sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęSILDAFORCE 200 
WZÓR Z CMS:
SILDAFORCE 200


130.00
Ilość
- +
 
SILDAFORCE 200

SILDAFORCE 200 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 200 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 13 zł 130 zł
2 20 12 zł 240 zł
3 30 11 zł 330 zł
4 40 10 zł 400 zł
5 50 9 zł 450 zł

Czym jest Sildaforce 200?

Problem zaburzeń erekcji to nie tylko problem fizyczny, ale staje się prawdziwą patologią psychologiczną, spowodowaną brakiem zdrowego życia seksualnego. Co więcej, problem ten dotyczy nie tylko a mężczyzny, ale także pary, która pozbawiona jest możliwości bycia ze sobą, bliskości. Sildaforce 200mg to z pewnością jedna z najskuteczniejszych alternatyw na rynku w leczeniu zaburzeń erekcji. Ten lek jest nie tylko niezwykle skuteczny, ale też bardzo dobrze tolerowany przez większość osób stosujących go regularnie.
Sildaforce 200mg to lek produkowany przez Zenit Pharma, jedną z najbardziej znanych i renomowanych firm farmaceutycznych na świecie. Jest przeznaczony do leczenia zaburzeń erekcji. Sildaforce 200 to ulepszona wersja Sildaforce 100, która zawiera wszystkie cechy poprzednika, ale zawiera wyższą dawkę. Większa ilość składnika aktywnego sprawia, że Sildaforce 200 jest bardzo silnym lekiem, z pewnością nieodpowiednim dla tych, którzy nie mają doświadczenia z przyjmowaniem tego typu leku. Sildaforce 200 należy przyjmować po konsultacji lekarskiej. Maksymalna dopuszczalna ilość Sildaforce 200 to jedna tabletka dziennie.

Jak działa Sildaforce 200?

Sildaforce to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Pomaga osiągnąć wystarczająco wysokiej jakości i długotrwałą erekcję. Aktywnym składnikiem jest cytrynian sildenafilu 200. To składnik z rodzaju środków rozszerzających naczynia krwionośne PDE-5. Dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych, możliwy jest silniejszy przepływ krwi, co spowoduje erekcję. Slideforce 200 nie jest afrodyzjakiem i do uzyskania erekcji wymagana będzie stymulacja. Erekcja jest wynikiem szeregu złożonych interakcji fizycznych i psychicznych, które doprowadzają penisa do danego stanu. Chociaż uzyskanie erekcji może wydawać się oczywiste dla tych, którzy nie mają problemów z erekcją, to wystarczy zwyczajne nie dociśnienie, aby stała się ona niemożliwa. Zasada działania Sildaforce 200 mg opiera się na rozszerzaniu naczyń krwionośnych. Zawarty w preparacie składnik aktywny Sildenafil, działa rozszerzająco na naczynia krwionośne, zapewnia prawidłowy przepływ krwi do prącia. Ten aktywny składnik działa na niektóre enzymy, które powodują zaburzenia erekcji i ją hamują. Neutralizacja tych enzymów, które faktycznie uniemożliwiają prawidłowy dopływ krwi do prącia, gwarantuje pojawienie się erekcji.

Czy Sildaforce 200 może powodować efekty uboczne?

Ten lek jest jednym z najlepiej przebadanych i najskuteczniejszych z rodziny Viagra. Jest również jednym z tych o najwyższym stopniu przyswajalności dla organizmu, Jednak jak w przypadku każdego środka medycznego, mogą pojawić się tu efekty niepożądane. Jeśli chodzi o Sildaforce 200 - skutki uboczne zwykle nie są poważne ani agresywne. Wśród najczęstszych skutków ubocznych należy wymienić: katar, niewyraźne widzenie, bóle głowy i zawroty głowy. W przypadku wystąpienia jednego lub więcej z tych działań niepożądanych, nawet jeśli nie są one silne, konieczne jest zaprzestanie podawania leku i natychmiastowa konsultacja z lekarzem. U niektórych pacjentów występują skutki uboczne, takie jak zawroty głowy, bóle głowy i zaczerwienienie twarzy, ale ich obecność ustępuje po kilku godzinach. Ważne jest, aby lek ten podawać ostrożnie mężczyznom z problemami z sercem, nadciśnieniem i problemami z nerkami, dlatego przed rozpoczęciem stosowania Sildaforce 200mg powinni skonsultować się z lekarzem.

Jak stosować Sildaforce 200?

Lek należy popić szklanką wody około 30-60 minut przed stosunkiem płciowym. Ważne jest, aby nie spożywać alkoholu w związku z przyjmowaniem leku oraz w okresie jego działania. Dzienna dawka Sildaforce 200mg to tylko jedna kapsułka dziennie. Ten produkt należy przyjmować 1 godzinę przed rozpoczęciem stosunku płciowego. Ważne, aby po zażyciu odczekać około 30 minut. Zalecana dawka początkowa to pół tabletki 200mg przed aktywnością seksualną. Jeśli ta dawka jest niewystarczająca, można ją zwiększyć do całej tabletki 200 mg. Nie zaleca się przyjmowania więcej niż jednej dawki dziennie. Działanie preparatu przejawia się podczas odpowiedniej stymulacji seksualnej. Produkt nie jest afrodyzjakiem.

Kto nie powinien stosować Sildaforce 200?

Produkt nie powinien być stosowany przez pacjentów po zawale serca, którzy cierpią na inne choroby układu krążenia, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, lub borykają się z zaburzeniami krzepnięcia krwi. Każdy, kto stosuje leki zawierające tlenek azotu lub azotany, które są stosowane między innymi w leczeniu „dławicy piersiowej” (ból w klatce piersiowej).
Do najczęściej stosowanych azotanów należą nitrogliceryna i diazotan izosorbidu. Jeśli cierpisz na „dławicę piersiową” i nie wiesz, czy przyjmowane leki zawierają wyżej opisane substancje czynne, przed zastosowaniem tego produktu skonsultuj się z lekarzem. Pacjenci w podeszłym wieku powinni rozpocząć leczenie od minimalnej zalecanej dawki (100 mg/dobę).
Osoby z cięższą chorobą nerek powinny stosować produkt z ostrożnością i rozpocząć od minimalnej zalecanej dawki (100 mg/dobę). Produkt nie jest zalecany do stosowania z lekami zawierającymi azotany lub zdolnymi do uwalniania tlenku azotu, lub z kompozycjami zawierającymi monoazotan izosorbidu i diazotan izosorbidu. Jednoczesne stosowanie z innymi lekami wymaga zgody lekarza, zwłaszcza jeśli pacjent przyjmuje cymetydynę, erytromycynę i ketokonazol.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację