sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęSEXTREME Black Force 
WZÓR Z CMS:
SEXTREME Black Force


150.00
Ilość
- +
 
SEXTREME Black Force

SEXTREME Black Force-  Substancja czynna: SILDENAFIL- 200 mg- działanie ok. 6 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 15 zł 150 zł
2 20 14 zł 280 zł
3 30 13 zł 390 zł
4 40 12 zł 480 zł
5 50 11 zł 550 zł
10 100 10 zł 1000 zł
15 150 9 zł 1350 zł

Sextreme Black Force

Jeśli chcesz wzmocnić swoją kondycję seksualną a jednocześnie pozbyć się problemów z zaburzeniami erekcji to Sextreme Black Force jest lekiem dla ciebie.

Czym jest Sextreme Black Force?

Sextreme Black Force jest szczególnie silnym wzmacniaczem seksualnym. Każda tabletka, w przeciwieństwie zawiera dwa razy więcej sildenafilu niż znana Viagra. Zasadniczo Black Force jest w 100% generyczną Viagrą z podwójnym efektem. Przejawia się to nie tylko w szczególnie szybkim początku działania, ale także w intensywnym i długotrwałym efekcie. Black Force nie powinien być stosowany w łagodnych i umiarkowanych zaburzeniach potencji ze względu na silny efekt. Ten środek na potencję jest przeznaczony przede wszystkim na ciężką impotencję i zaburzenia erekcji. Sextreme Black Force jest produkowany przez firmę farmaceutyczną Shree Venkatesh.

Jak działa Sextreme Black Force?

Substancja czynna Sildenafil optymalizuje przepływ krwi do penisa, dzięki czemu mężczyźni z zaburzeniami erekcji mogą nadal mieć optymalne doznania seksualne. Dzięki połączeniu Sildenafilu i własnych bodźców seksualnych możesz łatwo uzyskać erekcję i zachować ją przez długi czas. Rezultaty są świetne, a efekt zaczyna się po 30 minutach i może trwać do 10 godzin.

Jak stosować Sextreme Black Force?

Zalecana dawka początkowa to 100 mg, pół tabletki Black Force 200 mg przed aktywnością seksualną. Jeśli efekt jest niewystarczający, można zwiększyć dawkę 200 mg całej tabletki. Zaleca się, aby nie stosować leku częściej niż raz dziennie. Efekty zawsze występują podczas odpowiedniej stymulacji seksualnej, więc nie ma niepożądanej erekcji. Lek nie jest afrodyzjakiem. Pożądany efekt występuje od 30 do 60 minut po zażyciu Sextreme Black Force. Opóźnienie działania leku jest możliwe w przypadku przyjmowania go po posiłkach. Działanie leku utrzymuje się u większości pacjentów do 4-8 godzin po przyjęciu.

Kto nie powinien stosować Sextreme Black Force?

Leku nie należy stosować bez uprzedniej konsultacji z lekarzem prowadzącym u pacjentów z zawałem serca lub innymi problemami z sercem. Istnieją też przeciwwskazania w przypadku pewnych chorób i przypadłości.

Niedociśnienie ortostatyczne- stosowanie tego leku może powodować spadek ciśnienia krwi, szczególnie podczas wstawania z pozycji siedzącej lub leżącej, co prowadzi do zawrotów głowy, omdlenia i upadków. Przed rozpoczęciem przyjmowania tego leku zaleca się odpowiednie badanie kliniczne. Zaleca się, aby wstać powoli z pozycji siedzącej lub leżącej, aby uniknąć tych działań niepożądanych podczas leczenia tym lekiem. Wszelkie takie objawy należy natychmiast zgłaszać lekarzowi.

Stosowanie u dzieci- nie zaleca się stosowania tego leku u pacjentów w wieku poniżej 18 lat.

Zaburzenia krwawienia- ten lek należy stosować ostrożnie u pacjentów cierpiących na aktywne zaburzenie krwawienia ze względu na zwiększone ryzyko nadmiernego krwawienia.

Napady drgawkowe- ten lek należy stosować ostrożnie u pacjentów cierpiących na zaburzenie napadowe ze względu na zwiększone ryzyko pogorszenia objawów pacjenta. Wszelkie epizody napadów należy zgłaszać lekarzowi w pierwszej kolejności. Leczenie lekiem można przerwać w zależności od stanu klinicznego pacjenta.

Nietolerancja laktozy- ten lek zawiera laktozę i dlatego nie powinien być stosowany u pacjentów z zaburzeniami genetycznymi powodującymi nietolerancję laktozy.

Zawroty głowy i omdlenia- stosowanie tego leku może powodować nawracające epizody zawrotów głowy i omdlenia. Zaleca się, aby podczas leczenia tym lekiem nie wykonywać czynności wymagających dużej czujności umysłowej, takich jak prowadzenie pojazdu lub obsługiwanie maszyn.

Dodatkowo lek nie powinien być stosowany, jeśli u pacjenta wystąpił wstrząs elektryczny, niedawno wystąpił zawał serca lub jeśli pacjent cierpi (lub cierpiał) na cukrzycę, drgawki lub choroby wątroby, lub serca, w przypadku ciąży lub karmienia piersią. Nie jest wskazany dla osób z nadciśnieniem lub niskim ciśnieniem krwi, lub ze słabym krzepnięciem krwi; ponadto każdy, kto ma alergię lub nadwrażliwość na sildenafil nie powinien brać tego leku. Stosowanie Black Force 200 mg może być nieodpowiednie dla osób, które używają leków zawierających azotany lub dawców tlenku azotu (które są stosowane w niektórych przypadkach, dławica piersiowa). Wśród najczęściej stosowanych azotanów znajdują się: nitrogliceryna i diazotan izosorbidu. Jeśli cierpisz na dusznicę bolesną i nie jesteś pewien przyjmowanych leków, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem tego produktu.

Czy coś jeszcze muszę wiedzieć o Sextreme Black Force?

Zaleca się, aby pacjenci w podeszłym wieku rozpoczynali od małej dawki (50 mg / dobę) i tylko w przypadku niepowodzenia lub słabego efektu stopniowo zwiększali dawkę. Osoby cierpiące na ciężką chorobę nerek powinny stosować ten lek ostrożnie; rozpocząć leczenie od maksymalnej dawki 25 mg / dobę. Jeśli przyjmujesz inne leki, poproś lekarza o zgodę, szczególnie jeśli przyjmujesz preparaty z: cymetydyną, erytromycyną i ketokonazolem. Podobnie jak w przypadku większości leków, Black Force 200 mg może powodować działania niepożądane, które są przeważnie łagodne i przemijające. Wśród najczęstszych znajdujemy: ból głowy i zaczerwienienie twarzy. Rzadko można mieć: niestrawność, zawroty głowy, zatkany nos i zaburzenia widzenia. Jeśli zauważysz erekcję, która trwa dłużej niż 5 godzin, natychmiast skontaktuj się z lekarzem.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację