sklep
potencje sklep

Lista produktów

 Na potencjęTadaga Super- 60 mg 
WZÓR Z CMS:
Tadaga Super- 60 mg


120.00
Ilość
- +
 
Tadaga Super- 60 mg

Tadaga Super- Substancja czynna: TADALAFIL- 60 mg- działanie do 36 godzin, zaczyna działać po ok 30 minutach

Ilość blistrów Ilość tabletek Cena za 1 tabletkę Wartość
1 10 12 zł 120 zł
2 20 11 zł 220 zł
3 30 10 zł 300 zł
4 40 9 zł 360 zł
5 50 8 zł 400 zł
10 100 7 zł 700 zł
15 150 6 zł 900 zł

Tadaga Super- 60 mg

Leczenie zaburzeń erekcji może być skuteczne, zwłaszcza jeśli zastosujemy Tadaga Super- 60 mg.

Co to jest Tadaga Super- 60mg?

Prezentowany produkt o nazwie ma postać małych żółtych, owalnych tabletek z wytłoczonym numerem 60 na jednej stronie tabletki, co wskazuje na ilość zawartego w nim składnika aktywnego 60 mg tadalafilu.

W jakim celu stosuje się Tadaga Super- 60mg?

Tadalafil stosuje się w leczeniu erekcji (zwanej także impotencją) u dorosłych mężczyzn. Lek stosuje się do leczenia stanu polegającego na niemożności uzyskania lub utrzymania erekcji penisa w stopniu wystarczającym do osiągnięcia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Warunkiem skuteczności Tadaga Super 60mg jest stymulacja seksualna.

Jak działa Tadaga Super- 60mg?

Substancja czynna leku Tadalafil należy do grupy leków zwanych „inhibitorami fosfodiesterazy 5 (PDE5)”. Tadalafil hamuje enzym fosfodiesterazy, który normalnie rozkłada substancję zwaną cyklicznym GMP (cGMP). Podczas normalnej stymulacji seksualnej cGMP jest wytwarzany w penisie, gdzie powoduje rozluźnienie mięśni gładkich ciał jamistych (ciał jamistych), umożliwiając większy dopływ krwi do ciał jamistych, co powoduje erekcję. Hamując rozpad cGMP, Tadalafil przywraca funkcję erekcji.

Jak badano Tadalafil?

Tadalafil badano w sześciu badaniach głównych z udziałem 1328 pacjentów, w porównaniu z placebo (leczenie obojętne). W jednym badaniu wzięli udział tylko mężczyźni z cukrzycą. Wyznacznikiem skuteczności była zdolność do uzyskania i utrzymania erekcji.

Jakie korzyści ze stosowania Tadalafilu wykazano w badaniach?

We wszystkich badaniach Tadalafil był znacznie bardziej skuteczny niż placebo. W przypadku jednego z kwestionariuszy, w którym maksymalna liczba punktów wynosiła 30, pacjenci, którzy uzyskali wynik bliski 15, po otrzymaniu Tadalafilu w dawce 60 mg uzyskali odpowiednio 22,6 lub 25 punktów. Ogólnie rzecz biorąc, w badaniu populacji ogólnej 80% pacjentów zgłosiło poprawę erekcji po przyjęciu Tadalafilu w porównaniu z 34% pacjentów przyjmujących placebo.

Jakie ryzyko wiąże się ze stosowaniem leku Tadalafil?

Najczęstsze działania niepożądane (u więcej niż 1 pacjenta na 100) to ból głowy i niestrawność. Pełny wykaz wszystkich zgłaszanych działań niepożądanych związanych ze stosowaniem tadalafilu znajduje się w ulotce dla pacjenta. Tadalafilu nie należy stosować u osób z nadwrażliwością (uczuleniem) na tadalafil lub którykolwiek z pozostałych składników, którym nie zaleca się aktywności seksualnej (np. Mężczyźni z chorobami serca). Nie powinien być również stosowany u pacjentów, u których doszło do utraty wzroku z powodu upośledzonego przepływu krwi do nerwu w oku (NAION lub niedokrwienna neuropatia czołowa-wzrokowa). Stosowanie Tadalafilu z azotanami (lekami stosowanymi w leczeniu dusznicy bolesnej) jest przeciwwskazane. Lekarz powinien wziąć pod uwagę potencjalne ryzyko zaburzeń związanych z aktywnością seksualną u mężczyzn z chorobami układu krążenia. Tadalafil nie był badany u pacjentów, którzy mieli zawał serca w ciągu ostatnich 3 miesięcy lub którzy mieli udar mózgu, lub mieli problemy z ciśnieniem krwi, lub sercem (nieregularne bicie serca) w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Pełna lista ograniczeń znajduje się w ulotce dla pacjenta.

Dlaczego zatwierdzono Tadalafil?

Komitet ds. Produktów Leczniczych Stosowanych u Ludzi (CHMP) uznał, że korzyści płynące ze stosowania produktu Tadalafil przewyższają ryzyko w leczeniu mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Komitet zalecił przyznanie pozwolenia na dopuszczenie do obrotu dla produktu Tadalafil. W dniu 12 listopada 2002 r. Komisja Europejska przyznała Lilly ICOS Limited pozwolenie na dopuszczenie produktu Tadalafil do obrotu ważne w całej Unii Europejskiej.

Jak stosować Tadaga Super- 60mg?

Ogólnie zalecana dawka wynosi 60 mg, przyjmowana przed spodziewaną aktywnością seksualną. U pacjentów, u których 60 mg tadalafilu nie wywołuje odpowiedniego efektu, mogą zwiększyć dawkę w porozumieniu z lekarzem. Tę dawkę można przyjąć co najmniej 30 minut przed aktywnością seksualną. Maksymalna częstotliwość przyjmowania wynosi raz dziennie. Tadaga Super 60mg nie jest zalecany do długotrwałego codziennego stosowania. U pacjentów z łagodnymi do umiarkowanych zaburzeniami czynności nerek nie jest wymagane zmniejszenie dawki. U pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek maksymalna zalecana dawka wynosi 10 mg. U pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek nie zaleca się dawkowania tadalafilu raz na dobę. Dostępne są ograniczone dane kliniczne dotyczące bezpieczeństwa stosowania Tadaga Super 60mg u pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności wątroby (klasa C w skali Childa-Pugha). Lekarz przepisujący lek powinien dokonać dokładnej indywidualnej oceny stosunku korzyści do ryzyka. Brak jest danych dotyczących podawania dawek większych niż 10 mg tadalafilu pacjentom z zaburzeniami czynności wątroby. U mężczyzn z cukrzycą nie jest wymagana zmiana dawkowania.

Przeciwwskazania stosowania Tadaga Super- 60mg

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą wymienioną w punkcie. W badaniach klinicznych wykazano, że tadalafil nasila hipotensyjne działanie azotanów. Uważa się, że jest to wynikiem połączonego wpływu azotanów i tadalafilu na szlak tlenku azotu / cGMP. Dlatego stosowanie leku u pacjentów stosujących dowolną formę azotanów organicznych jest przeciwwskazane.

Ostatnio przeglądane

Leki na potencję

Oryginalne, popularne leki na potencję. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny
 

leki na potencję

Darmowa wysyłka od 299 zł

Do każdego zamówienia gratisy !!!

 

Newsletter

zapisz się do newslettera aby otrzymywać najświeższe informację