sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęTadaga Power- 80 mg 
WZÓR Z CMS:
Tadaga Power- 80 mg


140.00
Ilość
- +
 
Tadaga Power- 80 mg

Tadaga Power- 80 mg- Substancja czynna: TADALAFIL- 80 mg- działanie do 36 godzin, zaczyna działać po ok 30 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 14 zł 140 zł
2 20 13 zł 260 zł
3 30 12 zł 360 zł
4 40 11 zł 440 zł
5 50 10 zł 500 zł
10 100 9 zł 900 zł

Tadaga Power- 80 mg

Zaburzenia erekcji mogą być teraz skutecznie leczone. Przykładem jest Tadaga Power 80 mg.

Czym jest Tadaga Power – 80 mg?

Substancja tadalafil została opracowana do leczenia zaburzeń erekcji przez firmę farmaceutyczną Icos Corporation, która następnie została wchłonięta przez amerykańską korporację Eli Lilly. Lek wszedł na rynek pod marką „Cialis” i stał się jednym z głównych konkurentów słynnej „Viagry” od giganta farmaceutycznego Pfizer. Kolejny lek na potencję, Levitra, został wynaleziony przez innego przedstawiciela Big Pharma, Bayera. Wszystkie te leki mają jeden cel - zwiększenie siły działania, chociaż substancje czynne w tych lekach są różne (sildenafil i wardenafil). Ta właśnie substancja znajduję się też w Tadaga Power – 80 mg.

Jak działa Tadaga Power- 80 mg?

Tadalafil charakteryzuje się szybkim czasem działania. Pożądany efekt osiąga się dzięki zdolności substancji do rozluźnienia mięśni i zwiększenia przepływu krwi w narządach rozrodczych przez prawie 36 godzin. Tadalafil to inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn (impotencja). Podczas stymulacji seksualnej tlenek azotu uwalnia się w tkance erekcji prącia (ciałko jamiste) i aktywuje enzym cyklię guanylanową. Zwiększa to poziom substancji chemicznej zwanej cyklicznym monofosforanem guanozyny (cGMP), która rozluźnia naczynia krwionośne w penisie i pozwala krwi wypełniać gąbczaste tkanki erekcyjne, powodując erekcję. Inny enzym zwany fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) rozkłada cGMP zapobiegając przepływowi krwi do penisa, co powoduje utratę erekcji. Podjęte przed planowaną aktywnością seksualną, Tadacip 20 hamuje PDE5, pozwalając cGMP nadal zwiększać przepływ krwi do penisa powodując erekcję.

Jakie są skutki uboczne Tadaga Power- 80 mg?

Najczęściej zgłaszane działania niepożądane podczas przyjmowania leku Tadaga Power – 80 mg obejmują: ból głowy, zawroty głowy lub uczucie pustki w głowie, nagłe zaczerwienienie, przekrwienie błony śluzowej nosa, niestrawność (zgaga), nudności. Rzadziej występujące działania niepożądane obejmują zaburzenia widzenia, zwiększone tworzenie łez powodujące łzawienie oczu, zmiany ciśnienia krwi (hipo i nadciśnienie), senność, duszność (duszność), ból (stawy pleców, brzuch). Ten lek może powodować nagłe pogorszenie zdolności słyszenia, a także przyleganie do uszu i zawroty głowy. W przypadku zaobserwowania takich objawów należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Ten lek może powodować nagłą utratę wzroku w jednym lub obu oczach. Może to również powodować pogorszenie zdolności różnicowania kolorów. Należy go stosować z najwyższą ostrożnością u pacjentów cierpiących na tę rzadką chorobę genetyczną siatkówki zwaną Retinitis Pigmentosa Ten lek należy stosować ostrożnie u pacjentów ze schorzeniami serca i naczyń krwionośnych. Nie zaleca się stosowania tego leku, jeśli lekarz poprosił Cię, aby nie angażować się w żadną aktywność seksualną ze względu na ryzyko niekorzystnego wpływu na serce.

Ryzyko wystąpienia działań niepożądanych jest coraz wyższe u palaczy, osób starszych i osób cierpiących na choroby serca, cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu itp. W takich przypadkach należy zachować ostrożność. Niektóre działania niepożądane, takie jak zawroty głowy, drętwienie, nudności i ból, mogą wystąpić podczas stosunku po przyjęciu. Natychmiast zgłoś takie przypadki lekarzowi.

Kiedy nie należy stosować Tadaga Power- 80 mg?

Leku nie należy stosować:

- jeśli pacjent ma uczulenie na tadalafil lub którykolwiek składnik leku Tadaga Power – 80 mg
- przyjmujesz jakiekolwiek leki azotanowe, takie jak nitrogliceryna na dusznicę bolesną, ponieważ może to prowadzić do poważnego spadku ciśnienia krwi
- jeśli u pacjenta występuje choroba wątroby lub nerek
- masz stan, w którym stosunek płciowy jest niewskazany z powodu problemów sercowo-naczyniowych lub serca lub miałeś zawał serca lub udar mózgu w ciągu ostatnich 6 miesięcy
- masz nienormalnie wysokie lub niskie ciśnienie krwi
- jeśli u pacjenta występuje choroba oka, taka jak niedokrwienna przednia niedokrwienna neuropatia nerwu wzrokowego (NAION), która powoduje utratę wzroku lub jeśli występuje barwnikowe zapalenie siatkówki
- jeśli pacjent pije duże ilości alkoholu lub soku grejpfrutowego
- jeśli pacjent przyjmują leki, które mogą wchodzić w interakcje z Tadaga Power – 80 mg lub mogą zwiększać ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Są to antybiotyki, takie jak erytromycyna i ryfampicyna, leki na wysokie ciśnienie krwi, rytonawir lub sakwinawir (w przypadku HIV), leki przeciwgrzybicze, takie jak itrakonazol lub ketakonazol, nieselektywne alfa-alfa blokery, takie jak doksazosyna na wysokie ciśnienie krwi, tamsulosyna i prazosyna na powiększoną prostatę, leki zobojętniające sok żołądkowy, azotany takie jak triazotan glicerolu na dusznicę bolesną i inne choroby serca.

Jak należy przyjmować Tadaga Power- 80 mg?

Maksymalna zalecana dawka produktu Tadaga Power – 80 mg wynosi 80 mg i jest przyjmowana przed przewidywaną aktywnością seksualną. Maksymalna zalecana częstotliwość dawkowania wynosi raz dziennie. Tadaga Power – 80 mg można przyjmować od 30 minut do 36 godzin przed przewidywaną aktywnością seksualną. Pacjenci mogą inicjować aktywność seksualną w różnych punktach czasowych w stosunku do dawkowania, aby określić własne optymalne okno reakcji. Dawkę można obniżyć na podstawie indywidualnej tolerancji. Tadaga Power – 80 mg można przyjmować bez względu na jedzenie.

Jak przechowywać Tadaga Power – 80 mg?

Tadaga Power- 80 mg należy przechowywać w temperaturze poniżej 25 ° C w chłodnym, suchym miejscu.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację