sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęSEXTREME POWER XL 
WZÓR Z CMS:
SEXTREME POWER XL


150.00
Ilość
- +
 
SEXTREME POWER XL

SEXTREME POWER XL- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg+ DAPOXETINE- 60 mg- działanie ok. 6 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 15 zł 150 zł
2 20 14 zł 280 zł
3 30 13 zł 390 zł
4 40 12 zł 480 zł
5 50 11 zł 550 zł
10 100 10 zł 1000 zł
15 150 9 zł 1350 zł

Sextreme Power XL

Zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk potrafią skutecznie zrujnować życie seksualne każdego mężczyzny. Sextreme Power XL to nowy lek, który pozwala na walkę z tymi zaburzeniami.

Czym jest Sextreme Power XL?

Wiele czynników fizycznych i psychicznych powoduje, że mężczyźni cierpią na problem zaburzeń erekcji. Jednak największą i główną przyczyną jest utrudniony dopływ krwi do męskiego narządu płciowego. Niewystarczająca ilość przepływu krwi prowadzi do słabej erekcji lub jej braku. Sextreme Power XL 160 mg to nowa forma leczenia zaburzeń erekcji i przedwczesnego wytrysku. Zawierające aktywne składniki cytrynian sildenafilu i dapoksetynę pacjenci mogą doświadczyć zdrowej erekcji i większej kontroli nad długością stosunku. Dapoksetyna jest klinicznie udowodniona i zatwierdzona w wielu krajach do leczenia przedwczesnego wytrysku i pozwala na dłuższe stosunki. Sextreme Power XL zawiera kombinację cytrynianu sildenafilu 100 mg i dapoksetyny 60 mg, który jest stosowany w leczeniu przedwczesnego wytrysku i zaburzeń erekcji u mężczyzn. Sextreme Power XL jest skuteczny, dobrze tolerowany i bezpieczny w leczeniu zarówno zaburzeń erekcji, jak i przedwczesnego wytrysku, które należą do jednych z najczęstszych zaburzeń seksualnych u mężczyzn. Ta kombinacja jest najlepszym wyborem dla pacjentów, którzy chcą uniknąć przedwczesnego wytrysku i poprawy sprawności seksualnej. Oprócz działania cytrynianu sildenafilu jako inhibitora PDE5, dapoksetyna działa poprzez hamowanie transportera serotoniny, a w konsekwencji sprzyja opóźnieniu wytrysku. Związek ten hamuje działanie serotoniny w obszarze prącia, dzięki czemu mężczyzna może przetrwać erekcję, a także kulminację przez dłuższy czas. Ciekawostką jest to, że początkowo została stworzona jako lek przeciwdepresyjny, który będzie odzwierciedlał nastrój użytkownika. Lek należy stosować w razie potrzeby raz dziennie.

Jak stosować Sextreme Power XL?

Pacjenci przyjmujący tabletki Sextreme Power XL mogą oczekiwać skutecznego działania leku przez 4–6 godzin. Sextreme Power XL zaczyna działać 30 minut po podaniu. Sextreme Power XL 160 mg należy przyjmować w razie potrzeby 1 godzinę przed stosunkiem seksualnym w leczeniu zarówno zaburzeń erekcji, jak i przedwczesnego wytrysku. Zapewni to wystarczający czas, aby oba jego składniki zostały wchłonięte z przewodu pokarmowego i dostały się do krwioobiegu. Pigułkę należy połykać w stanie nienaruszonym, popijając pełną szklanką wody. Nie należy przyjmować leku więcej niż raz w ciągu 24 godzin. Nie zaleca się spożywania tłustych posiłków podczas lub przed podaniem sildenafilu. Unikaj napojów zawierających kofeinę i sok grejpfrutowy. Napoje alkoholowe są absolutnie zabronione wraz z lekami zawierającymi składniki SNRI. Przyjmowanie leku na pusty żołądek zintensyfikuje i przyspieszy pojawienie się jego efektów, a spożycie po lekkim posiłku stłumi wszelkie potencjalne skutki uboczne jednej z dwóch zawartych w nim substancji. Należy pamiętać, że ciężkie posiłki lub posiłki z wysoką zawartością tłuszczu częściowo zahamują działanie leku na zdrowie i / lub opóźnią jego wystąpienie. Odnosi się to do sildenafilowego składnika leku, ale nie do duloksetyny, na którego skuteczność nie wpływa czas posiłków.

Czy Sextreme Power XL powoduje pojawienie się jakichkolwiek skutków ubocznych?

Jak każdy lek także Sextreme Power XL może wywoływać działania niepożądane. Niektóre z najbardziej typowych skutków ubocznych to: przekrwienie nosa, uderzenia gorąca, bóle głowy, zawroty głowy, luźny stolec, niepokój, zaburzenia żołądkowe i nudności. Musisz natychmiast przerwać przyjmowanie tego leku i skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpi którykolwiek z następujących poważnych działań niepożądanych: obrzęk twarzy, warg lub języka, reakcje alergiczne, takie jak pokrzywka, wysypka skórna, duszność, ból w klatce piersiowej, drgawki lub utrata słuchu

Lek czasami wywołuje działania niepożądane, ale nie są one bardzo poważne i tylko na pewien czas te działania niepożądane występują najczęściej, kiedy pacjent ma uczulenie na sildenafil duloksetynę i nieświadomie spożył ten lek.

Zawroty głowy występują znacznie rzadziej i nie przekraczają 7% przypadków.

Senność, migrena, ataksja, hipertonia, nerwobóle, neuropatia, parestezje, drżenie, uczucie pustki w głowie, depresja, bezsenność - występują w mniej niż 1% przypadków.

Należy zauważyć, że częstotliwość działań niepożądanych zmniejsza się, gdy ciało przyzwyczaja się do leku. Tak więc podczas badań Carsona bóle głowy na początku badania występowały u 10% pacjentów z zaburzeniami erekcji, ale po 16 tygodniach zmniejszyły się one do mniej niż 1%, a także zmniejszyły się zawroty głowy z 7% do mniej niż 1%

Ważnym faktem jest to, że dwie trzecie pacjentów podczas tego badania stopniowo zwiększało dawkę leku.
Około 10% zgłasza zaczerwienienie twarzy.

Niezbyt częste działania niepożądane (mniej niż 1%) to tachykardia, uczucie bicia serca, niskie ciśnienie krwi, niedokrwienie mięśnia sercowego, niewydolność serca, odchylenie w wynikach EKG.
Rzadko występujące (nie więcej niż w 0,5% wszystkich zarejestrowanych przypadków) to migotanie przedsionków i arytmia komorowa.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację