sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęSILDITOP 50 
WZÓR Z CMS:
SILDITOP 50


110.00
Ilość
- +
 
SILDITOP 50

SILDITOP 50- Substancja czynna: SILDENAFIL- 50 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 11 zł 110 zł
2 20 10 zł 200 zł
3 30 9 zł 270 zł
4 40 8 zł 320 zł
5 50 7 zł 350 zł

Slidstop 50

Zaburzenia erekcji- zmora wielu mężczyzn, dziś mogą być skutecznie leczone.

Czym jest Slidtop 50?

Silditop 50 mg może być stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Leczy także tętnicze nadciśnienie płucne (PAH) i ostatecznie poprawia zdolność wysiłkową zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Silditop 50 mg (Generyczna Viagra) działa poprzez poprawę reakcji mięśni gładkich za pomocą tlenku azotu, substancji chemicznej, która jest zwykle uwalniana w odpowiedzi na stymulację seksualną. Ta regularna relaksacja mięśni pozwala na większy przepływ krwi do określonych obszarów penisa, co wywołuje na erekcję. Silditop (cytrynian sildenafilu) stosuje się w metodzie zaburzeń erekcji (impotencji) u mężczyzn i nadciśnienia tętniczego.

Jak działa Silditop 50?

Silditop 50 rozluźnia komórki mięśniowe w naczyniach krwionośnych, umożliwiając zwiększony przepływ krwi. Erekcje zdarzają się, gdy krew wpływa do penisa. Dlatego ten zwiększony przepływ krwi zwiększa szansę na uzyskanie lub utrzymanie erekcji.

Kiedy przepisuje się Silditop 50?

Uważa się, że w większości przypadków to styl życia i stan zdrowia danego mężczyzny mogą być głównym czynnikiem przyczyniającym się do zaburzeń erekcji zwłaszcza u młodszych mężczyzn. Erekcja jest wynikiem zwiększonego przepływu krwi do twojego penisa. Czasami ma to również zastosowanie do impotencji. Wielu mężczyzn doświadcza tego podczas stresu. Slidtop może zatem skutecznie pomagać tym mężczyznom w przywrócenie ich do pełnej sprawności seksualnej.

Jak stosować Silditop 50?

Tabletki Silditop (sildenafil) musisz wziąć to, co najmniej na 30 minut do 1 godziny przed stosunkiem seksualnym, aby dać sobie czas na działanie pigułki. Weź je na pusty żołądek. Jedzenie mięsa lub tłustego posiłku może zużywać moc leków, co oznacza, że działanie leku może potrwać dłużej. Lek Silditop zacznie działać w ciągu 30 minut i pozostanie aktywny przez okres do 4 godzin, podczas których erekcja stanie się wystarczająco do odbycia stosunku seksualnego. Nie zażywają Slidtop 50 częściej niż raz dziennie i bardzo ważne jest, aby dokładnie przestrzegać zaleceń lekarza. Nie należy przyjmować większej dawki syldenafilu niż jest przepisana przez producenta.

Jakie są skutki uboczne Silditop 50?

Jak w przypadku każdego leku, także w tym przypadku mogą się pojawić efekty uboczne. Należy poinformować lekarza, jeśli wystąpią jakiekolwiek niepożądane reakcje na lek. Najczęstsze działania niepożądane leku Silditop mogą obejmować:

- infekcja dróg oddechowych
- problemy ze snem
- erekcja, która trwa dłużej niż zwykle
- krwotok z nosa
- bóle głowy
- rozstrój żołądka
- zaczerwienienie (zaczerwienienie i ocieplenie twarzy)

Jakie środki ostrożności należy podjąć przed użyciem Silditop 50?

Alkohol
Przyjmowanie leku z alkoholem może obniżyć ciśnienie krwi.

Ciąża
Silditop jest prawdopodobnie bezpieczny w użyciu w czasie ciąży. Istnieją jednak ograniczone badania na ludziach. Przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.

Laktacja
Cytrynian sildenafilu jest prawdopodobnie bezpieczny w użyciu podczas laktacji. Ograniczone dane dotyczące ludzi sugerują, że lek nie stanowi znaczącego ryzyka dla dziecka.

Prowadzenie pojazdów
Lek może powodować zawroty głowy, zmęczenie lub zaburzać wzrok. Nie jedź, dopóki nie upewnisz się, że możesz prowadzić.

Jakie są instrukcje dotyczące dawkowania?

Tego leku zwykle nie należy stosować częściej niż raz dziennie. Podczas stosowania tego leku należy postępować zgodnie z instrukcjami lekarza.

Czy przyjmowanie leku przez długi czas jest bezpieczne?

Lek jest bezpieczny nawet przyjmowany przez długi czas. Używanie go przez wiele miesięcy, nie powoduje żadnych szkodliwych skutków.

Kiedy nie wolno mi przyjmować Slidtop 50?

W trakcie aktywności seksualnej, jeśli wystąpią zawroty głowy lub mdłości, ból, drętwienie lub mrowienie w klatce piersiowej, ramionach, szyi lub szczęce, należy natychmiast zatrzymać się i wezwać lekarza. Nie należy przyjmować leku, jeśli pacjent stosuje również lek azotanowy w leczeniu bólu w klatce piersiowej lub problemów z sercem, w tym nitrogliceryna, diazotan izosorbidu, monoazotan izosorbidu. Przyjmowanie Slidtop z lekiem azotanowym może spowodować nagłe i poważne obniżenie ciśnienia krwi. Niektóre leki mogą powodować niepożądane lub niebezpieczne działania podczas stosowania z Slidtop. Poinformuj swojego lekarza o wszystkich swoich obecnych lekach. Skontaktuj się z lekarzem lub uzyskaj pomoc medyczną w nagłych wypadkach, jeśli erekcja jest bolesna lub trwa dłużej niż 4 godziny. Długotrwała erekcja ( priapizm ) może uszkodzić penisa. Nie należy stosować Slidtop, jeśli pacjent ma uczulenie na jedną z substancji wchodzących w skład leku.

Aby upewnić się, że lek jest dla Ciebie bezpieczny, powiedz swojemu lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miałeś:

- problemy z sercem (ból w klatce piersiowej, zaburzenia rytmu serca, zawał serca )
- wysokie lub niskie ciśnienie krwi
- problemy z krążeniem krwi
- barwnikowe zwyrodnienie siatkówki (dziedziczny stan oka)
- ślepota w jednym lub obu oczach
- problemy z krwawieniem
- wrzód żołądka
- choroba żylno-okluzyjna płuc (PVOD)
- choroba wątroby lub nerek
- zaburzenie krwinek, takie jak anemia sierpowata, szpiczak mnogi lub białaczka
- fizyczna deformacja penisa (taka jak choroba Peyroniego )

Jeśli powiedziano ci, że ze względów zdrowotnych nie powinieneś odbywać stosunku płciowego.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację