sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęSUPER TADARISE 
WZÓR Z CMS:
SUPER TADARISE


190.00
Ilość
- +
 
SUPER TADARISE
SUPER TADARISE

SUPER TADARISE- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg+ DAPOXETINE- 60 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 19 zł 190 zł
2 20 17 zł 340 zł
3 30 15 zł 450 zł
4 40 14 zł 560 zł
5 50 13 zł 650 zł
10 100 12 zł 1200 zł
15 150 10 zł 1500 zł

Super Tadarise

Zaburzenia erekcji oraz przedwczesny wytrysk to dwa najpoważniejsze zaburzenia, które dotyczą mężczyzn. Super Tadarise to lek, który rozwiązuje oba te problemy.

Czym jest Super Tadarise?

Super Tadarise to połączenie dapoksetyny 60 mg i Tadalafilu 20 mg. Dapoksetyna jest krótko działającym lekiem do leczenia przedwczesnego wytrysku u mężczyzn. Dapoksetyna jest dobrze tolerowana i stwierdzono, że poprawia wszystkie zmienne związane z przedwczesnym wytryskiem, w tym redukuje cierpienie osobiste, trudności interpersonalne i poprawia zadowolenia ze stosunku seksualnego. Obecnie dapoksetyna jest jedynym lekiem zatwierdzonym w leczeniu przedwczesnego wytrysku u mężczyzn. Tadalafil stosuje się w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencji - niemożności uzyskania lub utrzymania erekcji) u mężczyzn. Tadalafil należy do klasy leków zwanych inhibitorami fosfodiesterazy (PDE). Tadalafil leczy zaburzenia erekcji poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa podczas stymulacji seksualnej. Ten zwiększony przepływ krwi może powodować erekcję.

Jak działa Super Tadarise?

Połączenie efektów klinicznych tadalafilu i dapoksetyny znacznie poprawia zdrowie seksualne mężczyzn. Super Tadarise jest silnym lekiem stosowanym w leczeniu problemów seksualnych, takich jak zaburzenia erekcji i przedwczesne wytryski u mężczyzn. Ten lek jest dla mężczyzn, którzy chcą mieć trwałą erekcję, która trwa długo lub chcą opóźnić moment wytrysku. Dapoksetyna jest inhibitorem SSRI. Hamuje wychwyt zwrotny serotoniny, zwiększa jego działanie w rozszczepie postsynaptycznym i pomaga zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi. Tadalafil jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5. Jego działanie hamujące PDE5 uwalnia więcej cGMP w ciałach jamistych prącia. Zwiększony poziom cGMP rozluźnia mięśnie gładkie tętnic i poprawia przepływ krwi. Poprawiony przepływ krwi pomaga w skutecznej erekcji.

Jak stosować Super Tadarise?

Weź Super Tadarise na 30 minut przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Efekty Extra Super Tadarise zwykle trwają do 36 godzin, chociaż jest to uzależnione od kondycji organizmu. Pamiętaj, że powinieneś być stymulowany seksualnie, aby Super Tadarise działało. W przypadku podejrzenia przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. W przypadku poważnego przedawkowania może być konieczna natychmiastowa pomoc lekarska.

Jakie są przeciwwskazania przy Super Tadarise?

Super Tadarise jest przeciwwskazany u pacjentów z nadwrażliwością na chlorowodorek dapoksetyny lub Tadalafil i na którykolwiek ze składników nieaktywnych. Jest również przeciwwskazany u pacjentów z chorobami serca, chorobą niedokrwienną serca lub chorobą zastawkową, a także u pacjentów z umiarkowanymi i ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby. Super Tadarise jest przeciwwskazany w przypadku jednoczesnego leczenia inhibitorami monoaminooksydazy i w ciągu 14 dni od zakończenia leczenia. Super Tadarise jest również przeciwwskazany w przypadku jednoczesnego leczenia tiorydazyną i inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny lub w ciągu 14 dni po zakończeniu leczenia tiorydazyną, lub inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny.

Jest również przeciwwskazany w przypadku jednoczesnego leczenia silnymi inhibitorami CYP3A4. Należy unikać leczenia tabletkami Super Tadarise u pacjentów z udokumentowaną lub podejrzewaną reakcją ortostatyczną. Jednoczesne stosowanie azotanów w dowolnej formie jest przeciwwskazane.

Jakie są środki ostrożności i ostrzeżenia dla Super Tadarise?

Nie należy spożywać podczas przyjmowania leku alkoholu, a także nie stosować go w ciąży i laktacji. Nie należy zażywać więcej niż jedną tabletkę co 24 godziny lub codziennie. Podczas przyjmowania tego leku należy unikać prowadzenia pojazdów lub obsługiwania maszyn. Pamiętaj też, że Super Tadarise wchodzi w reakcje z niektórymi lekami. Są to:

Zafirlukast
Erytromycyna
Ketokonazol
Paracetamol
Doksazocyna

Jak należy przechowywać tablet Super Tadarise?

Należy zachować Super Tadarise tabletki w blistrze i przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, w którym temperatura pozostaje poniżej 30 ° C. Unikaj kontaktu z dziećmi.

Czy istnieją jakieś niekorzystne skutki stosowania Super Tadarise?

Niekorzystne skutki pojawiają się bardzo rzadko i szybko mijają, jednak jak w przypadku każdego środka medycznego mogą się pojawić. Do najczęściej spotykanych objawów zalicza się:

- nudności
- zawroty głowy i bóle głowy
- zaczerwienienie
- niestrawność
- przekrwienie błony śluzowej nosa
- ból pleców
- bóle mięśni
- przekrwienie błony śluzowej nosa,
- zaczerwienienie i ból kończyn,
- tymczasowe zaburzenia widzenia (w tym zmiany w postrzeganiu kolorów, zwiększona wrażliwość na światło i niewyraźne widzenie),
- infekcje dróg moczowych.

Super Tadarise jest przepisywany tylko dorosłym mężczyznom (w wieku 18 lat i starszych). Radzimy też skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem jakiegokolwiek nowego leku podczas stosowania Super Tadarise. Skonsultuj się z lekarzem natychmiast, jeśli wystąpią erekcje trwające dłużej niż 4 godziny lub bolesne erekcje, ponieważ długotrwałe erekcje mogą prowadzić do trwałego uszkodzenia tkanek. Ten lek nie zapewnia żadnej dodatkowej ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Nadal musisz podjąć normalne środki ostrożności.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację