjmujących dawkę 60 mg miało opóźnienie 3 minuty lub więcej. Mężczyźni przyjmujący dapoksetynę zauważyli, że lepiej kontrolują wytrysk i są bardziej zadowoleni ze swojej sprawności seksualnej niż osoby przyjmujące placebo. W innym badaniu dapoksetynę (60 mg) porównywano z paroksetyną (20 mg), innym SSRI, u 340 mężczyzn (w wieku 22–48 lat) z przedwczesnym wytryskiem. Każdego dnia zabiegi dzielono na dwie dawki. Po 12 tygodniach dopochwowe opóźnienia wytrysku wzrosły z 38 do 179 sekund dla dapoksetyny.

Jak stosować Poxet- 90?

Po podaniu doustnym maksymalne stężenie dapoksetyny w osoczu osiągane jest po godzinie. Eliminacja jest stosunkowo szybka, a końcowy okres półtrwania wynosi około 19 godzin. Oznacza to, że lek należy przyjmować na około godzinę przed planowanym pożyciem. Nie wolno nam jednocześnie przekraczać dawki zalecanej przez producenta.

Czy Poxet- 90 powoduje jakieś skutki uboczne?

Jak każdy lek także Poxet 90 może wywoływać efekty uboczne. Są one niezwykle rzadkie. Wśród osób, które ich doświadczyły najczęściej stwierdza się nudności (11%), ból głowy (5,6%), biegunka (3,5%), senność (3,1%) i zawroty głowy (5,8%). Zdarzenia te były zależne od dawki - wszystkie występowały po przekroczeniu zalecanej dawki. Nudności i zawroty głowy były najczęstszymi przyczynami odstawienia dapoksetyny. Ze względu na zwiększone ryzyko zdarzeń niepożądanych należy ostrzec pacjentów, aby przyjmowali nie więcej niż jedną tabletkę w ciągu 24 godzin.

Kiedy nie należy stosować Poxet- 90?

U niektórych pacjentów występuje niedociśnienie ortostatyczne i należy zachować ostrożność podczas jednoczesnego stosowania leków rozszerzających naczynia, takich jak leki blokujące receptory alfa, azotany i inhibitory fosfodiesterazy 5. Dapoksetyna jest metabolizowana przez enzymy w wątrobie i nerkach, w szczególności przez cytochrom P450 (CYP) 2D6 i 3A4. Hamuje również umiarkowanie CYP 2D6 i słabo indukuje CYP 3A4. Słabo metabolizujący CYP 2D6 mogą być narażeni na zwiększone ryzyko zdarzeń niepożądanych. Jednoczesne leczenie silnymi inhibitorami CYP 3A4, takimi jak ketokonazol i rytonawir, jest przeciwwskazane. Dapoksetyna jest również przeciwwskazana w przypadku leków przeciwdepresyjnych, w tym inhibitorów monoaminooksydazy, inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny, leków trójpierścieniowych i innych leków o działaniu serotoninergicznym (tramadol, ziele dziurawca i lit).

Dapoksetyny nie należy stosować w skojarzeniu z lekami rekreacyjnymi, takimi jak ketamina, metylenodioksymetamfetamina (MDMA) i dietyloamid kwasu lizergowego (LSD) z uwagi na potencjalne ryzyko poważnych zdarzeń niepożądanych, w tym arytmii, hipertermii i zespołu serotoninowego. Jednoczesne stosowanie środków uspokajających może zwiększać ryzyko wystąpienia senności i zawrotów głowy.
Dapoksetyna jest przeciwwskazana u pacjentów z problemami z sercem, takimi jak niewydolność serca, zaburzenia przewodzenia lub znaczna choroba niedokrwienna lub zastawkowa. Jest również przeciwwskazany w przypadku umiarkowanych i ciężkich zaburzeń czynności wątroby. Dapoksetyna nie jest zalecana u pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek lub zaburzeniami psychicznymi.

Podsumowując nie należy stosować Poxet- 90 jeśli:

- jeśli pacjent ma uczulenie na dapoksetynę lub inne składniki Poxet-90,
- jeśli u pacjenta występuje ciężka choroba wątroby lub nerek,
- masz chorobę serca lub niewydolność serca,
- masz zaburzenie krwawienia,
- w przeszłości występowało niedociśnienie ortostatyczne (zawroty głowy podczas wstawania), bez konsultacji z lekarzem,
- pacjent cierpi na depresję, zaburzenie afektywne dwubiegunowe, niestabilną padaczkę lub schizofrenię,
- przyjmujesz leki hamujące monoaminooksydazę, ponieważ mogą one powodować poważne reakcje, jeśli zostaną zażywane z lekiem Poxet-90 lub w ciągu 14 dni,

- przyjmują leki wchodzące w interakcje z Poxet-90, w tym: tiorydazynę stosowaną w schizofrenii, inhibitory monoaminooksydazy (IMAO) stosowane w leczeniu depresji, leki migreny, takie jak sumatryptan, tramadol przeciwbólowy, leki przeciwdepresyjne SSRI, takie jak paroksetyna lub citalopram, leki przeciwdepresyjne SNRI, takie jak wenlafaksyna, lit w zaburzeniach nastroju , blokery kanałów wapniowych, takie jak diltiazem na nadciśnienie, przeciwzakrzepowa warfaryna, leczenie HIV, takie jak rytonawir i atazanawir, leki przeciwgrzybicze, takie jak ketokonazol, antybiotyki, takie jak erytromycyna, NLPZ, takie jak aspiryna lub ibuprofen, środki ziołowe zawierające ziele dziurawca.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację