sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęTadaga- 20 
WZÓR Z CMS:
Tadaga- 20


100.00
Ilość
- +
 
Tadaga- 20

Tadaga- 20- Substancja czynna: TADALAFIL- 20 mg- działanie do 36 godzin, zaczyna działać po ok 30 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 10 zł 100 zł
2 20 9 zł 180 zł
3 30 8 zł 240 zł
4 40 7 zł 280 zł
5 50 6 zł 300 zł
10 100 5 zł 500 zł
15 150 4 zł 600 zł

Tadaga- 20

Zaburzenia erekcji mogą występować w każdym wieku, jednak najczęściej dotykają mężczyzn po czterdziestym roku życia. Tadaga -20 mg pomaga rozwiązać te problemy.

Czym jest Tadaga- 20

Tadaga- 20 to tabletka, która pomaga rozluźnić mięśnie obecne w ścianach naczyń krwionośnych. Tabletka Tadaga 20 mg pomaga w zwiększonym przepływie krwi w niektórych określonych obszarach ciała. Tadalafil, Tadaga- 20 mg stosuje się w leczeniu problemów związanych z erekcją, powiększeniem gruczołu krokowego i nadciśnieniem płucnym. Tadaga 20mg to leczenie dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli gdy mężczyzna nie może osiągnąć lub utrzymać erekcji wystarczającej do aktywności seksualnej. Wykazano, że Tadaga 20mg znacznie poprawia zdolność do osiągnięcia silnej erekcji penisa niezbędnej do aktywności seksualnej.

Jak działa Tadaga- 20?

Tadaga- 20 zawiera substancję czynną, tadalafil, który należy do grupy leków zwanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. W wyniku stymulacji seksualnej Tadaga- 20 działa pomagając w rozluźnieniu naczyń krwionośnych prącia, promując w ten sposób przepływ krwi. Powoduje to poprawę erekcji. Tadaga- 20mg nie pomoże, jeśli nie masz problemów z erekcją. Ważne jest, aby wiedzieć, że Tadaga- 20 nie działa, jeśli nie ma stymulacji seksualnej.

Dawkowanie i przedawkowanie Tadaga- 20 

Ten lek należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Tabletki są przeznaczone wyłącznie do stosowania doustnego u ludzi. Tabletkę należy połknąć w całości, popijając niewielką ilością wody. Tabletki można przyjmować niezależnie od posiłków. Zalecana dawka początkowa to jedna tabletka 20 mg przyjmowana przed aktywnością seksualną. Możesz wziąć tabletkę co najmniej 30 minut przed aktywnością seksualną. Tadaga- 20mg może pozostawać skuteczny do 36 godzin po przyjęciu tabletki. Nie należy przyjmować leku więcej niż raz dziennie. Tadaga- 20mg przyjmuje się przed aktywnością seksualną. Nie zaleca się przedłużonego codziennego stosowania produktu. Przyjmowanie alkoholu może wpływać na zdolność do uzyskania erekcji i tymczasowo obniżyć ciśnienie krwi. Jeśli przyjmowałeś lub planujesz zażywać lek, unikaj nadmiernego picia (stężenie alkoholu we krwi 0,08% lub wyższe), może to zwiększyć ryzyko zawrotów głowy.

Kiedy nie należy przyjmować Tadaga- 20mg?

Nie należy przyjmować leku TADALAFIL TEVA 20 mg tabletki powlekane, jeśli:

Pacjent ma uczulenie na tadalafil lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku.

Przyjmuje leki zawierające azotany lub donory tlenku azotu, takie jak azotyn amylu w dowolnej formie. Ta grupa leków („azotany”) jest stosowana w leczeniu dusznicy bolesnej („ból w klatce piersiowej”). Wykazano, że Tadaga  20mg zwiększa działanie tych leków. W przypadku przyjmowania azotanów w jakiejkolwiek postaci lub w razie wątpliwości należy powiedzieć o tym lekarzowi.

Występuje ciężka choroba serca lub pacjent niedawno przebył zawał serca w ciągu ostatnich 90 dni

Niedawno doznał udaru mózgu w ciągu ostatnich sześciu miesięcy

Masz niskie ciśnienie krwi lub niekontrolowane wysokie ciśnienie krwi

Miałeś wcześniej utratę wzroku z powodu niedokrwiennej przedniej niedokrwiennej neuropatii wzrokowej (NAION), stanu opisanego jako „udar oka”.

Stosujesz riociguat. Ten lek stosuje się w leczeniu tętniczego nadciśnienia płucnego (PAH) (tj. Podwyższonego ciśnienia krwi w tętnicach płucnych) i przewlekłego zakrzepowo-zatorowego nadciśnienia płucnego (HTPC) (tj. wysokie ciśnienie krwi w tętnicach płucnych z powodu uporczywych zakrzepów). Wykazano, że inhibitory PDE5, takie jak TADALAFIL TEVA, nasilają działanie hipotensyjne tego leku.

O czym muszę wiedzieć przed przyjmowaniem Tadaga- 20?

Przed rozpoczęciem przyjmowania leku Tadaga- 20 należy porozmawiać z lekarzem. Aktywność seksualna niesie potencjalne ryzyko u pacjentów z chorobami serca z powodu dodatkowego wysiłku związanego z sercem. Jeśli masz problem z sercem, porozmawiaj ze swoim lekarzem. U pacjentów przyjmujących tadalafil w bardzo nielicznych przypadkach obserwowano nagłe pogorszenie lub utratę słuchu. Chociaż nie ustalono, czy to zdarzenie jest bezpośrednio związane z tadalafilem, jeśli wystąpi nagłe pogorszenie lub utrata słuchu, należy przerwać stosowanie leku i natychmiast skontaktować się z lekarzem. Tadaga- 20mg nie jest wskazany dla kobiet i do stosowania u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjent przyjmuje, ostatnio przyjmował lub może przyjmować inne leki. Tadaga- 20mg może niekorzystnie wpływać na działanie niektórych leków lub leki te mogą osłabiać skuteczność Tadaga- 20mg. Porozmawiaj z lekarzem lub farmaceutą. W badaniach klinicznych u mężczyzn przyjmujących Tadaga 20mg odnotowano zawroty głowy. Sprawdź dokładnie, jak reagujesz na Tadaga 20mg przed prowadzeniem pojazdu lub obsługą maszyn. W razie stwierdzenia u siebie zawrotów głowy, ostrożnie stosuj lek. Należy też pamiętać o właściwym przechowywaniu leku. Tadaga- 20 mg powinien być przechowywany w ciemnym i suchym miejscu.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację