sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęSildenafil GENOPTIM 
WZÓR Z CMS:
Sildenafil GENOPTIM


80.00
Ilość
- +
 
Sildenafil GENOPTIM

Sildenafil GENOPTIM- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 8 10 zł 80 zł
2 16 9 zł 144 zł
3 24 8 zł 192 zł
4 32 7 zł 224 zł

Sildenafil Genoptim

Zaburzenia erekcji są problemem dla wielu mężczyzn, zwłaszcza po czterdziestym roku życia. Pomóc im może skutecznie Sildenafil Genoptim.

Czym jest Sildenafil Genoptim?

Sildenafil Genoptim jest lekiem generycznym przepisywanym w leczeniu zaburzeń erekcji, takim jak Viagra. Sildenafil jest aktywnym składnikiem leku. Sildenafil jest zwykle przepisywany w środkowej dawce 50 mg. Jeśli zdolność pacjenta do rozkładania sildenafilu w organizmie jest zmniejszona, leczenie lekiem Sildenafil 25 mg może być bardziej odpowiednie. Jednak udowodniono, że dawka 100 mg jest najbardziej efektywna, jeśli chodzi o zaburzenia erekcji. Najsilniejszy dostępny w handlu sildenafil 100 mg. zwykle przyjmują pacjenci, u których leczenie mniejszą dawką nie przyniosło pożądanych rezultatów. Sildenafil 100 mg może być również stosowany w leczeniu młodych pacjentów lub osób z ciężkimi zaburzeniami erekcji.

Jak działa Sildenafil Genoptim?

Z naukowego punktu widzenia sildenafil jest przedstawicielem klasy inhibitorów fosfodiesterazy swoistej dla monofosforanu guanozyny; akronimem używanym do zwięzłości nomenklatury są (specyficzne dla cGMP) inhibitory PDE5. PDE-5 (fosfodiesterazy typu 5) jest enzymem, który blokuje przepływ krwi do narządów płciowych poza okresem pobudzenia seksualnego. Wszystkie regulatory siły, bez wyjątku, są inhibitorami PDE-5 (supresorami). Przed zażyciem jakiegokolwiek leku lub substancji ważne jest zbadanie przyczyn przedwczesnego wytrysku i zaburzeń erekcji jako takich oraz próba zrozumienia przyczyn, które wywołały problemy w sferze seksualnej. W niektórych przypadkach przyczyny są pochodzenia organicznego i fizjologicznego lub przyczyny pochodzą z dochodzenia w sytuacji medycznej, której należy bezwzględnie poszukiwać. W wielu sytuacjach przyjmowanie leków takich jak Sildenafil Genoptim może być pomocne, ale zawsze zaleca się zbadanie przyczyn zarówno zaburzeń wzwodu, jak i przedwczesnego wytrysku.

Jak stosować Sildenafil Genoptim?

Eksperci zalecają połknięcie tabletki z niewielką ilością wody, starając się nie rozpuścić jej w ustach i nie żuć. Tabletkę można wziąć niezależnie od posiłku, najważniejsze jest, aby obliczyć, że jest to co najmniej 30 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym. Nie przekraczaj maksymalnej dziennej dawki. Możesz mówić o zwiększeniu dawki tylko wtedy, gdy dawki minimalne nie dają pożądanego rezultatu. Można to wytłumaczyć indywidualnymi cechami ciała. Ponadto u pacjentów, u których wystąpią silne działania niepożądane podczas przyjmowania wyższej dawki, należy dokonać zmniejszenia dawki. Jeśli nie masz pewności, która dawka jest dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z lekarzem. Niektóre osoby nie powinny przyjmować pełnej dawki leku:

Pacjenci z ciężką niewydolnością nerek
Pacjenci z zaburzeniami czynności wątroby
Stosujący jednoczesne leczenie inhibitorami CYP3A4 (np. Ketokonazol, erytromycyna )

Komu lekarz przepisuje standardową dawkę Sildenafilu 50 mg?

Istnieją działania i zjawiska, które mogą zmniejszyć działanie syldenafilu. Pamiętaj, aby postępować zgodnie z instrukcjami lekarza i unikać alkoholu i dużego posiłku przed jego zażyciem. Spożywanie alkoholu i pokarmów trudnych do strawienia może spowolnić wchłanianie środka poprawiającego erekcję do krwioobiegu i zapobiegać erekcji. Ponadto poczucie bycia pod presją działania na pewnym poziomie może sprawić, że lek nie będzie w stanie osiągnąć pożądanego efektu. W takim przypadku powinieneś spróbować zmniejszyć presję psychiczną i zrelaksować się. W żadnym wypadku nie należy zwiększać dawki ręcznie.

Maksymalna dzienna dawka sildenafil 100 mg. Przyjmowanie ponad 100 mg syldenafilu dziennie jest uważane za przedawkowanie. Przedawkowanie nie zwiększa skuteczności leku, ale częściej może powodować działania niepożądane. Najczęstsze działania niepożądane obejmują ból głowy, uderzenia gorąca, biegunkę i niestrawność, ale także trwałą erekcję, którą należy natychmiast leczyć i stanowi nagły przypadek medyczny.

Jakich leków nie wolno przyjmować razem z Sildenafil Genoptim?

Leki, które powodują poważną reakcję z Sildenafil Genoptim to: inhibitory monoaminooksydazy na depresję, tiorydazyna na schizofrenię, antykoagulant warfaryna zwiększa ryzyko krwawienia, NLPZ takie jak aspiryna lub ibuprofen dziurawca zwyczajnego, leki na migrenę, takie jak sumatryptan, przeciwbólowy tramadol, Leki przeciwdepresyjne SSRI, takie jak paroksetyna lub citalopram, leki przeciwdepresyjne SNRI, takie jak wenlafaksyna, lit stosowany w zaburzeniach nastroju.

Leki wpływające na działanie Sildenafil Genoptim to: tiorydazyna na schizofrenię, leki przeciwgrzybicze, takie jak ketokonazol, antybiotyki, takie jak erytromycyna, leczenie HIV, takie jak rytonawir i atazanawir, blokery kanałów wapniowych, takie jak diltiazem na nadciśnienie.

Kiedy i kto nie powinien brać Sildenafil Genoptim?

Lek nie jest zalecany dla mężczyzn cierpiących na niewydolność nerek lub wątroby oraz młodych mężczyzn w wieku poniżej 18 lat. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na zakup leku, warto wiedzieć się, że ma on działanie uspokajające, dlatego nie warto prowadzić samochodu po zażyciu tabletek lub wykonywać pracy wymagającej maksymalizacji koordynacji i czujności.

Ostatnio przeglądane

Leki na koncentrację

Popularne leki na koncentrację. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny

 

leki na koncentrację

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację