sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęSuper Vikalis VX 
WZÓR Z CMS:
Super Vikalis VX


180.00
Ilość
- +
 
Super Vikalis VX
Super Vikalis VX

Super Vikalis VX- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg+ DAPOXETINE- 60 mg- działanie od 12 do 36 godzin

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 18 zł 180 zł
2 20 16 zł 320 zł
3 30 14 zł 420 zł
4 40 13 zł 520 zł
5 50 12 zł 600 zł
10 100 11 zł 1100 zł
15 150 10 zł 1500 zł

Super Vikalis VX

Zaburzenia erekcji to bardzo poważne wyzwanie dla mężczyzn dotkniętych tym problemem. Na szczęście na rynku znajdziemy leki, które skutecznie zwalczają zaburzenia erekcji.

Czym jest Super Vikalis VX?

Super Vikalis VX (tadalafil 20 mg i dapoksetyna 60 mg) to tadalafil, który należy do rodziny leków rozszerzających naczynia krwionośne z inhibitorem PDE-5. Leki te działają poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych w ciele, szczególnie w okolicy narządów płciowych. To z kolei zwiększy dopływ krwi, który pozwoli na erekcję. Dapoksetyna jest testowana klinicznie i zatwierdzona w wielu krajach do leczenia przedwczesnego wytrysku i ponieważ pozwala na dłuższy czas trwania stosunku seksualnego. Super Vikalis VX (tadalafil i dapoksetyna) nie jest afrodyzjakiem i do wywołania erekcji wymagane jest pobudzenie seksualne. Idealnie łączy się z innymi lekami anabolicznymi. To z kolei pozwala jeszcze bardziej poprawić wyniki przyjmowania tego leku. Ten środek na potencję jest preparatem złożonym. Zarówno tadalafil, jak i dapoksetyna są zawarte w jednej tabletce. Przede wszystkim dapoekstryna przeciwdziała przedwczesnemu wytryskowi, z którym zmagają się mężczyźni. Substancja czynna tadalafil usuwa zaburzenia erekcji. Dapoksetyna zwiększa poziom serotoniny, co ułatwia wytrysk u mężczyzn. Wytrysk można nie tylko opóźniać, ale także znacznie lepiej kontrolować.

Jak działa Super Vikalis VX?

Super Vikalis VX to popularny i skuteczny sposób leczenia zaburzeń erekcji. Zawierający te same składniki aktywne co Cialis. Jednak w tym przypadku substancja czynna może działać nawet do 36 godzin. Za ten najskuteczniejszy czas leczenia zyskał przydomek leku weekendowego.

Jak stosować Super Vikalis VX?

Wskazana bezpieczna dawka Vikalis VX w ciągu 24 godzin wynosi 20 mg. Lek zacznie działać 1 godzinę po przyjęciu, ale efekty mogą być widoczne po 45 minutach. Efektywny czas działania wynosi 36 - 72 godzin. Zawsze bierz lek ze szklanką wody. Unikaj dużych lub tłustych posiłków, gdy zamierzasz przyjmować lek. Alkohol zmniejsza skuteczność tego leku. Ten lek przyjmuje się głównie raz dziennie. Powinieneś uważnie przeczytać instrukcje, a także skonsultować się z lekarzem w przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości.

Czy stosowanie Super Vikalis VX może powodować jakiekolwiek efekty uboczne?

W bardzo niewielkiej ilości przypadku u pacjentów przyjmujących Vikalis VX występują następujące działania niepożądane:

- zaczerwienienie twarzy lub uderzenia gorąca
- ból głowy
- zatkany nos
- suche oko
- łagodne nudności

Te typowe działania niepożądane są związane z odwodnieniem i zwykle zmniejszają się poprzez zwiększenie spożycia wody. Rzadsze działania niepożądane to:

- nieznacznie niewyraźne widzenie
- wrażliwość na światło

Wspomniane powyżej działania niepożądane nie są niebezpieczne i zwykle zmniejszają się, gdy ciało przyzwyczaja się do leczenia. Pacjenci, u których występują wyżej wymienione działania niepożądane, na ogół nie muszą przerywać przyjmowania leku Vikalis VX. Poważne (rzadkie) działania niepożądane to:

- erekcja ponad 4 godziny (priapizm)
- zmniejszenie lub utrata wzroku
- zmniejszenie lub utrata słuchu

Chociaż poważne działania niepożądane występują niezwykle rzadko, to jeśli wystąpią ciężkie działania niepożądane wymienione powyżej, należy natychmiast przerwać leczenie i natychmiast wezwać pomoc medyczną.

Czy Super Vikalis VX może być stosowany przez każdego?

Super Vikalis VX nie jest odpowiedni dla wszystkich. Pacjenci leczeni z powodu następujących stanów lub w jakimkolwiek trwającym leczeniu, powinni skonsultować się z lekarzem rodzinnym przed przyjęciem Vikalis VX. Są to:

Choroby związane z sercem i sercowo-naczyniowe, w tym zwężenie aorty, idiopatyczne przerostowe zwężenie aorty i ogólna niedrożność komór.
Udar, zawał infekcji (atak serca) lub ciężka arytmia.
niewydolność serca lub choroba wieńcowa powodująca niestabilną dusznicę bolesną.
choroby związane z ciśnieniem krwi, w tym nadciśnienie i niedociśnienie tętnicze oraz kilku pacjentów z autonomiczną kontrolą upośledzenia ciśnienia krwi.
niedociśnienie (niskie ciśnienie krwi) wynoszące (BP <90/50)
nadciśnienie (wysokie ciśnienie krwi) wynoszące (BP> 170/110)
barwnikowe zapalenie siatkówki (choroba genetyczna siatkówki)
anemia sierpowata lub inne pokrewne anemie
HIV (w szczególności leczenie inhibitorami proteazy)
biorcy narządów
Pacjenci przyjmujący następujące rodzaje leków nie powinni przyjmować Vikalis VX.
leki na bazienitrogliceryny
leki nitroprusydkowe
Azoliki doustne leki przeciwgrzybicze (kremy do leczenia Candida / konwalia są bezpieczne)

Jak przechowywać Super Vikalis VX?

Tabletek nie należy przechowywać w temperaturach powyżej 30 stopni. Przede wszystkim pigułki można chronić przed wilgocią za pomocą opakowania i blistra. Lek należy chronić przed osobami niepełnoletnimi. Lek można stosować jedynie po przekroczeniu wieku osiemnastu lat. Nie należy stosować leku, który jest przeterminowany. Należy też zachować ostrożność podczas zakupu Super Vikalis VX. Środek ten należy kupować jedynie w sprawdzonych i wiarygodnych sklepach internetowych.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację