sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęSILDAFORCE 150 
WZÓR Z CMS:
SILDAFORCE 150


100.00
Ilość
- +
 
SILDAFORCE 150
SILDAFORCE 150

SILDAFORCE 150 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 150 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 10 zł 100 zł
2 20 9 zł 180 zł
3 30 8 zł 240 zł
4 40 7 zł 280 zł
5 50 6 zł 300 zł

Co to jest Sildaforce 150?

Tabletki na zaburzenia erekcji - Sildaforce 150 są powszechnym, skutecznym i szeroko akceptowanym sposobem leczenia problemów seksualnych mężczyzn. Tabletki zawierają zwiększoną ilość (150 mg) cytrynianu sildenafilu. Zostały wyprodukowane przez Zenit Pharmaceutical Industries Pvt. Ltd. w warunkach klinicznych. Sildaforce 150 jest produkowany zgodnie z wysokimi standardami jakości. Lek spełnia wszystkie normy europejskie i jest wytwarzany w nowoczesnych laboratoriach, które spełniają europejskie normy.

Jak działa Sildaforce 150?

Tabletka na zaburzenia erekcji Sildaforce 100 to lek stosowany w leczeniu impotencji seksualnej lub zaburzeniach erekcji. Termin ten dotyczy sytuacji, gdy mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć wystarczająco mocneji i długotrwałej erekcji. Cytrynian sildenafilu należy do klasy leków znanych jako inhibitory PDE-5. Zwiększa przepływ krwi do penisa po stymulacji seksualnej poprzez blokowanie enzymu odpowiedzialnego za rozpad cGMP. cGMP to substancja, która rozluźnia i rozszerza naczynia krwionośne oraz komórki mięśni gładkich, umożliwiając mężczyznom utrzymanie erekcji. Sildaforce 100 nie jest afrodyzjakiem. Do pojawienia erekcji wymagana będzie stymulacja seksualna. Efektywny czas działania to 4-6 godzin. Jednak wiele osób odczuwa działanie środka przez dłuższy czas. Pacjenci stosujący Sildaforce 100 regularnie zgłaszają pozytywne działanie leku. Sildenafil jest obecnie jednym ze standardowych sposobów leczenia zaburzeń erekcji.

Kto produkuje lek?

Zenit Pharma zajmuje się produkcją leków generycznych na zaburzenia erekcji i przedwczesny wytrysk. Produkty firmy stały się znane dzięki popularnym i wysoce skutecznym składnikom znajdującym się w każdym produkcie: cytrynian sildenfilu, tadalafil, wardenafil i dapoksetyna. Zenit Pharma oferuje przełomowe rozwiązanie męskich problemów seksualnych. Wszystkie produkty Zenit Pharma spełniają wszystkie niezbędne normy europejskie.

Jakie są zalety Sildaforce 150?

Sildaforce 150 to jeden z najlepszych generyków sildenafilu na rynku, który leczy zaburzenia erekcji. Lek nadaje się do leczenia pierwszych objawów impotencji i może zatrzymać zapalenie gruczołu krokowego i gruczolaka prostaty. Inne korzyści ze stosowania Sildaforce 150 to:

• wyższa zawartość składnika aktywnego sildenafil dla lepszego efektu;
• zwiększa przepływ krwi do penisa podczas stymulacji seksualnej;
• szybki początek działania (w ciągu 45 minut);
• wydłużony czas trwania stosunku płciowego;
• zwiększona wytrzymałość i wydajność.

Czy Sildeforce może powodować skutki uboczne?

Tabletki na zaburzenia erekcji zawierające syldenafil w niewielkiej liczbie przypadków mogą powodować pewne niepożądane efekty. Chociaż nie wszystkie z tych działań niepożądanych mogą wystąpić. W przypadku przedawkowania leku mogą pojawić się:

• bóle głowy i pleców;
• zawroty głowy;
• katar;
• obrzęk oczu;
• nieostre widzenie;
• rozstrój żołądka.

Jak zażywać lek?

Bezpieczna dawka Sildaforce 150 to 1 tabletka na 24 godziny. Efekty mogą być widoczne po 30-60 minutach. Efektywny czas działania to 4-6 godzin. Zawsze zażywaj lekarstwa, popijając dużą szklanką wody. Unikaj dużych lub tłustych posiłków w porze, kiedy zamierzasz zażywać leki. Alkohol zmniejszy skuteczność tego leku. Nie należy przyjmować leku Sildaforce 150 mg, jeśli pacjent przyjmuje również leki azotanowe (takie jak nitrogliceryna lub diazotan/monoazotan izosorbidu) na ból w klatce piersiowej lub problemy z sercem. Zalecamy podanie sobie pigułki na około pół godziny przed aktywnością seksualną. W zależności od skuteczności i tolerancji dawkę można zwiększyć do 150 mg lub zmniejszyć do 75 mg. Maksymalna zalecana dawka to 150 mg raz na dobę. W przypadku braku erekcji po przyjęciu 150 mg syldenafilu lub jeśli erekcja jest niewystarczająca do odbycia stosunku płciowego, należy porozmawiać z lekarzem.

Kiedy nie wolno nam stosować Sildaforce 150?

Sildenafilu 150 mg nie wolno stosować u mężczyzn, którzy niedawno (6 miesięcy) przebyli zawał mięśnia sercowego lub udar mózgu. Pojawienie się następujących efektów ubocznych jest wskazaniem do uzyskania porady medycznej:

• zaburzenia układu nerwowego (bezsenność, zawroty głowy i zwiększone napięcie mięśni);
• zaburzenia sercowo-naczyniowe (uderzenia gorąca, bóle głowy, rozszerzenie naczyń);
• zaburzenia mięśniowo-szkieletowe (bóle stawów i mięśni);
• zaburzenia żołądka i jelit (nudności, biegunka, niestrawność);
• problemy ze skórą i wzrokiem (upośledzenie wzroku) wzmożona percepcja światła, niewyraźne widzenie, przejściowa chromatopsja, głównie zmiany w widzeniu kolorów);
• zaburzenia układu oddechowego (choroby układu oddechowego, zapalenie gardła, zapalenie zatok, nieżyt nosa, przekrwienie błony śluzowej nosa, infekcje dróg oddechowych);
• zaburzenia układu moczowo-płciowego (choroby prostaty, zakażenia dróg moczowych).

Nie należy również stosować tego leku, jeśli: pacjent ma problemy z wrzodami żołądka oraz:

• z zaburzeniami krwotocznymi;
• łagodnym lub umiarkowanym uszkodzeniem wątroby;
• ciężką chorobą układu krążenia;
• dla którego aktywność seksualna nie jest odpowiednia;
• ciężkim niedociśnienie lub nadciśnienie z różnymi chorobami serca, w tym niestabilną dusznicą bolesną, niebezpiecznymi zaburzeniami rytmu serca i niewydolnością serca.

Temperatura przechowywania nie powinna przekraczać 30 ° C. Nie należy używać przeterminowanych leków. Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację